Závod s časem

Závod s časem https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531863/bmid_zavod-s-casem-65c7665a18056.jpg 5 263 81

Detektiv Josie Quinnová o své sestře neslyšela od chvíle, kdy Trinity před třemi týdny po hádce utekla z jejího domu. Když tedy na odlehlé chatě, kam se Trinity uchýlila, najde lidské kosti, obává se Josie nejhoršího. Při ohledávání místa činu si ale Josie všimne stopy, kterou Trinity nechala přímo pro ni. Pátrání jí otevře sestřinu minulost a největší obavy i sny a postupně jí pomůže pochopit, proč a jak se Trinity dostala do nebezpečí. Po neprofesionálním přešlapu potřebuje najít velký příběh, který by zachránil její novinářskou kariéru, a zdá se, že se pokoušela navázat kontakt s nebezpečným sériovým vrahem. Čas na nalezení Trinity se krátí. Může Josiin tým věřit jejím instinktům v případu, který je tak osobní? Dokáže Josie vyhrát závod s časem o Trinitin život? Zobrazit méně informací o knize... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Find Her Alive , 2020

katka134
20.04.2024 5 z 5

Skvělý díl série. Při poslechu poslední stránky zamrazí, ale naštěstí příjemně.

nada3314
19.04.2024 5 z 5

Já Tuhle sérii prostě miluji! Jedná se už o 8 díl a já jsem pořád stejně nadšená. Pro mě se tyto detektivky staly takovou sázkou na JISTOTU! Všechny předchozí díly jsem hodnotila plným počtem hvězd. Ani jeden díl nebyl propadák. Přečteno vše za max. víkend.

Nevím co napsat, aby se nejednalo o spoiler, takže všichni, ale věřím, že Vás moc nebude raději dál nečtěte a zkuste si sérii přečíst od začátku. Zaručuji, že nebudete litovat. Všem komu jsem sérii doporučila, jsou nadšení a chycení v síti. :-D

Tentokrát je více méně hlavní hrdinou tohoto dílu Josiina sestra Trinity, velmi známá novinářka zpráv, která nás provází od prvního dílu, ale to jsme ještě nevěděli, že se jedná o Josiinu sestru. Vše odstartuje jedna hádka mezi sestrami u Josie doma. Trinity se sbalí a odjede na chatu, kterou si pronajala. Josie to nedá a jede za ní se usmířit, avšak když dojede na místo není po Trinity ani vidu ani slechu. Jen její auto se všemi věcmi stojí na příjezdové cestě. Na první pohled to vypadá to, že Trinity někdo unesl…

A teď je otázkou zda zachrání Josie Quinn svou nově nalezenou sestru?

Neskutečný obraceč stránek, nenudila jsem se ani na minutu. Napínavé, čtivé a za mě i nepředvídatelné.

monte
18.04.2024 4 z 5

Další úžasný díl této úžasné sěrie

TaLu
16.04.2024 5 z 5

Výborný díl série. Pohřešovaná sestra, vhled do minulosti, závod s časem a morbidně srovnané kosterní pozůstatky. Vyhraje Josie tuto bitvu, nebo do svého života přičte další tragickou ztrátu?

Katulinka69
14.04.2024 5 z 5

Super superr Super

Kekik
12.04.2024 5 z 5

Výborný díl, při jehož čtení jsem několikrát měla slzy na krajíčku.

Trinity mám ráda, vždycky jsem měla, a od první chvíle (myslím v prvním díle, kdy přišla poprvé na scénu) jsem věděla, že jsou to sestry. Je totiž také pravdou, že u této série velmi často odhalím autorčiny záměry brzy. Tentokrát to sice bylo jen pár chvil předtím, než Josii došlo, kde je Zandra, ale přišla jsem tomu na kloub. S tímto námětem se tak často v detektivkách nesetkávám, a tak tomuto nápadu tleskám.

Autorka to napsala skvěle. Těším se na další setkání.

sd1992
11.04.2024 5 z 5

Sérii miluju celou, ale tento díl byl teda top strop!! Hravě se vyškrábal až na příčku mého nejoblíbenějšího třetího dílu. Zápletka byla geniální a od začátku do konce jsem si myslela, jaký nejsem super detektiv, že znám vraha a pak jsem se nestačila divit :D díky Grada_cz za knihu k recenzi :)

EvaCteKnihy
10.04.2024 5 z 5

Z knihy jsem nadšená. Propracovaný příběh, který měl spád. Hltala jsem stránku po stránce.

k@rol
10.04.2024 5 z 5

Z mého pohledu autorka jen potvrdila vysoká očekávání. Knížku jsem si šetřila na správnou chvíli a dobře jsem udělala. Příběh výborný, napsaný tak, že je člověk dějem naprosto pohlcený. Můžu doporučit.

alnahu
10.04.2024 5 z 5

Další skvělé propracovaný díl v kterém inspektora Josie Quinnová pátrá po své sestře Trinty.Ta záhadně zmizela,ale její věci zůstali v chatě,kde přebývála.Josi nemá tušení co se s ní stalo a jeli vůbec naživu a tak pro ni začíná závod s časem.Zápletka je jako vždy výborná a vraha tušíme již od začátku.Opět výborný díl této série v kterém se dočteme i něco ze soukromého života Josie.Již se těším na další knihy této autorky,již je mám v knihovně objednané.

