Topím se v tobě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nebyla jsem vždycky zamilovaná do Coltona Callowaye. Nejdřív jsem milovala jeho mladšího bratra Kylea. Osmnáctiletá Nell Hawthornová se zamiluje do dlouholetého kamaráda z dětství Kylea Callowaye. Jejich mladá láska je krásná a budoucnost plná příslibů, avšak jen do osudného dne, kdy Kyle tragicky zahyne. Jeho náhlý odchod Nell navždy změní. Na Kyleově pohřbu potkává jeho staršího bratra Coltona. Oba jsou v nelehké životní situaci a zranitelní jako nikdy dříve. Po roce se jejich cesty zkříží znovu, tentokrát v New Yorku. Nell se ještě stále nesmířila s Kyleovou smrtí. Colton se Nell snaží přiblížit, ale nedaří se mu to, přesto ji však nedokáže pustit z hlavy. Cestu k sobě nenacházejí snadno, oba tíží vlastní tajemství…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225967/big_falling-topim-se-v-tobe-43d-225967.jpg 3.8456
Série:

Falling 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Falling Into You, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (105)

Kniha Topím se v tobě

Adriana21
30. září

Za mě moc krásná kniha. Tolik bolesti a trápení co museli hlavní hrdinové přežít. Neskutečné. Všechny postavy jsem si oblíbila. Kyla, Coltona i Nell. A jak já u téhle knihy brečela.

Ála1968
06. února

Ano,bylo to moc hezké.Myslím,že stojí za přečtení oba díly.Nádherný křehký příběh o lásce a porozumění.


illca2
01. února

Pěkné čtení, Nell mi bylo strašně líto. Stejně jsem ale čekala od knížky něco víc...

Raislin
30. ledna

Kniha je milá oddechovka. Znám lepší, ale i horší. Nenadchne ani neurazí. Ale druhy díl se mi zatím číst nechce.

kureceske
27. ledna

Celkem čtivé, nedokážu se po celou dobu zbavit mírné ho pocitu teen románu, kterým primárně není. Některé pasáže mi přijdou psané trochu horkou jehlou, zbytečně nedotažené, jako by od nich autorka utekla. Jinak příjemné čtení.

Lejčís
07. ledna

Styl psaní Jasindy Wilder je mi velmi blízký, dialogy jsou živé, stránky Vám doslova utíkají mezi prsty. Plakala jsem, některé části se mě dotkly hodně hluboko a knihu jsem měla přečtenou za jediný den.

Evule114
04.10.2020

Úplně můj top to není, ale hezký příběh to je. Na chmurné odpoledne doporučuji. Mě osobně tam vadily dvě věci, ale nebudu je vypisovat, abych zbytečně neodrazovala, je to jen věc názoru, ale jsem vážně na pochybách, zda budu číst i druhý díl kvůli těm dvěma věcem, které jsou i v dílu druhém... no uvidím... každopádně super oddychovka, erotický román to určitě je, ale mám ráda eroťárny u kterých se zasměju, tady jsem bohužel plakala...

michaela3483
22.08.2020

Nenadchlo mě to.

1