Topím se v tobě

Nebyla jsem vždycky zamilovaná do Coltona Callowaye. Nejdřív jsem milovala jeho mladšího bratra Kylea. Osmnáctiletá Nell Hawthornová se zamiluje do dlouholetého kamaráda z dětství Kylea Callowaye. Jejich mladá láska je krásná a budoucnost plná příslibů, avšak jen do osudného dne, kdy Kyle tragicky zahyne. Jeho náhlý odchod Nell navždy změní. Na Kyleově pohřbu potkává jeho staršího bratra Coltona. Oba jsou v nelehké životní situaci a zranitelní jako nikdy dříve. Po roce se jejich cesty zkříží znovu, tentokrát v New Yorku. Nell se ještě stále nesmířila s Kyleovou smrtí. Colton se Nell snaží přiblížit, ale nedaří se mu to, přesto ji však nedokáže pustit z hlavy. Cestu k sobě nenacházejí snadno, oba tíží vlastní tajemství…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/225967/falling-topim-se-v-tobe-43d-225967.jpg 3.8362

Falling (1.)

Falling Into You (2013)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Topím se v tobě

prcek19

Dříve bych takovouto knihu ocenila asi více, ale i tak to nebylo špatného..příjemná oddechovka, ke které se ale nejspíš už nevrátím

Karola050716

Trochu temnější romance s motivem smrti a vyrovnávání se se smrtí. Čte se snadno, ale obsahuje příliš mnoho motivů, časových skoků a tak jsem si ve výsledku připadala ochuzená, protože se tam něco až moc rychle vyřeší, navíc ty porno scény..prostě se to k tomu nehodilo, celé takové nejednotné.

andrea4865

Tragický příběh mladé lasky ktery se klidne mohl stát,tři hrdinove knihy navzajem propleteni,hezky napsane,padla i slza.doporucuji.

verunka93

Kniha, která mě velmi rychle pohltila. Začátek byl pro mě nejdříve trochu slabší, ale pak jsem se začetla a jedním dechem dočetla. Smutný a dojemný příběh. Doporučuji.

ketvin
11.10.2018

Emotivní, hezké, milí hrdinové, pozvolný příběh bez "wau" momentů, smutné, čtivé... ALE k druhému dílu mě to nepřesvědčilo.

LenRan
25.09.2018

Je to hezká kniha. Hodně smutná a dojemná, v žádným případě si u toho člověk neodpočine. Chvílemi toho na mě už bylo moc a měla jsem pocit, že ty emoce ze mě autorka ždíme až za hranou, až to na mě začalo působit nepřirozeně. Kdyby trochu ubrala, bylo by to uvěřitelnější.

nai.ivka
19.09.2018

Jako by to byly tři knihy v jedné.

suzanne1997
20.08.2018

Ani ve dvě ráno nedokážete přestat. Alespoň u mě to tak bylo. Kniha mě tak pohltila, že jsem prostě musela číst dál. S každou další větou se dostáváte dál, s každou větou se dozvídáte něco nového a každá věta podněcuje vaši zvědavost. Je to kniha s příběhem, který se vám vryje do paměti a zaryje pod kůži. Já osobně si jej budu ještě dlouho pamatovat.

Tesset
29.06.2018

Než zemřel Kyle, šlo o naivní přeslazenou a růžovou polevu (ble nic pro mě, ještě teď mi z toho trnou zuby), i když musím uznat, že popis jeho smrti na mě zapůsobil. Ale potom se to krásně rozjelo a, i když tohle není zrovna můj oblíbený žánr, příběh mě bavil. Zkusím ještě druhý díl, snad to nebude horší.

HankaSkorepova
25.04.2018

Kniha byla perfektní, dokud nezemřel Kyle, poté jsem se musela doslova přemáhat, abych knihu dočetla. Je to doposud moje nejdéle čtená kniha. Do druhého dílu se pravděpodobně nepustím.

Ninde
06.04.2018

Ta to kniha mi připomínala příběh Ona
od: Carey Heywood , až do té doby než zemřel Kylei. Pak už mi to nabízelo jiní a úžasní příběh který jsem si zamilovala,těším se na druhý díl a doufám že autorka na mě sešle další úžasní román.

