Michelleee Michelleee komentáře u knih

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Velmi čtivá kniha a příjemná oddechovka z prostředí Dánska a tématu hygge. Líbí se mi krásná obálka a jak je celá série krásně zpracována. No a nejlepší scéna je, kdy Ben přejíždí sklenkou od šampaňského po zádech Kate. Už se těším, až si přečtu Pekárnu v Brooklynu a doufám, že bude stejně čtivá jako Kavárna Varme.

05.04.2022 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Opět skvělý díl. Oba byli moc sympatičtí. Musím taky ochutnat mátovou zmrzlinu a těším se na pokračování.

02.04.2022 4 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Miluju ten příběh. V knize i ve filmu.

02.04.2022 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Povídalka a Sluníčo byli ještě lepší a zajímavější než předchozí pár. Umím si Gabriela živě představit. Nejlepší část byla na začátku v letadle. Opět jsem se dost nasmála. Jsem dost zvědavá na Jaxe.

31.03.2022 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Vandrák z trávníku a Elly May byli super. Moc se mi to líbilo a i jsem se u toho dost nasmála. 5 hvězdiček si nechávám pro další díly a okamžitě jdu číst ten druhý.

30.03.2022 4 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Během čtení jsem přečetla další tři jiné knihy. Dělalo mi problém se do děje začíst. Začátek byl pro mě velmi zdlouhavý, ale nakonec byl příběh velmi zajímavý a krásně napsaný. Znovu číst nejspíš nebudu.

29.03.2022 4 z 5

Pokračování se mi moc líbilo.

28.03.2022 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Moje nejoblíbenější balada je Vodník.

28.03.2022 4 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Určitě obdivuji autorku za nápaditost "milostných scén". Určitě jsem ještě nečetla knihu kde bylo tolik takového sexu ..Také jsem nečekala tento konec a pořád nevím co si o tom vlastně mám myslet. Někdy si další díly přečtu.

28.03.2022 3 z 5

Hodinky Hodinky Veronika Jonešová

Moc hezké čtení s krásným příběhem. Jen jsem se občas ztrácela v čase. Pokračování si určitě přečtu.

15.03.2022 4 z 5

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

U této knihy si nejsem jistá počtem hvězd. Není to zrovna knížka ze které si sednete na zadek, jak řekla moje kamarádka. Chybělo mi tu vyjádření emocí nad důležitými věcmi. Autorka popisovala běžné věci stejným způsobem jako narození dětí a jejich vztah. Co její rodina v Česku ? Docela by mě zajímalo co na to říkali. Veroniku určitě obdivuji, jak to všechno zvládla sama a vše se naučila. Hrozně se mi líbilo poznat různé tradice Japonska. Spoustu věcí jsem určitě nečekala a bylo to pro mě hodně zajímavé čtení.

07.03.2022 3 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Četla jsem dříve k maturitě a byla to jedna z nejlepších knih ze seznamu. Fakt moc hezké.

01.03.2022 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Co k tomu dodat ? Určitě doporučuji každému přečíst, určitě se ke knížce zase vrátím..

01.03.2022 4 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Mně se to teda líbilo a nechápu tak malé hodnocení. Lauru a Massima jsem si ihned oblíbila. Určitě zajímavý příběh a těším se na další pokračování. Pouze se mi nelíbilo oslovení Černý, jinak jako Moët k snídani bych si taky nechala líbit. Nebyla to žádná alkoholička proboha!! Série: Mount Trilogy byla určitě lepší.. Na film se brzy podívám.

" Rozhodně to neodpovídalo mé představě, že to bude jako ve filmu Pretty Woman - já mu předvádím různé sexy modely a on je hodnotí jako nadšený obdivovatel. "

01.03.2022

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Souhlasím s ostatními! Bála jsem se, že to bude čtení spíš pro mladší čtenářky, ale kniha byla zajímavá a tak krásně se četla.

24.02.2022 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Knihu jsem četla už dávno, ale moc dobře si pamatuju jak byla skvěle napsaná. Určitě přečtu v budoucnu znovu.

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Tohle se prostě povedlo. Tak krásné čtení...

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Líbila se mi knížka i film. Určitě dobré si přečíst, ale i těch málo stran mi trvalo docela dlouho zdolat.

23.02.2022 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Zdlouhavé a méně napínavé než Dívka ve vlaku. Nebylo to špatné, ale jedno přečtení stačilo. Znovu bych číst nemusela. Koupila jsem kvůli hezké obálce.

18.02.2022 3 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Určitě zajímavé čtení i z pohledu Christiana.

18.02.2022 4 z 5