Nemusíš! přehled

Nemusíš!
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443757/bmid_nemusis-SpN-443757.jpg 4 460 460

Můžeš znovu naleštit konferenční stolek, aby si na něj manželovi kamarádi mohli odložit pivo a nohy. Můžeš vychovávat děti v podstatě sama, ignorovat svou vnitřní lvici toužící po řádném soustu vášně, smířit se s tím, že nic nového už nepřijde, a snažit se to nějak doklepat. Stejně tak můžeš studovat školu jenom proto, že si to přejí rodiče, i když tvůj vlastní sen mizí v dáli. Snažit se přežít ve světě, kde si na tebe dělají majetnické nároky nejen ti s „diagnózou chlap“, ale překvapivě i někteří další. Katka a Marie, dvě na první pohled naprosto rozdílné ženy, o tom vědí své. A dost možná obě nakonec dojdou ke stejnému názoru. Nemusíš!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nemusíš!. Přihlašte se a napište ho.

Allla9
předevčírem 5 z 5

Hezká knížka, která nás přesvědčí o tom, že nemusíme všechno stíhat a zvládat na sto procent.
- Život je příliš krátký na to, aby se člověk obklopoval lidmi, kteří mu ho otravují a vysávají z něho energii.
-Život je moc krátkej na to, abys čekala na tu pravou chvíli. Ta prostě nastane, až si ji sama uděláš..

natalie-p6706
20.07.2024 3 z 5

Kniha se četla dobře, námět i příběh je zajímavý, trošku předvídatelný, ale i tak jste zvědaví jak to teda opravdu skončí...Na můj vkus to bylo možná moc zdlouhavé, každopádně hlavní hrdinky si zamilujete a soucítíte s nimi, ale za mě je to spíš kniha na jedno přečtení, víc ne

Klára90
30.06.2024 4 z 5

Chtěla jsem knížku odložit a nakonec jsem tak dlouho odkládala, až jsem zjistila, že jsem v půlce knihy a naplno lapena dějem. Za mě povedená kniha, nakonec mi byly sympatické obě dvě hrdinky. Uvěřitelný děj, příběh ze současnosti, bylo to vtipné a místy i velmi poučné (když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají)

Knižní novinky (35. týden)

23.08.2020

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Nemusíš! v seznamech

v Právě čtených16x