Zrádci krve přehled

Zrádci krve
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511554/bmid_zradci-krve-63f5bba92e8b1.jpg 5 486 486

Ranhojička série

< 3. díl

Kiva si myslela, že ví, co chce – pomstu. Ale pocity se mění, lidé se mění všechno se změnilo. Po tom, co se stalo v paláci, zoufale touží zjistit, zda jsou její přátelé a bratr v bezpečí. Mohou jí vůbec ještě někdy odpustit? V sázce je ale víc než její zlomené srdce, protože království jsou na pokraji války. Nový začátek přinese nebezpečnou výpravu, která donutí zapřisáhlé nepřátele spojit síly, aby zachránili nejen Evalon, ale celý Wenderall. Kiva už nemůže jen přežívat. Musí bojovat za to, v co věří.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Blood Traitor , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zrádci krve. Přihlašte se a napište ho.

miliváv
24.07.2024 5 z 5

Tento díl jsem přečetla nejrychleji a líbil se mi asi nejvíce. Už nepatřím do cílové kategorie čtenářů, takže mě kniha úplně nedokázala vtáhnout. Nicméně příběh to byl hezký. Nakonec jsem si oblíbila i Kivu. Každopádně tento druh knih už není nic pro mně. Dávám 4,5 hvězdiček.

manasx
15.07.2024 5 z 5

Moc mě to bavilo... celé... škoda, že to skončilo...

MarNe
03.07.2024 5 z 5

Tento díl jsem přečetla nejrychleji. Přišel mi nejvíc akční. Nechybělo napětí, drama nejen citové, zcela nečekané zvraty, překvapivý konec.
Celou sérii hodnotím velmi pozitivně. Ano, postavy mohly být mnohem více rozpracované. Ale to neubírá knížce na kvalitě. Rozhodně nelituji, že jsme se do série pustila.

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

Zrádci krve, Věž a další knižní novinky (22. týden)

28.05.2023

Dokud nepokoříš svou minulost, nikdy se nebudeš moct pohnout kupředu.

Všichni si zaslouží někoho, do se za ně bude rvát, dokonce - a hlavně - když se za sebe nemůžou rvát sami.

Kniha Zrádci krve v seznamech

v Právě čtených9x