Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester

Vzrušující, pravdivý a provokativní příběh krásné paní učitelky z malého města, která se po desetiletém manželství a nezaviněném rozvodu rozhodne dobýt velký Svět. Poznává, že ten je prolezlý falší, podvody a zradou a ona sama se ocitá ve víru alkoholu, sexu i drog. Těžké existenční potíže a dluhy jí donutí stát se proti její vůli velmi žádanou prostitutkou v salónu vyhlášené madam Camilly W...... Má mnoho bohatých milenců a obdivovatelů a mnozí ani netuší, že má své civilní povolání – seriózní učitelka v mateřské škole! Nalezne však toho pravého muže pro život?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139191/denik-prostitutky-dv-139191.jpg 3.3117

Kniha Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester

Kjája
03.12.2019

Velmi zvláštní styl psaní. Ale zřejmě to byl autorův záměr, aby to vypadalo jako opravdový deník. Na mě to spíš působilo jako nezdařilá prvotina. Hlavní "hrdinka" se chlubila svou krásou a vzděláním, ale její chování odpovídalo mentalitě hloupé husy. V otázce vztahů byla na jednu stranu hrozně "free a cool", a na druhou stále vyhlížela svého vysněného prince. Podle zápisů jí zajímalo jen "šustění", "chlapiska" a chlast. O dceři se zmínila v několika větách. Ale vzhledem k tomu, že věčně vymetala bary a diskotéky na Stodolní, nebo jezdila s milenci na dovolené, asi na dceru neměla moc času. Ach jo.. Dávám slabé tři* jen proto, že se to četlo celkem rychle.

Badger
31.08.2019

Hlavní představitelka často působí nebo působit chce jakou si výjimečností aby nespadla mezi klasický coury, prezentuje se jako vzdělaná, dokonale vypadající navíc s vědomostmi o vyšších kruzích v takovém rozsahu, že se člověk až zamyslí jak to, že to nedotáhla na ředitelku všeho.
To mě občas vytáčelo, jinak kniha se docela fajn četla, nebyl to odpad který jsem na tohle téma už zažil a asi jich bude více jak míň.
Možná taky čtenáře moc nepotěší autorčino když se něco začalo rozjíždět: "Dál už raději nebudu popisovat nebo nechám si to pro sebe", zrovna když o tom kniha je.

Hodnotím kladně-takový průměr spíš k lepšímu ...

Ramiel
28.07.2019

Docela by mě zajímalo, jestli by to takovýmto stylem popsala ve svém deníku žena?! Přece jen se mi to zdálo psané mužským pohledem.

Marbier
10.02.2019

Jako nahled do “podsveti” to bylo zajimave,jinak jen vulgarni prasarna plna opakujicich se slov kocena, kacena(pipina), bytecek,hotylek,penzionek,no k uzoufani. Ale vydrzela jsem v ramci zmeny zanru az do konce,kt. byl taky takovy nijaky.

jamajka99
05.02.2019

Moc dobře se četla. Souhlas s komentářem níže - francouz. Ještě jsem od MW nic nečetla a nevím proč jsem si myslela, že to není český spisovatel. Ale při čtení mi došlo. Hezké popisování jak si klienti pouští hubu na špacír, zaučování aj.

Ouninka
01.09.2018

Tohle bylo moc pěkné počteníčko....drsné, ale pěkné....myslím, že po přečtení už člověk o věrnosti nemá velké iluze...DOPORUČUJI VŠEM !!! :-). Na konci jsem měla husí kůži....

francouz
01.06.2018

Mám rád knížky od pana Webera. Pokaždé v nich člověk najde něco nového a objevného. V tomto případě, jsem se možná malinko obával, aby to nebylo jen o tom jednom, i když na druhou stránku, proč né.
Tato knížka má, jako vždy u tohto autora spád, opravdu se nenudíte a nemáte moc času přemýšlet, jak by jste se na tom místě zachoval, když se většina krve z jednoho orgánu, přestěhovala do jiného orgánu.
Je to opravdu jízda, někdy víc než hustá, ano, člověk vidí, některé příběhy, které jsou naprosto uvěřitelné, takový mi muži hold někdy jsme. Jenom jsem si nemyslel, že i takto mohou uvažovat některé ženy.
Je pravda, že od matky, učitelky, bych čekal trošku jiný přístup, zejména ke své dceři, ale přece nemusí být všechno podle zaběhnutých konvencí, a ta představa, co když sem, myšleno do bordelu zavítá některý z rodičů ( samozřejmě mužské části) a uvidí tu skvělou paní učitelku v úplně jiné poloze, než na jakou je zvyklý, když přebírá svoje dítě. No prostě pan slušňák a ta coura učitelka. Vystavěno a následně provedeno.
Takže ani tentokrát autor nezklamal a jsem zvědav, s jakou novou knihou, a s jakým novým tématem vyrukuje.

Ester71
18.05.2018

Knihu už jsem jednou četla, teď jsem si ji jen připomněla - kvůli výzvě. Pro mě zajímavé čtení. I podruhé..