Závod s časem

Závod s časem
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531863/bmid_zavod-s-casem-65c7665a18056.jpg 5 393 393

Detektiv Josie Quinnová o své sestře neslyšela od chvíle, kdy Trinity před třemi týdny po hádce utekla z jejího domu. Když tedy na odlehlé chatě, kam se Trinity uchýlila, najde lidské kosti, obává se Josie nejhoršího. Při ohledávání místa činu si ale Josie všimne stopy, kterou Trinity nechala přímo pro ni. Pátrání jí otevře sestřinu minulost a největší obavy i sny a postupně jí pomůže pochopit, proč a jak se Trinity dostala do nebezpečí. Po neprofesionálním přešlapu potřebuje najít velký příběh, který by zachránil její novinářskou kariéru, a zdá se, že se pokoušela navázat kontakt s nebezpečným sériovým vrahem. Čas na nalezení Trinity se krátí. Může Josiin tým věřit jejím instinktům v případu, který je tak osobní? Dokáže Josie vyhrát závod s časem o Trinitin život?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Find Her Alive , 2020

ještěrka38
předevčírem 5 z 5

Za mě nejlepší díl. Napínavé, super zápletka...

martineden
19.07.2024 2 z 5

Tahle série je moje guilty pleasure, je to napínavé, ale je to jednoduché čtení a trochu na hlavu postavené. Pardon, na posed postavené. A Grada by neměla šetřit na korekturách. Oběti žili - to jako vážně? U knihy za 449,-Kč docela tristní.

gordon13
11.07.2024 5 z 5

Setkání se "starými známými", pěkný a napínavý díl.

Maky806
09.07.2024

Přečteno jedním dechem.

Nikol2110
08.07.2024 5 z 5

Nejlepší díl z celé série. Konečně jsme se dozvěděli věci z Trinity dětství. Těším se na další díl.

Dixiii
03.07.2024 5 z 5

Skvělý díl a skvělá série. 10/5.

krevetka79
03.07.2024 5 z 5

Parádní pokračování s Josie a jejím týmem.
Zmizení Trinity beze stopy je samo o sobě dost děsivé.
Výborné prolínání dvou linek , kdy si čtenář postupně skládá dílky z minulosti a přítomnosti.
Čtivě a napínavě napsané, jako pokaždé.
Rozuzlení stojí za to.
Těším se na další pokračování.

Silvie1991
01.07.2024 5 z 5

Tento díl se mi moc líbil, i když už za pár dnů nebudu vědět, o co tam šlo, čtení mě bavilo a odpočinula jsem si u toho. Spokojenost za mě.

LenaBil
01.07.2024 3 z 5

Kniha se dobře četla stejně jako celá série. Ale po pravdě nechápu to množství superlativů, které zde čtu. Zapletka je velice jednoduchá a to, že se neustále vyšetřování zločinů týká nejbližších lidí hlavní vyšetřovatelky, je mírně řečeno přitažené za vlasy. Celá série, která je opravdu čtivá, bohužel díky tomu vyznívá neuvěřitelně a naivně.

mamamia144
26.06.2024 5 z 5

Skvělý díl. Čtivý, napínavý, zamotaný, přečteno jedním dechem.
Celá série je top.

katka.oo
23.06.2024 5 z 5

Po minulém díle, který se mi zdál trochu slabší, asi to bylo i tím tématem-sekty a nějak mi nesedl, teď opět perfektní skvělé čtení, napínavé od začátku do konce, čtivé, dobrá zápletka, já jsem opět spokojená, dávám plných 5* a doporučuji.

harena
10.06.2024 5 z 5

To nemá chybu. Lisa píše knihy snad čím dál napínavější, přečteno za dva dny. Krátké kapitoly, které popohánějí k dalšímu čtení a konec vymyslela spisovatelka dokonale. Určitě dávám plný počet.

Lenka541
05.06.2024 5 z 5

Tento 8. díl se mi líbil více než předcházející, který mi přišel až zbytečně překombinovaný. Příběh je dobře promyšlený, propracovaný a napínavý jako u správné detektivky.

Kubajzz
05.06.2024 5 z 5

Zase další skvělý díl z této serie, který určitě stojí za přečtení ;-) Jee ten úplný zàvěr byl na mě až moc velký doják :-)

Kristulda
04.06.2024 5 z 5

Skvělý díl, stejně jako celá série.

Caminka
01.06.2024 5 z 5

Opět další skvělý díl s detektivkou Josie Quinnovou, tentokrát se dozvíme víc o její sestře Trinity. Po trochu slabším díle Vražedná temnota se Lisa vrací v plné formě :-).

nicole1990
30.05.2024 5 z 5

Opět super čtení hlavně jsem se dozvěděla víc o Trinity. Určitě stojí za přečtení .

Sanny_happ
27.05.2024 5 z 5

Za knihu v rámci #spoluprace moc děkuji @cosmopolis_cz a @grada_cz

A máme tu osmý díl s vyšetřovatelkou Josie Quinnovou. Ta tentokrát musí vyřešit těžký případ, který se navíc týká přímo jí osobně. Zmizí totiž její setra Trinity a zároveň se zdá, že opět začal řádit krutý masový vrah. Pro Josie je to o to těžší. Musí se vypořádat nejen s vrahem, ale i s vlastními pochybnostmi.

Tenhle díl byl za mě naprosto super, zařadil se hned na druhé místo v oblíbenosti po Matčinu hrobu. Bylo to čtivé od začátku do konce a bavilo mě především to, že se řešený případ dotýká samotné Josie. Také jsme dostali možnost nahlédnout do mysli Trinity - její sestry a zjistit jaké to může být, když přijdete o sourozence (nebo si to alespoň myslíte).

V knize opět najdeme krátké kapitoly, které nás nutí číst dál a dál. Autorka opět dokazuje, že umí skvěle psát a stále má plno nápadů. Jsem zvědavá, co si na nás připraví příště

Knize dávám 5

Blanka29
25.05.2024 4 z 5

Tak jsem na konci zatím posledního vydaného dílu, a musím říct, že to byla jízda. Velice zajímavě vykreslený případ i pachatel. Tentokrát se příběh točí kolem sestry Trinity, o které se dozvíme něco víc ale ne až moc, což je škoda. Snad nás vydavatelství nenechá moc dlouho čekat na pokračování.....

ivoiro
25.05.2024 5 z 5

Této knize dávám plný počet bodů. Dle mého názoru se jedná o výborné čtení.

Lisa Regan
americká, 1971