Mami, přidej! aneb Jak se (ne)stát supermatkou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Je jí skoro čtyřicet, má dvě děti, lehkou nadváhu, práci, kterou nenávidí, a pocit, že se s tím nedá vůbec nic dělat (tedy ne s těmi dětmi). Ženy v jejím okolí jsou na tom podobně, i když každá z nich pojímá mateřství jiným způsobem. Jaké máte šance, když toužíte být alespoň ucházející matkou, a přitom nechcete, aby náplní vašeho života byly jen děti? A dá se krize středního věku překonat běháním?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404005/big_mami-pridej-Rda-404005.jpg 4.4164
Nahrávám...

Komentáře (67)

Kniha Mami, přidej! aneb Jak se (ne)stát supermatkou

HankaL.
17. března

Místy jsem se i poznala .

Katka81
28.10.2022

Jak píší ostatní, je to super pohodová odpočinková knížka ze života. Hlavně tedy ze života matek a žen. Často jsem se při čtení zasmála a na knížku se těšila.


JancaMia
16.10.2022

Autorka v knize popisuje situace které mi jsou osobně velice známé aneb sebeironický pohled do života uhoněné matky. Chvílemi se u knihy nekontrolovatelně tlemíte, potom problikne hlavou "jako u nás doma".

boeink
21.12.2021

Tohle byla fakt moc příjemná pohodička. V průběhu čtení jsem se často uchechtávala vtipným situacím vyplývajících z běžného života s malými dětmi.
Moje druhá přečtená kniha od této autorky a mě se její styl a vtipné glosy moc líbí.
P.S.: Že bych začala znovu běhat? ;-)

Mandlevest
17.10.2021

Ačkoliv tento žánr, humoristické romány, moc nečtu, protože mám většinou mírnou depresi z toho, jestli jsem vůbec v pořádku, když mě moc nebaví to, čemu se velká většina směje, na říjen jsem si pár těchto knih z preventivních důvodu, kdyby to třeba nedopadlo, půjčila :-). Nakonec je naštěstí nepotřebuji, ale zkusila jsem, když už je mám doma. A dobře jsem udělala, bavila jsem se skvěle a některé situace mě rozesmály nahlas. Vtipné, trefné a ta častá sebeironie autorky mě fakt bavila. Také jsem měla před mnoha lety dva takové rozumbrady pouze s dvouletým věkovým rozdílem, ze kterých jsem se vzpamatovávala skoro 20 let, abych se, nepoučena, obdarovala třetí velerozumbradkou, která ty dva dohromady zdaleka předčila:-), což jsem dříve pokládala za zcela nemožné. A moje běhání je také spojeno s mnoha historkami, kterým se dnes celá rodina smějeme. Milované děti nejvíce té, jak mé snažení kolemjdoucí muž ohodnotil poznámkou "Tím to už nespravíš, nádhero". Opravdu povzbuzující :-)). Výborná knížka,opravdu, dejte si ji.

EmokeII.
15.06.2021

Knížka se matce, která se stará o rodinu a vše vtipně komentuje. Párkrát jsem se opravdu zasmála. Ale momentálně jsem také stejně stará matka s dětmi a většinu point dopředu uhodnu. To je jen důkaz, jak pravdivá ta knížka je :) sem tam mě příběh i trochu vytočí, chci si u knížky odpočinout a ne číst o svých vlastních problémech :) knížku jsem nedocetla a asi nebudu. Přesto ji ale s klidem doporučím.

Kerberos
19.05.2021

Vtipně popisované trable zaměstnané matky dvou dětí ,která bojuje s časem, lehkou nadváhou, šéfovou v práci , bratrovou ženou a hlavně sama se sebou. Navodí úsměv a zlepší náladu.

Chytuš
08.05.2021

Vtipná oddechovka, kde všechno běží tak, jak má. Rozhodně se v knížce najde nejedna matka, situace jsou myslím všem maminkám dětí ve věku školkovém a školním důvěrně známé :-) Skvěle jsem se bavila, jen nedoporučuji zhltnout knížku naráz, některé situace a scénky se pak maličko opakují a vtípky už pak člověka nepobaví tak, jako na začátku. Možná kdyby autorka vydávala knížku rafinovaně na pokračování, jak jsme zvyklí s Aristokratkou, těšili bychom se s očekáváním na každou další útlou část z deníčku běhající supermatky se sarkastickým postřehem a lámali se v pase skutečně na každé stránce :-)

1