Abnička
01.04.2018

Kniha plná emocí, dokázala jsem se při ní smát i brečet. Radovat se i být smutná.
Je to naprosto originální knížka s tématem, které se může stát komukoli z nás.
Autorka to vzala poctivě a dokázala všechny postavy s tím vypořádat.
Má můj obdiv!

(Ale obálka se mi nelíbí ani za mák.)

Roma20
02.03.2018

Tato kniha má v sobě mnoho pocitů. Dokázala ve mě vyvolat pocit raodsti, ale i smutku.

TerezaMondeková
20.02.2018

Krásnější knihu jsem snad ještě nečetla! Tahle kniha je krásná. Knihy od této autorky moc nemusím, ale řekla jsem si dám tomu šanci. A stálo to zato. Je romantická, smutná, originální, napínavá, dojemná dobrodružná a co je nejhorší, že se to může stát i ve skutečném životě. Pravá kniha ve vás má vyvolat emoce. Ve mě tato kniha vyvolala radost, smutek, žal, slzy, bolest, radost.... podle mě má takhle kniha vypadat. U knihy jsem hodně brečela. Jak se mi oči plnili slzami, tak jsem ani neviděla na stránky knihy. Myslím si, že u téhle knihy se není čemu divit. Taky oceňuju to že autorka dala na konec knihy seznam písní co se v knize vyskytovali. Nejvíc se mi líbilo, jak Colton zazpíval píseň "Topím se v tobě" tu miluju. Je nádherná.
Hlavní hrdinku jsem si hned oblíbila. Nell mi bylo líto, čím vším si musela projít, co musela vidět, že na vlastní oči musela vidět smrt milovaného člověka. Když zemřel zemřela polovina její duše, ztratila kus srdce, kus sebe sama. Odivuji jí, jak se s tím vyrovnala. Nebrečela, netruchlila, ale zase samu sebe utápěla v žalu, smutku a pocitu viny. Já sama nevím, jak bych se s ničím takovým vyrovnala. Asi bych jenom brečela a brečela. Obdivuji její charakter, odhodlání a odvahu.
Coltona jsem si přímo zamilovala. Sice se s jeho mladším bratrem dlouho neviděli, ale i tak mu chyběl. Colton si toho v životě taky užil dost. Čím vším si musel projít... jak to zvládl s nadhledem. Prožil si toho dost, ale vždycky když padl tak se zase postavil a pokračoval. Obdivuji takové lidi. Nelitujou se, pokračují i když padnou, nebojí se ukázat, že mají city, že jsou někdy taky slabí, bezmocní, na dně a zranitelní. A Colton takový je. On i Nell se k sobě báječně hodily. Jsem ráda, že se dali dohromady.
A Kylei? Líbil se mi. Ale je mi líto, že umřel tak mladej. Nikdy nezažil maturitní ples, nikdy se neožení, nebude mít děti, nebude chodit do práce... je mi to líto.

Princezna_1
13.02.2018

Super krásný příběh. Velice dobře se mi to četlo. Části jsou tak smutně krásné...

jani.ruzicko
31.10.2017

Smutek, slzy, žal, bolest, radost, láska, boj... to všechno a mnohem víc mě napadá po přečtení této knížky... dle mého to byl moc pěkný příběh, Nell, to úplně dobře nezvládala, ale asi se tomu nemůžeme divit.. s Coltem se život nemazlil, přesto je to velmi silná osobnost... za mě 4/5* =)

Anna 13
05.08.2017

Velmi průměrná kniha, u které máte pocit, že první polovinu psal úplně někdo jiný než tu druhou.
Kniha se čte rychle, ale jsou v ní hluchá místa, zbytečnosti, které všechno zdržují.
Myslím si však, že kniha může být velmi důležitá pro lidi, kteří ztratili blízkou osobu a vyrovnávají se s každodenní bolestí, se zoufalstvím a žalem. Kniha by mohla být zlomová pro jejich život.

Na konci knihy oceňuji seznam písniček, které hráli v příběhu roli.
Přeslazený tragický příběh, ve kterém je všechno.

Na spoustu věcí nezapomenu... Ale příběh se mi nedostal pod kůži a styl psaní není na kdovíjaké úrovni: proto tři hvězdy.

Falda
05.07.2017

Až příliš neuvěřitelné. Knížka spíš opravdu pro mladistvé...

