Topím se v tobě

Nebyla jsem vždycky zamilovaná do Coltona Callowaye. Nejdřív jsem milovala jeho mladšího bratra Kylea. Osmnáctiletá Nell Hawthornová se zamiluje do dlouholetého kamaráda z dětství Kylea Callowaye. Jejich mladá láska je krásná a budoucnost plná příslibů, avšak jen do osudného dne, kdy Kyle tragicky zahyne. Jeho náhlý odchod Nell navždy změní. Na Kyleově pohřbu potkává jeho staršího bratra Coltona. Oba jsou v nelehké životní situaci a zranitelní jako nikdy dříve. Po roce se jejich cesty zkříží znovu, tentokrát v New Yorku. Nell se ještě stále nesmířila s Kyleovou smrtí. Colton se Nell snaží přiblížit, ale nedaří se mu to, přesto ji však nedokáže pustit z hlavy. Cestu k sobě nenacházejí snadno, oba tíží vlastní tajemství…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/225967/falling-topim-se-v-tobe-43d-225967.jpg 3.8371

Falling (1.)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Falling Into You (2013)

Kniha Topím se v tobě

happy19

...silné,osudové...souznění "topících"se duší..
když nevíš kudy kam..vyjádři se i hudbou,je to balzám na srdce:-*

salča

Příběh zajímavý...zpočátku plný lásky,radosti a příslibů,ale v zápětí poznamenán tragédií,smutkem a nevýslovnou bolestí.Kniha se mi četla dobře dokud nepostihla Kyla tragédie.Ten přechod z kamarádství do zamilovanosti, první polibek...bylo to sladké a bavilo mě to.
Coltnova část už byla jiná.Plná bolestí a strastí... Autorčin styl psaní mě moc neoslovil.To důležité,co mohlo být více rozepsané nahradily podrobně popsané erotické pasáže, které mi k tomuto příběhu moc nesedly.Knihu si víckrát nejspíš nepřečtu.

prcek19

Dříve bych takovouto knihu ocenila asi více, ale i tak to nebylo špatné..příjemná oddechovka, ke které se ale nejspíš už nevrátím

Karola050716

Trochu temnější romance s motivem smrti a vyrovnávání se se smrtí. Čte se snadno, ale obsahuje příliš mnoho motivů, časových skoků a tak jsem si ve výsledku připadala ochuzená, protože se tam něco až moc rychle vyřeší, navíc ty porno scény..prostě se to k tomu nehodilo, celé takové nejednotné.

andrea4865

Tragický příběh mladé lasky ktery se klidne mohl stát,tři hrdinove knihy navzajem propleteni,hezky napsane,padla i slza.doporucuji.

verunka93

Kniha, která mě velmi rychle pohltila. Začátek byl pro mě nejdříve trochu slabší, ale pak jsem se začetla a jedním dechem dočetla. Smutný a dojemný příběh. Doporučuji.

ketvin
11.10.2018

Emotivní, hezké, milí hrdinové, pozvolný příběh bez "wau" momentů, smutné, čtivé... ALE k druhému dílu mě to nepřesvědčilo.

LenRan
25.09.2018

Je to hezká kniha. Hodně smutná a dojemná, v žádným případě si u toho člověk neodpočine. Chvílemi toho na mě už bylo moc a měla jsem pocit, že ty emoce ze mě autorka ždíme až za hranou, až to na mě začalo působit nepřirozeně. Kdyby trochu ubrala, bylo by to uvěřitelnější.