Ninde Ninde komentáře u knih

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Poslední dobou jsem si takovéto knihy oblíbila i když je v nich utrpení,bolest a smutek.Tenhle děj mi ukázal že se mám velmi dobře aniž bych měla miliony.Teto knize dávám plní počet.

04.03.2018 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Jediným dechem,Colleen Hoover zbožňuji a její knihy zrovna tak.

17.03.2019 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Tak tohle baly kurva jízda. Potkat někde Sarah J. Maas tak jí dám velkou pusu, protože to co ona umí udělat s příběhem je neskutečný. No prostě kniha se mi dostala do top oblíbených za tento rok.Samozřejmě se to může změnit ,ale pochybuji o tom.

17.04.2018 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Úžasné vůbec jsem to od té knihy nečekala ,za dva dny jsem ji pohltila. Opravdu boží.

01.04.2018 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Úžasné nemam slov,nemohla jsem se od této knihy otrhnout.Doporučuji

17.12.2017 5 z 5

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

U toho dle dílu jsem plakala skoro pořád.Postavy jsem si zamiloval ještě o to víc než v minulých dílech.A ten konec mě dorazil,musela jsem potom sníst celou tabulku čokolády,abych se uklidnila a vrátila do normálu.Určitě se k této sérii někdy vrátím.

Napůl divoký Napůl divoký Sally Green

Tenhle díl je ještě lepší než ten první.Hodně jsem si oblíbila Gabriela a Nesbitta. Annalis jsem nemusela od začátku,ale to co udělala,tak to mě totálně nakrklo.Vzala mi čtvrtou nej postavu.A obálka je tak divoce pěkná,že je z těch tří nejhezčí.

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Bomba:)) Sarah J. Maas to u mě zase vyhrává na plné čáře. Všechny její knihy zbožňuji a nikdy zbožňovat nepřestanu.

30.10.2019 5 z 5

Klan Klan Adrienne Young

Tohle mě velmi příjemně překvapilo. Čekala jsem od této knihy něco co mě nebude bavit a strašně se to bude táhnout,ale nakonec to bylo úplně obráceně:)Příběh se mi moc líbil,až mi z toho rychle ubývaly stránky:) že jsem se objevila příliš rychle na konci.Pro odpočinkové čtení,tuhle knihu doporučuji.

30.10.2019 5 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Tahle kniha mě velmi překvapila a po pár stránkách vtáhla do příběhu,tak že jsem nemohla přestat číst.
Ale na příběh V šedých tónech to nemá.

02.07.2019 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Skvělá kniha četlo se to samo,hltala jsem slovo za slovem nedokázala jsem přestat.Hodně napínavý, tolik zvratů a lásky.
Hned se vrhnu do čtvrtého dílu.

29.12.2018 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Krasné,lehké,pohodové čtení na dobrý čaj,tlusté ponožky a uspokojující teplo od krbu.

25.11.2018 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Miluji všechny knihy od Sarah Janet Maas a tato není výjimkou.
Na hvězdy, které naslouchají.
Na sny, které se plní.

10.11.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Kniha je velmi pěkná,od dechová,zábavná.Těším se na další díl.

03.11.2018 5 z 5

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Ze začátku jsem nevěděla co si o téhle knize myslet,ale po pár kapitolách mi byla jasné že jsem se do této knihy zamilovala. Nathan byl velmi sympatickou postavou a hned od prvních stránkách mi přirostl k srdci.Zamilovala jsem si taky styl psaní autorky ,který mi přišel hodně originální ,od různých fantasy které jsem zatím četla. A ta obálka je mega hodně pěkná.

Válečný kůň Válečný kůň Michael Morpurgo

Příběh se mi líbí,i když pro někoho jako já kdo tráví čas s koňmi je tohle kruté.Ale zpátky ke knize,která byla dojemná.Už od čtvrté kapitoly jsem plakala jak dokonalá fontána a ke konci to byly doslova Niagarské vodopády.Nedoporučuji těm kdo je srdcem koňák,protože je tona vlastní nebezpečí.Doporučuji těm lidem obdivující vztah člověka a zvířete.

09.08.2018 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Od této knihy jsem čekala ledacos,ale to co mi nabídla,bomba.Není část která by mě nebavila.Když mi přišla reakce mích přátel byla (ta je ale tlustá ,ta ti bude chvíli trvat než jí přečteš)no na mě tenká.Stránky utíkaly tak rychle že jsem se ocitla brzy na konci.A jediní co chci a potřebuji je další díl.Jinak velmi doporučuji!

25.06.2018 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Další super bomba.Knihu jsem si zamilovala od první kapitoly,prostě úžasný.:)

18.04.2018 5 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Ta to kniha mi připomínala příběh Ona
od: Carey Heywood , až do té doby než zemřel Kylei. Pak už mi to nabízelo jiní a úžasní příběh který jsem si zamilovala,těším se na druhý díl a doufám že autorka na mě sešle další úžasní román.

06.04.2018 4 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Hodně dobrý díl,Elide a Locan mě velmi překvapily vůbec jsem to nečekala.A ten konec jsem skoro obrečela ,potřebují další díl jinak to nejde.

29.01.2018 5 z 5