Notting Hill pod sněhem

Najde pravou lásku dřív, než roztaje sníh? Violu v londýnském metru zaujme muž, který musí být tím pravým. Mají totiž spolupracovat na stejném školním vánočním představení, což nemůže být náhoda. Hráčka na violu touží po svátcích plných lásky. Ale Nate není zrovna ideálním adeptem. Kromě dcerky má také manželku, která dala přednost kariéře v zahraničí, ale kdykoliv se může vrátit domů. Vysnila si Viola příliš nereálný dárek? Vánoce jsou přece časem splněných přání… i těch nejodvážnějších....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452127/notting-hill-pod-snehem-tVN-452127.jpg 469
Vydáno, Motto

Notting Hill in the Snow, 2019

Kniha Notting Hill pod sněhem

Theresa.2679

Takový krásný, miloučký Vánoční příběh :) Zápletka byla vcelku jasná, i konec, ale na zimu a Vánoce se skvěle hodí, nádherně mi to navodilo tu správnou atmosféru (četla jsem před Vánoci).

Ksyu

Krásná předvánoční romantická oddechovka.

bookbug_cz

Tahle kniha mě zklamala. Příběh postrádal grafici, bylo to předvídatelné, hlavní hrdinka mi přišla velmi naivní a nijaká. Dialogy plné klišé.

LaBobule

J. Caplinovou miluju, tak jsem chtela vyzkouset i tuto knihu. Ikdyz mi nevyslo precist si ji pred vanoci, vubec mi to nevadilo. Viola byla super hlavni hrdinka. Celou dobu je jasny jak to cele bude probihat, ale i presto to byl moc fajn pribeh. Klasicka oddechovka, ktera se cte uplne sama.

Matilda

Krásná předvánoční romantická oddechovka. Jen nechápu, jak to mohlo projít korekturou, ty chyby v textu snad na každé stránce mi trochu kazily čtenářský zážitek...A už tradičně se mi slovenská obálka líbí víc než ta česká :)

Zuknihomol

Krásná romantická knížka ideální na předvánoční čas :)

simona5843

Ak potrebujete vypnúť od toľkej negativity naokolo toto je úplne super voľba. Príbeh ste už síce milión krát videli a čítali ale nech svoj účel kniha splnila. Čítalo sa to príjmne aj keď ku koncu to už bolo trochu natiahnuté ale privriem oči. :)

Zomy

Jules Wake válí. Téma není ani trochu originální, ale komu na tom záleží? Jedná se o vánoční romanci a přesně tu dostaneme. Křehkou, romantickou, zasněnou,... zasněženou.

Ale to české vydání - to jako vážně?! Já jsem tak naštvaná! Všichni, kteří máme knížku doma, bychom měli zdarma dostat 2. vydání, které bude konečně uděláno s profesionální péčí. Překlepů je tam jako maku, ale to bych asi ještě dokázala odpustit. Ale to vykání! Ano, angličtina to má trochu jinak než my. Ale předpokládám, že překladatel by měl mít cit pro jazyk a s náležitým citem tedy tyto věci používat. I když možná že tolik citu zase potřeba není. Protože opravdu žádné sedmileté dítě nevyká ženě, která se o něj stará více jak pár hodin. Nemluvě o hlavní dvojici. Musela jsem si věty v hlavě sama v duchu přeříkávat, aby mě to tolik nerozčilovalo. Na straně 230 si Nate a Viola konečně tykali - sice to absolutně nezapadalo do kontextu, ale přesto to byla úleva. Ovšem na dalších stránkách už si při polibcích zase vesele vykali.

Musím tedy říct, že tohle je vyloženě průšvih a úplně mi to zkazilo dojem.