151+ nápadů na můj bucket list

151+ nápadů na můj bucket list https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525975/bmid_151-napadu-na-muj-bucket-list-654d27152192b.jpg 4 10 3

Úspěšná autorka, ale hlavně cestovatelka Lucie Kutrové je holka, která si plní přání, holka, která je odhodlaná jít za svým snem, mimo jiné prošla několik extrémních dálkových tras: Pacifickou hřebenovku, evropské traily či Stezku Českem. Stále má spoustu plánů a ty si odškrtává ve svém bucketlistu. I vy si teď můžete takový bucketlist pořídit a plnit si své sny a cíle! A to nejen z oblasti cestování, ale i z mnoha dalších sfér. Kromě Luckou předepsaných bodů je u jednotlivých tematických okruhů dopsat si i svoje cíle dle svých zájmů a preferencí. Koupí této knihy přispíváte na lepší život v útulcích! #PomahamSMarvelem.... celý text

KajusaKil
29.03.2024 3 z 5

No, jsem bucket listový maniak. Seznam si píši od svých 10 let, tzn. více než 15 let života, ale tady mi to přijde takové nedotažené. Dělení do kategorií je super, to bez debat. Také je fajn vynechané místo na doplnění vlastních myšlenek/nápadů. Nicméně jsou to zážitky, které na vás vyskočí na Googlu jako první. Bohužel. Doporučuji projít googlit a inspirovat se tam, nebo na blogách lidí. Toto je spíš jeden velký deník, protože polovina stran je úplně čistá. Bohužel za tu cenu nic moc.

Michelleee
21.03.2024 5 z 5

Úžasný, úžasný a ještě jednou úžasný bucket list.

namornice
31.01.2024 4 z 5

Svůj bucket list jsem si vytvořila někdy před 12 lety (taky jsem ho nazvala "seznam do bačkory" :) a od té doby ho nejen plním, ale taky neustále upravuji a aktualizuji. Tahle knížka je skvělý, jednoduchý seznam nápadů. A seznamy já ráda. Vskutku motivující záležitost.