Spermie v kelímku přehled

Ivana Kulhánková

Moje cesta k vysněnému dítěti. Každej zná nějakej pár, kterej se snaží o dítě a moc mu to nejde, no ne? To jako fakt nemůžu mít děti? Tak jsem se ptala sama sebe někdy kolem roku 2016. Mám si počítat plodný dny? Máme jít na reprodukční kliniku? Mám poslat svýho muže na vyšetření spermatu? Tohle všechno se mi honilo hlavou. A teď se to po těch letech honí knihou.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spermie v kelímku. Přidejte ho na této stránce. Přihlašte se a napište ho.


Nový komentář

eltondo
23.02.2025

Přestože to vypadá, že minimálně zde v komentářích jsem coby muž jediný, tak jsem si knihu přečetl rád a se zájmem. Je psaná čtivě, vtipně, přímo a bez okolků ale hlavně poučně a přínosně. Myslím, že v knihovnách by mohla být klidně zařazena v oddělení naučných knih. Trochu schizofrenicky pouze působí skutečnost, že autorku napřed neskutečně štve zájem blízkého okolí (dotazy a rady ohledně těhotenství, početí, intimního života atd.) a pak se ve svém blogu s tím samým bez problémů začne svěřovat mnohem širšímu publiku. A za dotazy a rady je ráda.

všech 32 komentářů

Související novinky - Spermie v kelímku (1)

Knižní novinky (7. týden)

08.02.2020


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Spermie v kelímku v seznamech

(aktualizováno 1x za hodinu)

v Právě čtených1x
v Přečtených109x
ve Čtenářské výzvě29x
v Doporučených4x
v Mé knihovně94x
v Chystám se číst47x
v Chci si koupit11x
v dalších seznamech1x

Čtenáři před vámi navštívili ještě tyto knihy:

Zavřít

Vypněte si reklamy na Databázi

Za 99 Kč vám vypneme všechny reklamní bannery na CELÝ ROK:

Chci vypnout reklamy

Ivana Kulhánková napsal(a)

2020  87%Spermie v kelímku