Petruska200
27.06.2017

Nadherna,ctiva,vrele doporucuju

independentka
24.06.2017

Celkový dojem: Cože? Já to opravdu dočetla až do konce?! Nemá to vůbec šťávu, autorka staví na dojemných scénách a na sexu. Nechápu celkové hodnocení knihy.

tynka65
23.06.2017

Hezké, smutné, romantické a čtivé ... To co jsem od této knížky očekávala mi přesně vrátila. :) Jsem zvědavá na další díl

cukrovka
20.06.2017

Velmi čtivý příběh i když dost smutný. To čím si prochází Nell je velmi smutné a opravdu to nezvládá dobře. Pomoc se jí dostane od Coltna, s kterým se život nemazlil.

ardeas
12.06.2017

Je to také 50 na 50. Začiatok mi prišiel trocha otravný, potom sa to ako tak utriaslo, ale ak keď to bolo pomerne emocionálne vypäté, nedokážem sa zbaviť pocitu, že niečo nebolo vypovedané.
V knihe odznelo množstvo problémov, ale keď sa nad tým všetkým zamyslím spätne, prídem mi to, že autorka príbehom chcela povedať, že dobrý sex všetko na chvíľu porieši. Je to zdravšie ako drogy a alkohol, či sebapoškodzovanie... tak prečo nie :) a preto je to pre mňa len priemer ktorý hrá na city.

Ms.Iris
08.06.2017

Wau, vôbec som nevedela po akej knihe siaham, bola to len voľba naslepo, no o to viac ma nadchla a jej výber neľutujem ;-) som milo prekvapená celkovým dejom, zaujímavým príbehom písaným z viacerých pohľadov, príbeh plný lásky, vášne, erotiky, ale aj bolesti a smrti. Lomcovali mnou všetky možné emócie. Miestami som plakala, miestami som ani nedychala. Kniha nieje dokonalá, má svoje chybičky, boli tam miesta, ktoré mi vadili, no ako celok ju hodnotím veľmi kladne.

ps: tak detialne rozpísané erotické pasáže som absolútne nečakala a hádam ani nikdy nečítala. Žasnem nad tým ako autorka dokazala každú "erotickú činnosť" rozpísat na xx strán.. klobúk dole! ;-)

EvikU.
07.04.2017

Moc se mi kniha líbila. Je to jedna z těch knih, co se čtou sami. Určitě jo doporučuji a vrhnu se i na další díl.

avalonek
16.03.2017

Musím říct,že mě kniha uchvátila od první strany.Nell a Colton se mi dostali do srdce.Prožívali bolesti a strasti a já sem je prožívala s nima..Jejich příběh byl hezky a uvěřitelně napsán..Nemůžu si na nic stěžovat..

kik68
05.01.2017

Příběh velmi líbivý a zajímavý. Tragická linka je vlastně znát už od začátku a tím pádem je vlastně jasné, že šťastný konec Kylea nečeká. Bohužel i Nell si musí projít spoustou zlých věcí, aby se svého štěstí dočkala.
Líbí se mi příběh a problémy Coltona. Je netypické, aby člověk s jeho "vadou" zvládl tolik co on. Moc se mi líbí zakomponování hudby do celé knihy.
Dodané tři kapitoly mi přišly trošku zbytečné, ale daly se přečíst.

-An-
10.12.2016

Krásná :)

warca
02.12.2016

Ach, jak tragický...
No, byl to zajímavý příběh. Je vtipný, že celkem nedůležitý věci autorka rozpitvala dopodrobna a ty důležitý části se mění rychlosti blesku...
Pochybuji, že ve mně kniha zanechala nějaký emoce.
Za týden si nevzpomenu o čem vlastně byla...

anibeni
31.08.2016

Popravdě úplně nevím, jak tuto knihu ohodnotit... Námět je výborný a typický pro Young adoult a tím pádem pro všechny mladé, napínavá linka je zde také, ovšem nejvíc je zde sexu a ten hodnotit teda nechci. Takže kdyby to šlo, dám 3,5 hvězdičky.. Úplně zbytečné mi přišly poslední 3 kapitoly..

láska smrt smutek dyslexie vyrovnání se s minulostí

Jasinda Wilder

Jasinda Wilder