Michelleee Michelleee komentáře u knih

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Louisa začíná nový život v New Yorku a v knize se objevují další zajímavé postavy. Pokračování se mi určitě líbilo.

18.02.2022 5 z 5

Fifty Shades: Padesát odstínů 1–3 (box) Fifty Shades: Padesát odstínů 1–3 (box) E. L. James (p)

Já tohle prostě můžu. Ani nevím, který díl se mi líbil nejvíc, protože každý má něco.

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Moc hezké pokračování, záchranář Sam je sympatický. Přidání Lily do děje se mi líbilo.

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Sněhulák je 7 díl a já ho četla jako první. Určitě to nevadilo, ale chystám se číst všechny díly. Tenhle se mi líbil. Ukazuje jak málo stačí, aby se z člověka stal vrah, který (svým způsobem) má k tomu, co dělá svůj důvod. Motiv vraha byl vážně zajímavý...

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

Čtivé s humorem.

18.02.2022 2 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Nejoblíbenější knížka mojí češtinářky ze střední a i mně se líbila.

Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše John Gray

Určitě zajímavé.

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Četla jsem ještě ve škole. Určitě humorná knížka.

18.02.2022 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Oddechová kniha, žádný zázrak.

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knížka čtivá, napínavá.

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knížka se mi moc líbila. Ze začátku mi trvalo orientovat se v postavách, ale bylo to všechno hezky propletené. Na film se těším.

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Moje první kniha od autorky a určitě se mi líbila. Seriál byl taky fajn.

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Moc pěkná knížka. Nápad s dvěma odlišnými světy se mi moc líbil a v průběhu jsem vůbec netušila, který konec hrdince víc přát.

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Docela masakr. Do poslední chvíle jsem netušila kdo je pachatelem.

18.02.2022 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Celou sérii jsem dostala od přítele a jsem moc spokojená. Tessa a Hardin jsou super dvojka.

18.02.2022 5 z 5

Stafordšírský bulteriér - Jak na to Stafordšírský bulteriér - Jak na to Zdeněk Spies

Máme taky Staffbulla a rozhodně se nenudíme.
Určitě jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí po přečtení.

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Kniha je napsána skvěle do všech detailů. Bylo to krásné i smutné. Nejradši bych to tam chtěla vidět kvůli tomu výhledu, ale já bych určitě nepřežila!! Benovy flashbacky do minulosti. To mě teda moc nebavilo. Určitě doporučuji přečíst a na film se dívat nemusíte.

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Opět skvělý díl, možná i nejlepší. Odhalení vraha v půlce knihy mi nevadilo i tak to bylo dost napínavé. Naopak se mi líbil i jejich pohled. Nina mi byla sympatická, nebyla zlá, ale nechala se ovlivnit Maxem a uvědomila si to pozdě. To, že ho několikrát poslechla a dodělala to, mě překvapilo. Když byla unesena dvojčata Mia a Sophia, kniha nasadila tempo. Rozhodně nejnapínavější část knihy. Doufám, že se ještě vztah s Petersonem zachrání. A ten Marsch ? To bylo jako co ? Zbytečné..

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Nádherná obálka! Kniha má necelých 500 stránek, ale díky čtivosti to vůbec nevadí. U Mikey se mi líbilo malování komiksů a taky miluju MARVEL. Naštěstí jsem si nevyhledala Julianovo tajemství a tím pádem jsem byla naprosto v šoku při odhalení. Úplně mi to vyrazilo dech a pořád nevím co si o tom mám myslet. Během čtení jsem měla hodně tipů. Určitě originální příběh a cením autorku za odvahu děje. Hodnotila bych spíš 4,5 hvězdičkami. Cassie a Auri - o nich bude další díl, který si určitě přečtu. Oni dva mě teda moc nezaujali se přiznám. Uvidíme... Určitě doporučuji všem přečíst.

17.02.2022 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Po slabém čtvrtém díle byl tento závěrečný díl opět lepší. Příjemná oddechovka. Za mě prostě nejlepší díly 1, 3 a 5. Znovu číst bych nemusela.

11.02.2022 5 z 5