Tři bonusové kapitoly k sérii Ranhojička přehled

Tři bonusové kapitoly k sérii Ranhojička
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524649/bmid_tri-bonusove-kapitoly-k-serii-ranho-6531113d702b5.jpg 4 60 60

Ranhojička série

Tři extra kapitoly vyprávěné z pohledu Jarena, Torella a Caldona. Fantasy trilogie Ranhojička od Lynette Noniové má v našem srdci speciální místo. Pokud příběh odvážné Kivy taky miluješ, je pro tebe tahle trojice bonusových kapitol naprostá nezbytnost. V každé z nich je hlavním hrdinou jeden z mužů, kteří Kivě nesmazatelně zasáhli do života: Jaren, Torell a Caldon. Vrať se naposledy do Zalindova, do tábora rebelů nebo do Silverthornské akademie!... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tři bonusové kapitoly k sérii Ranhojička. Přihlašte se a napište ho.

Michelleee
06.06.2024 4 z 5

Moc nového se zde nedozvíme, ale je to takové hezké, bonusové zakončení této série. Nejlepší kapitola byla Caldona.

JulietRocks
03.04.2024 4 z 5

(SPOILER) Opět mi přijde, že se se čtenáři Ranhojičky názorově neshoduji, protože za mě byla poslední Caldonova kapitola největším zklamáním. Je pravda, že jsem velkým jarenovým fanouškem, takže mě jeho kapitola velmi potěšila (a naopak jsem ráda, že popisuje začátky jeho setkání s Kivou a ne to, jak se cítil, když ho zradila). Torova kapitola byla za mě také hodně zajímavá, kvůli nahlédnutí do jeho vztahu s Rhess, ale poslední Caldonova kapitola.. Podle mě nám neřekla vůbec nic nového, čekala jsem například, že se tam dají dohromady s Crestou, ale vlastně jsme se nic nového nedozvěděli a za mě se prostě nic nestalo. Ano, zjistili jsme, jak moc má rád Kivu, ale to jsme věděli už celou dobu, takže za mě největší zklamání kapitola třetí. Celkově se ale knížka s bonusovými kapitolami čte stejně dobře, jako všechny tři ze série, takže jedním dechem, a určitě ji doporučuji.

Hatshepsut
09.03.2024 3 z 5

Asi jako ostatní fanoušci této série jsem si nemohla tuto bonusovou knihu nechat ujít. Jsou to hodně krátké úryvky vyprávěné z pohledu tří hlavních mužských hrdinů. První dvě kapitoly neodhalily z příběhu nic nového, poslední o Caldonovi, byla příjemným zakončením celé série.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Tři bonusové kapitoly k sérii Ranhojička v seznamech

ve Čtenářské výzvě4x

Štítky knihy

magie léčitelství pro dospívající mládež (young adult) fantasy dárkové zboží

Autorovy další knížky

Lynette Noni