Napůl zlý

Fantasy příběh o nezdolné vůli přežít. Příběh, který vás chytne a nepustí až do poslední stránky. Nadpřirozený thriller se odehrává v novodobé Anglii, kde mezi lidmi žijí v utajení černí-zlí a bílí-hodní čarodějové. Obě frakce rozděluje silná nenávist a spojuje jedna jediná věc – strach z chlapce, který pochází z obou stran. Patnáctiletý Nathan je synem smíšeného čarodějnického páru a ostatními čaroději vězněn a mučen. Chlapec musí ze svého žaláře uprchnout před svými šestnáctými narozeninami a najít svého otce, nejsilnějšího a nejkrutějšího černého čaroděje na světě, jinak zemře. Zvládne svůj nelehký úkol přesto, že nemůže nikomu věřit? Ani dívce, kterou miluje?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/180593/napul-zly-Jpc-180593.jpg 4.1530

Half Bad 1.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Yoli

Half Bad, 2014

Kniha Napůl zlý

jmn7053
21. listopadu

He's half bad at reading, half bad at sleeping indoors, half bad at dating, half bad at staying safe and half bad at many other things... :)
Je to taková pěkně čtivá, avšak průměrná fantasy/YA kniha. Nepřichází s ničím novým, ničím extra, ale postavy jsou líbivé a příběh se rychle rozvíjí. Čekala jsem trochu víc akce a "temnoty", což se nekonalo, i když příležitostí bylo mnoho, tak třeba v následujících dílech.
#teamgabriel! :3

Sarfias

Z počátku jsem knihu četla opatrně. Říkala jsem si, co je to zase za podivnost a často ji odkládala. Knížka je sice čtivě psaná, ale přes to jsem si nebyla jistá, co čekat. Po několika kapitolách se to celé ale bleskově otočilo a já knihu nemohla odložit.
Kniha je napínavá, milá, místy naivní. Hlavní hrdina se dle mého názoru moc krásně vyvíjí a to mám na postavách ráda.
Skutečně zajímavé čtení a hodlám pokračovat.

SmallLucia

Začátek mě popravdě trochu mátl, byl zvláštní, nečetl se moc dobře, ale obsah zajímavý byl a když ho člověk překousne, pak se z něj vyvine skvělá kniha. Téma je pro mě bezpochyby originální a knihu jsem poté skoro nedokázala odložit.
Jednu úsměvnou věc jsem ovšem našla. "Syn-vy-víte-koho", co mi to jen připomíná....

Ailee

Začátek byl dost zdlouhavý a podivný, takže jsem knihu skoro odložila, ale naštěstí jsem vytrvala dost dlouho, i když jsem si na něco zajímavějšího musela počkat skoro půl knihy. Byl to takový dlooooouhý prolog. Ale pak se to rozjelo a do dalších dílů to slibuje mnohem větší zábavu. Nakonec za čtyři, i když jsem přemýšlela nad trojkou za tu nudu na začátku.

Tridenti

Kniha má podle mě originální příběh, postavy a reálie obecně. Je napínavá, čtivá, jen ten český překlad občas pokulhával. Líbí se mi autorčin styl vypravování, hlavně pasáže psané ve druhé osobě. A samozřejmě musím pochválit ty úžasný obálky celé série, krása.

rest

Kniha s dobrým příběhem a za velice příznivou cenu. Co víc si můžete přát?

Nikola97

Velmi dobrá kniha se zajímavým dějem..rozhodně ANO

Romča11

Hodně dobrá kniha. Originální námět. Malinko připomíná Harryho Pottera, ale to je jen zdání. Originální je i zápletka. Prostě super knížka, která rozhodně stojí za přečtení :)