mysterygirl mysterygirl komentáře u knih

Skrytá slova Skrytá slova Alex van Tonder

Pardon, ze se vyjadrim, ale uz nemuzu mlčet.
Buuu bude zrejme ctenarka DominaCz.
Nechápu, proc vubec cte, kdyz dle jejich hodnoceni haní úplně kazdou knihu, ktera vysla nebo kterou precetla

22.03.2021

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nic podobneho jsem jeste nečetla.. Krasny pribeh...jedna z mala knih, které vam zustanou v mysli a v srdci

04.11.2020 5 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Tak tohle byl přešlap vedle . pro velkou míru vulgarismů jsem odlozila. to se fakt nedalo .snesu nějaké to sprosté slovo ,ale pomalu na každé stránce p**a a nebo sproste přirovnání .A navíc už skoro pornografické scény popisovany hodně vulgárne, což by se spis hodilo do nějakého zvrhlého pornocasopisu a to nejsem žádná puritánka .
Autorku mám ráda,ale tohle se jí nepovedlo.

31.05.2023 odpad!

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Nemam slov.. Do toho si poustim od Jana Vargy Ztracene mesto..

25.06.2021 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Nemám slov... Nádhera, silný příběh.. Od poloviny knihy jsem se bála číst., bála jsem se o Mathewa, Leni a její maminku.. A na konci příběhu brecim a brecim..
Dlouho mi zůstane v hlavě a srdci

18.02.2020 5 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Krasny a moc dojemny příběh..

19.01.2021 5 z 5

Zítřek ti nikdo neslíbil Zítřek ti nikdo neslíbil Kateřina Karolová

Strasne se mi libil dej. Originalni..
Na rozdil od ctenarky Rave jsem cca od 50.strany tusila co se deje, co se asi stalo, ale nevedela jsem proc.
Ted budu premyslet nad tim kdo se kolem me pohybuje..

21.11.2020 5 z 5

Slepec Slepec Christine Brand

Originalni pribeh a musim rict, ze doted jsem vubec neslysela o aplikaci BE MY EYES.
Neco jsem si o ni precetla a zaregistrovala se.

03.01.2021 4 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Neni to žádný thriller, spis psychologicka sonda do duse jedne rodiny.
Cetlo se to moc pěkně, jen jsem ocekavala asi jiny zaver

31.10.2020 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Rozhodně to bylo lepsi nez Jama, akorat ty ridke prvky mysticna mi v tom trochu vadily a byly, za me, zbytecne.
Jinak se kniha cetla skvele.

07.10.2020 5 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Prvni tretina knihy me moc nezaujala, nemohla jsem se zacist, ale cast, která se odehrava v Osvětimi - ani jsem nedychala.. To bylo neco tak sileneho, zaludek jak na vode a to mam na toho téma nacteno dost knih..

17.09.2020 4 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tak to byl hodně silný příběh, brecim tu jak želva a bohužel se to děje..

28.01.2020 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Geniální, skvele cteni.
Proč nevydaji vic jeho knih?

02.05.2022 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Skvely thriller. Zaver jsem nečekala ani omylem. Podezirala jsem všechny, jen tu jedinou osobu ne

16.03.2022 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Tentokrát to nebylo takove, ze bych nadsene otacela stranky. Spis takove mile, co neurazi, ale ani nenadchne.
Jedine co me zaujalo vic nez příběh, bylo samotne Japonsko

14.03.2021 4 z 5

Houpačky Houpačky Lucie Konečná

To jsem se pobavila. Nejlepsi kamaradky-babci zazivaji nejen eroticka dobrodruzstvi.
Jsou to rebelky.

23.01.2021 5 z 5

Kruh Kruh Rona Halsall

Uprimne-za me nic moc, chybelo mi tam to spravne napeti, od pulky mi bylo jasne, jak to je, a jak to dopadne a zaver knihytrochu moc rychle ukonceny.
Cetla jsem lepsi knihy.

12.01.2021 3 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Tak to byla naprostá pecka. Mnohem lepší než první díl, a troufnu si tvrdit, že bude další..
Naprosto úžasnej thriller, chvílema se usmívate, chvílema napětím nedychate, je tam plno zvratů..
Andreas Gruber nastavil latku hodně vysoko a bojím se, že takhle dobrý thriller si dlouho neprectu

14.02.2020 5 z 5

Uzasne vtipna kniha.Smejete se od zacatku a s kazdou dalsi vetou ..jo a taky se v te knize najdete..nekdy si rikam: autorka snad vidi k nam domu

30.08.2019 5 z 5

Pán hory Pán hory Anders de la Motte

Skvělý thriller, trochu urbexu, hodně napětí, žádná hluchá mista.
Naprostá pecka

18.04.2024 5 z 5