Notting Hill pod sněhem

Najde pravou lásku dřív, než roztaje sníh? Violu v londýnském metru zaujme muž, který musí být tím pravým. Mají totiž spolupracovat na stejném školním vánočním představení, což nemůže být náhoda. Hráčka na violu touží po svátcích plných lásky. Ale Nate není zrovna ideálním adeptem. Kromě dcerky má také manželku, která dala přednost kariéře v zahraničí, ale kdykoliv se může vrátit domů. Vysnila si Viola příliš nereálný dárek? Vánoce jsou přece časem splněných přání… i těch nejodvážnějších....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452127/big_notting-hill-pod-snehem-tVN-452127.jpg 4126

Vydáno: , Motto

Notting Hill in the Snow, 2019

Kniha Notting Hill pod sněhem

Hypatia1010

Čekala jsem další příjemné oddechové čtení plně v souladu s romantickým žánrem. A svým způsobem to kniha splňuje, nicméně příběh je celkem netypický a nejen proto že on je vlastně zadaný a k tomu otec malé holčičky. Kniha je psána čtivě a zajímavě. Violino dilema mě nutilo se zamyslet, jak bych v takovém případě asi reagovala já sama, jak bych se zachovala a jak bych řešila následky. Takže jsem se díky příběhu ponořila i do vlastního nitra a ještě si mírně zafilozofovala. Potěšilo mě, že nakonec našla odvahu změnit přístup své rodiny, kterou se dlouho nechávala v podstatě využívat.
Každopádně jsem si čtení moc užívala a rozhodně doporučuji.

KateTheBlogger

Nebyla to typická romanťárna jakou jsem od Jules Wake čekala. Ona potká jeho, pak zjistí, že je ženatý a ještě má dítě. Kniha se četla dobře a bavila mě, ale dávám přednost tradičním romantickým linkám ona potká jeho.

mamina2

Vánoce jsou svátky dětí. I proto je krásné, když v romantickém příběhu je středobodem dítě. Perfektní čtení, jen trochu uspěchaný závěr. Jakoby již nezbyly další stránky.

Aziza23

Super oddychovka. Príbeh je uveriteľný, pokojne by sa to mohlo pritrafiť vám alebo vašej sestre, kamoške či susede. Len by sa to zrejme neodohrávalo v Notting Hill , ale v nejakom inom meste. Možno práve tým si ma získal. Že bol taký obyčajný.

Besa

(+ SPOILER) Romantické knihy čítam zriedkavo, ale páčia sa mi, ak majú v sebe aspoň iskricku humoru, ak sú hlavne postavy sympatické a ak je dej aspoň trochu zaujímavý a uveritelny. Postavy sú sympatické a dobre vykreslene. Okrem teda exmanzelky, ta sympatická nie je, ale ved je to zaporacka, tak to ma byt Zápletka mi príde veľmi pritiahnuta za vlasy, aj to akým spôsobom sa dostala do tej školy. Knihu som dočítala, ale nenadchla ma.

hrabalikoval

Čekala jsem krásný romantický příběh který poběží. Bohužel jsem dostala jenom starosti o dítě. Chápu ten příběh a to jak na sebe navazuje jenom jsem čekala víc romantické akce.

blanka5960
30.12.2021

Vánoční příběh, plný sněhu s krásnou atmosférou. Malou Grace jsem si oblíbila️

petulkapeta
25.12.2021

,,Cože, já?" zeptala se, zavrtěla hlavou a odmítla se tuby dotknout. ,,Mohla bych to pokazit."To nevadí," řekla jsem jí. ,,Je to tvoje chaloupka, každá nedokonalost je projevem originality. Kdekdo dokáže udělat perfektní koláč anebo perníkovou chaloupku, ale to je nuda. Jak druzí poznají, že tohle je zrovna ta chaloupka, kterou dělala Grace, když na ní nebude tvůj osobní rukopis?"
,,Dobře," řekla Grace, vyzařovala z ní podezíravost. Když si ode mě brala
tubu, vypadala tak trochu ustrašeně. ,,Jenže, co když něco udělám špatně?"„No, když z toho budeš nešťastná, můžeme to seškrábat nožem a začít znova," Odmlčela jsem se a mrkla na ni.

Me se pribeh moc libil Viola byla skvělá a úžasná, jeji rodina ji jen využívala a kulihrasek byla kouzelna a Natea jsem si zamilovala...