Naše vina přehled

Naše vina
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526141/bmid_nase-vina-65500cbba4dde.jpg 4 173 173

Viníci série

< 3. díl

Přichází závěrečný díl trilogie Viníci, literárního young adult fenoménu s milióny nadšených čtenářů, který se stal také předlohou pro film. Jak daleko jsou Nick a Noah ochotni zajít? Ačkoli oba hlavní hrdinové vyvázli ze stovek problémů bez úhony, jeden z nich je rozdělil možná navždy. Po všem, co spolu prožili, teď vztah Nicka a Noah prochází svým nejhorším obdobím a vypadá to, že už se nic nemůže vrátit do starých kolejí Budou muset prožít mnohé, aby konečně pochopili, zda jsou si opravdu souzeni, nebo zda je pro ně naopak vhodné jedině odloučení. Teď už lze jen čekat, jestli to, co se říká o čase, který hojí rány, je pravda, nebo jen další prázdná fráze. Je však možné zapomenout na tak velkou lásku? Jak lze vymazat vzpomínky vytetované v srdci? Láska vždy pro funkční vztah nestačí a ani odpuštění někdy nedokáže některé věci mezi dvěma lidmi napravit. Podaří se hlavním hrdinům hodit minulost za hlavu a začít znovu?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Culpa nuestra , 2018

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Naše vina. Přihlašte se a napište ho.

Zuzíček77
včera 5 z 5

(SPOILER) Poslední díl ze série Viníci a musím říct, že už teď se mi po Noah a Nickovi stýská. Bála jsem se třetího dílu ale vůbec jsem nemusela. Sice už asi od čtvrtky knihy bylo jasné jak to dopadne, ale ani v tomto díle nechybí spoustu zvratů a napětí. Je to emocionální maraton, u kterého je to jako na horské dráze, chvilkami jsem se už neudržela a nadávala nahlas, jak mě to zvedalo ze židle. Knihy jsou opravdu dobře napsané, lehko se do toho příběhu člověk vžije. Začátek knihy mi rval srdce, když ti dva byli od sebe. Oba trpěli a tak mé srdce začalo jásat, když se zase začali potkávat, ovšem to srdce pak znovu a znovu pukalo. Jejich láska je droga a katastrofa v jednom. Tento příběh má opravdu všechno a proto se bude řadit k mým opravdu oblíbeným.

Z knihy:

- Pořád jsem přemýšlela, proč teď brečím tak, jako bychom se právě rozešli. Vždyť od našeho rozchodu už uběhl více než rok.

- „Zapomenout na tebe je ta nejhorší věc, kterou jsem kdy v životě musel udělat. Ani nevím, co budu dělat, abych se po tomhle vrátil do reality."

- „Vypadáš dokonale. Nikdy jsi mi nepřipadala tak krásná jako teď lásko."

HankaJosefiova
05.06.2024 4 z 5

(SPOILER) Jako jo, tohle mělo zase oproti 2. dílu grády. Na první samozřejmě už žádné pokračování mít nebude, ale i tak se mi to moc líbilo.
Myslím, že Noah byla chvílemi na ránu, ale kdo ji už znal chápal to. Nick naopak nečekaně zněžněl. Jeho potlačování sexuality aneb "nechovej se ke mě jako bych byla panenka" mě pobavilo.

Michelleee
07.05.2024 5 z 5

Třetí závěrečný díl této série se mi moc líbil. Příběh Noah a Nicka mám ráda a těším se na další filmová zpracování. Děj mohl být kratší, ale četlo se samo. Druhý díl ( kromě konce ) byl opravdu nejslabší. Povedená série!

všechny komentáře

Související novinky (1)

Čas lovu, Naše vina a další knižní novinky (43. týden)

22.10.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Naše vina v seznamech

ve Čtenářské výzvě12x