Michelleee Michelleee komentáře u knih

Mráz Mráz C. N. Crawford

Velmi krátká, čtivá kniha o vílí romanci. Moje první taková fantasy kniha a ještě k tomu i s reality show. No bylo to rozhodně zajímavé a jsem zvědavá na pokračování.

11.06.2024 5 z 5

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

Zase se vracíme k partě ragbistů, kde je tentokrát hlavním hrdinou Henry a nově tatérka Yumiko. Romantická oddechovka s vtipnými momenty.

11.06.2024 5 z 5

Tři bonusové kapitoly k sérii Ranhojička Tři bonusové kapitoly k sérii Ranhojička Lynette Noni

Moc nového se zde nedozvíme, ale je to takové hezké, bonusové zakončení této série. Nejlepší kapitola byla Caldona.

06.06.2024 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Další skvělý thriller od této autorky. Alice a Leo se přestěhují do exkluzivního obytného komplexu (kruhu) a tam vše začíná. Příběh byl napínavý, plný tajemství a záhad. Musím říct, že tato verze mě napadla, nicméně to spojení celkově ne, takže odhalení bylo super. Těším se na další knihy této autorky.

23.05.2024 4 z 5

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Po dlouhé době přečtená celá série najednou. Doporučuji číst, když máte všechny díly. Jsem fakt strašně mile překvapená, jak moc se mi to líbilo. Moc hezky napsáno, hezké zakončení série. Jsem spokojená.

21.05.2024 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Tahle fantasy série je opravdu wau. Opět jsem překvapená co vše se stihlo odehrát a tento díl byl ještě mnohem lepší a zajímavější. Postavy jsou úžasné a poslední kapitola byla opět velmi šokující.

16.05.2024 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Dlouho jsem odkládala toto čtení a musím říct, že jsem nadšená. O malinko stránek by mohlo být kratší, ale ten příběh za to stojí. Ranhojička Kiva to neměla zrovna jednoduché v životě a těším se na pokračování této fantasy série. Poslední stránka totiž stála za to.

13.05.2024 5 z 5

Naše vina Naše vina Mercedes Ron

Třetí závěrečný díl této série se mi moc líbil. Příběh Noah a Nicka mám ráda a těším se na další filmová zpracování. Děj mohl být kratší, ale četlo se samo. Druhý díl ( kromě konce ) byl opravdu nejslabší. Povedená série!

07.05.2024 5 z 5

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Kniha mě bavila od začátku do konce. Opravdu čtivé čtení co mělo všechno. Příběh zajímavý a jsem ze čtení nadšená.

29.04.2024 5 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Autorku mám ráda a její knihy jsou skvělé. I tento příběh byl zajímavý, ale od začátku mi připomínal už jinou knihu co jsem četla a moc mě to čtení tentokrát nebavilo. Znovu číst nebudu.

29.04.2024 3 z 5

Vše, co k tobě cítím Vše, co k tobě cítím Nora Welling

Obálka se mi moc líbila a tak jsem si knihu půjčila v knihovně. Romantický příběh, ale něco mi tam prostě chybělo. Jako oddechová kniha dobrý.

29.04.2024 3 z 5

Získej mě Získej mě Stacey Kennedy

Pořád se mi to líbilo, ale už to nebylo ono.

09.04.2024 3 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

Zase další skvělý díl této detektivky. Tentokrát bude muset Josie pátrat po své sestře Trinity. Zajímavý příběh.

09.04.2024 5 z 5

151+ nápadů na můj bucket list 151+ nápadů na můj bucket list Lucie Kutrová

Úžasný, úžasný a ještě jednou úžasný bucket list.

21.03.2024 5 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

Naprosto boží mafiánská romance. Čtení mě strašně bavilo.

21.03.2024 5 z 5

Okamžiky Okamžiky Veronika Jonešová

Okamžiky jsou třetím a závěrečným dílem série Hodinky. Kapitoly jdou opět do minulosti a zároveň popisují současnou dobu. Originální příběh všech současných postav. Četlo se samo.

07.03.2024 4 z 5

Zas tak moc souzeni si nejsme Zas tak moc souzeni si nejsme Meghan Quinn

Další úžasný díl této série. Tentokrát je příběh o bratrovi minulého hlavního hrdiny a sestře minulé hlavní hrdinky. Bavilo mě to, čtení utíkalo. Jednička byla asi o kousek lepší. Jsem zvědavá na další pokračování třetího bratra.

07.03.2024 4 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Oddechové, milé čtení. Bylo super číst o místech, které moc dobře znám.

07.03.2024 5 z 5

Hudba z vedlejšího kupé Hudba z vedlejšího kupé M. K. Hardy

Po knize jsem koukala už dlouho, díky zajímavé obálce. Teď ji měli volnou v knihovně a líbila se mi od autorky Haka, tak jsem neváhala. Emma česká modelka a Daniel je muzikant. Poznávají se jako sousedé v nádherném vlaku na cestě do Francie. Pěkné, milé čtení

15.02.2024 4 z 5

Minutky Minutky Veronika Jonešová

Přiznám se, že už jsem si nepamatovala detaily prvního dílu a vůbec to nevadilo. Všechno to do sebe tak hezky zapadlo. Příjemné, zajímavé čtení, které se mi líbilo víc než hodinky.

15.02.2024 4 z 5