Vše, co k tobě cítím přehled

Vše, co k tobě cítím
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492097/bmid_vse-co-k-tobe-citim-Eim-492097.jpg 4 109 109

Pro tebe všechno série

Zaříkávač koní Damián Álvarez slaví velké mezinárodní úspěchy a má hodně fanynek. O svém již dospělém synovi se dozví jen pár dní před tím, než si syn vezme život. Damián v šoku odřekne všechna turné a stáhne se na rodinnou usedlost v Andalusii. Když ho nečekaně vyhledá Linda Grünfelderová, psychiatrička jeho syna, hází nejprve vinu na ni a je zatvrzelý vůči veškerému okolí. V jedinečné atmosféře španělského hřebčína se rozplétají rodinné historie a propojují se životy lidí, kteří by se bez tragické události nikdy nesetkali. Linda se na farmě seznamuje s mnoha jejími obyvateli. Někteří jsou členové blízké rodiny Damiána, jiní jsou zaměstnanci. Všichni se starají o více než sto andaluských koní. Španělský temperament a německý smysl pro pořádek a pravidla se na první pohled jeví jako neslučitelné. Přesto Damiána na Lindě něco přitahuje. Podaří se právě jí prolomit jeho tvrdou skořápku? Nebo odjede z farmy s nepořízenou a jen s několika pěknými zážitky od koní?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Red

Alles, das ich für dich fühle , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vše, co k tobě cítím. Přihlašte se a napište ho.

Eva_Skala99
16.06.2024 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Příjemná oddechovka, žádné drama, ale krásný upřímný příběh dvou úplně cizích lidí, které spojuje jeden člověk a jedna událost. Po přečtení anotace jsem měla trochu obavy, ale úplně zbytečně. Doporučuji! A těším se na další díl.

Michelleee
29.04.2024 3 z 5

Obálka se mi moc líbila a tak jsem si knihu půjčila v knihovně. Romantický příběh, ale něco mi tam prostě chybělo. Jako oddechová kniha dobrý.

Zuzíček77
14.03.2024 5 z 5

Kniha z krásného Španělského prostředí, takový vysněný život. Příběh ovšem nebyl tak jednoduchý. Hlavní hrdinka, která podstupuje dlouhou cestu jen aby na ní mohl někdo házet vinu. Damián který je tak úspěšný s koňmi se najednou dozví něco co mu otočí život o 360 stupňů. Celá kniha je napsaná na krásném území, člověk jednoduše myšlenkami uteče tam kde se to odehrává a má pocit jako by tam byl také. příběh je napsaný moc hezky. Vedlejší postavy se mi také moc líbily. Ráda se ke knize zase někdy vrátím.

Ani slovo, Někdo klepe a další knižní novinky (28. týden)

10.07.2022

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Vše, co k tobě cítím v seznamech

v dalších seznamech1x

Nora Welling