Michelleee
09.04.2024 5 z 5

Zase další skvělý díl této detektivky. Tentokrát bude muset Josie pátrat po své sestře Trinity. Zajímavý příběh.

anája
08.04.2024 2 z 5

Bohužel pro mne to bylo moc předvídatelné a teprve ke konci knihy napínavější. Po přečtení jiných thrillerů, slabší v napětí a akci vraha.A Josie mi přišla neustále unavena stále dokola, i když se v knize nic podstatného nedělo.

13werka
07.04.2024 5 z 5

Myslím, že ani v této knize autorka nezaostala za svým standardem. Příběh se rozvíjí v krátkých kapitolách, takže má docela spád. Postava Jossie se stále rozvíjí, dokáže se více spoléhat na svůj tým a pokračuje i její vztah s kolegou Noahem. Jestli jste četli některou předchozí autorčinu knihu a líbila se vám, tak myslím, že ani tato vás výrazněji nezklame. A je ji myslí možné číst i bez znalosti těch přechozích – v průběhhu pátrání ty klíčové okamžiky potřebné pro pochopení souvislostí, autorka zmíní. Ale samozřejmě je lepší číst celou sérii od prvních knih (zejména ty první dvě je lepší přečíst v pořadí, ve kterém vyšly).

schillerter
06.04.2024 5 z 5

Skvělý, pecka! Propracované, mělo to neskutečný spád, hltala jsem stránku po stránce...Tento díl se Reganové mimořádně vyvedl.

lena.o.knihach
06.04.2024 4 z 5

Když jsem Závod s časem brala do ruky, přesně jsem věděla, co mě čeká. Další zapeklitý případ s detektivem Josie Quinnovou, kterou autorka vůbec nešetří a opět bude trpět. (A já s ní.)

Závod s časem patří jednoznačně k těm lepším knihám ze série, protože jsem se absolutně nedokázala odtrhnout a chtěla jsem vědět, jak tohle dopadne.
Do popředí se tu dostává moderátorka zpravodajství Trinity, kterou fanoušci moc dobře znají. Víc vám ale neprozradím.

Je to svižné, napínavé, uvěřitelné, šokující a přečtené to máte do druhého dne. Takový není jen osmý díl, ale doposud celá série. Tohle mě prostě nikdy nepřestane bavit.

#spoluprace @grada_cz

Majulle
05.04.2024 5 z 5

perfektní jako vždy, tato serie s Josie nemá chybu :)

VeruHoráková
05.04.2024 4 z 5

Další skvělý díl, po kterém řadím tuto detektivní sérii mezi mé nejoblíbenější. Děj byl svižný, napínavý, motivy vysvětlené, postavy uvěřitelné, žádná hluchá místa, prostě tak jak to má být, aby se od příběhu nedalo odtrhnout.

Tentokrát se v této knize dozvídáme více o Trinity, sestře Josie Quinn. Trinity se sem tam objevila i v předešlých knihách, ale větší zmínka o ní nebyla a tentokrát jsme se mohli dozvědět i o jejím dospívání, které překvapivě také nebylo zrovna idylické.

Zápletka byla skvěle vymyšlená. Trinity se pracovně nedaří a svoji kariéru se snaží zachránit tím, že začne pátrat po sériovém vrahovi, který se před lety odmlčel, ale podle jejího pocitu tu někde pořád je. Místo jeho dopadení je ale Trinity unesena a pro Josie Quinn tak začíná závod s časem.

Jediné, na čem jsem se trochu zasekla, bylo závěrečné rozuzlení. Úplně mi to tam nesedlo. Na druhou stranu to bylo ale zase něco jiného, než se v detektivkách objevuje běžně tak to bylo aspoň originální.

Knihu tak můžu doporučit a se už těším na další pokračování.

Eva_H1970
04.04.2024 5 z 5

Tentokrát mi chvíli trvalo než jsem se začetla a příběh mě chytil. No a pak chytil. Reganová je super.

Ada0004
03.04.2024 5 z 5

Opět prima počteníčko - hrůza, že to člověk nedokáže odložit. Velice povedený díl! Moc jsem si to užila a těším se na další.

LadaLil
02.04.2024 5 z 5

Opravdu skvělá detektivka. Zajímavá od začátku do konce a s překvapivým vyústěním. Doporučuji.

Lisa Regan
americká, 1971