Michelleee Michelleee komentáře u knih

Ženy z Bohnic Ženy z Bohnic Edna Nová

Kniha mě zajímala a čekala jsem od toho trochu víc. Mohlo to být více rozpracované a taky mi přišel styl psaní zvláštní. Určitě pro představu super příběh žen z Bohnic.

03.02.2022 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kniha se moc hezky četla a příběh u obou hlavních hrdinů byl velmi zajímavý. Takže pro začátek série je Kladen a Allie vhodná dvojice. Odpočinkové čtení.

02.02.2022 4 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Tenhle díl nebyl špatný, ale určitě byl nejslabší že všech. Občas jsem přeskakovala věty, protože mi to přišlo zbytečně zdlouhavé. Zajímal mě vztah mezi studentkou a profesorem, ale místo toho mě zaujal kamarád hlavní hrdinky. Proto se už těším na pokračování v podobě Blakova příběhu.

02.02.2022 3 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Poslední díl trilogie byl za mě ten nejlepší. Všechny tři jsem přečetla během víkendu a bylo to super čtení. Vůbec nic tomu nechybělo! Pak už to bylo i pořádně napínavé a né jen erotické. Líbilo se mi, jak rychle si Kiera zvykla a začala rozkazovat a vyhrožovat ostatním. Určitě doporučuji tenhle skvělý příběh přečíst!!

30.01.2022 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Tento příběh se mi líbil určitě méně, než ten předešlý. Budu se asi opakovat, ale určitě za to mohla hlavní hrdinka Dawn. Oddechové čtení to bylo super, ale občas mi přišlo, že to přehání se svým chováním ohledně minulosti. Spencer byl super, takže nechávám dobré hodnocení.

28.01.2022 3 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Určitě nejlepší díl z této série!! Sawyer se mi zamlouvala už v předchozím díle. Její povaha je přesně taková, jakou odrážejí skutečnosti, které se jí staly. Je neuvěřitelně upřímná a svá. Grant, Isaac Grant.. prostě super příběh! Tématika fotografií se mi taky líbila. Nejsou to knížky u kterých se směju nahlas, ale jsou to krásné romány.

28.01.2022 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Nádhera, jsem nadšená !! Takové čtení mě fakt baví a hodně rychle utíká. První díl byl skvělý, ale tenhle ? No milionkrát lepší, i když kniha nijak nenavazuje na díl předchozí. Několikrát jsem se smála nahlas a věřím, že se k této knize budu chtít jednou vrátit. Ta totiž stojí za přečtení. Je to samozřejmě romantika s dějem, který je dost častý, ale tahle autorka je prostě skvělá a těším se na další vydané knihy. Už aby to bylo, ihned budu kupovat! Hopsálek - Cameron, byl boží. Joellen byla taky skvělá, ale nemusela by se pořád tak kritizovat ! Naštěstí Cam Káčátko naučí.. No a Michael ? Ten mě štval už od začátku, nechápu co na něm viděla. Obálka mi ke knize moc nesedí, ale to mi zase tolik nevadí.

13.01.2022 5 z 5

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

Kniha mě zaujala kvůli hezkému obalu. Prostředí zdravotnictví bylo pro mě zajímavé téma, ale děj měl svá slabší i silnější místa. Začátek mě tolik nebavil. Přišlo mi, že se do sebe zamilovali až moc rychle. Sam mi byl určitě mnohem sympatičtější než Laurie. Pak už mě knížka pohltila a potřebovala jsem rychle dočíst. Takže ve finále moc hezké čtení i smutné a těším se, že další díl je o jejich kamarádech.

10.01.2022 4 z 5

Rozbité štěstí Rozbité štěstí Táňa Keleová-Vasilková

Knihu jsem četla už před několika lety. A knížka mě tenkrát bavila.

04.01.2022 3 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Úžasný, úžasný! Mám moc radost za tento vánoční dárek. Německé autorky jsem si velmi rychle oblíbila. Prostředí hor a celkově to místo se mi moc líbilo. Lidi si tu pomáhají, mají se rádi, ale každý ví všechno o všech. Ryan a jeho příběh byl zajímavý a rychle jsem si jeho postavu oblíbila. Musela prostě přijet au pair Lena z Berlína, aby ho zachránila. Moc teda tuhle činnost nevykonávala, ale to mi nevadilo. Těším se na další díl Izzy a Willa. Mimochodem krásný obal.

01.01.2022 5 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Tak první díl se mi líbil o trošku víc, ale stejně dávám plný počet hvězd. Co mi teda začalo vadit víc a víc je to oslovování maminka, tatínek. Hezká knížka a opět otevřený konec, takže chcete číst další díl. Jsem ráda, že jsem knížku dostala k Vánocům.

01.01.2022 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Moje první knížka od autorky a určitě né poslední. Moc hezké čtení ! Možná se budu opakovat, ale příběh mi ihned připomněl After. Jsem spokojená a už se chystám na druhý díl.

26.12.2021 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Skvělý, vtipný, oddechový příběh. Romantický i vášnivý. Prostě právník s psycholožkou.

26.12.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velmi silný příběh, určitě doporučuji!!!
Kniha je skvěle napsaná a těším se na další knihy od autorky.

13.12.2021 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Smutný příběh, ale krásný!

30.11.2021 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Doporučuji! Strašně moc mě bavilo sledovat příběh Biancy a Jacksona. Několikrát jsem se u toho zasmála. Doplnění receptů bylo super.

26.11.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Velmi silný příběh. Kniha nešla odložit a musela jsem hned dočíst. Dojemné a romantické. Čekala jsem kdy nastane tenhle závěr a pak jsem byla chvilku v šoku. Naštěstí vše dopadlo jak má. U knihy jsem se snažila nemyslet na to, že tohle se reálně děje pořád i v našem světě..

24.11.2021 5 z 5

Dokážeš udržet tajemství? Dokážeš udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Čtivé a zábavné. Na film se nedívejte!

22.11.2021 4 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Kathryn Croft

S knihou jsem velmi spokojená. Je plná překvapení a zvratů. Myslím si, že většina, co knihu četla, podezírala všechny zúčastněné. Já si teda byla jistá, že čtyři lidi z postav to neudělali. Ale to bylo tak jediné.. do poslední chvíle prostě nevíte, ikdyz už myslíte, že víte. Přečetla jsem velmi rychle a doporučuji.

14.11.2021 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Krásná knížka plná romantiky.

13.11.2021 5 z 5