Hora mezi námi

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Přichází bouře a provoz na letišti v Salt Lake City je ochromen. Novinářka Ashley je nervózní, že nestihne vlastní svatbu, a na chirurga Bena čekají pacienti. Ačkoli se tihle dva vůbec neznají, objednají si spolu charterový let, aby se navzdory nepříznivému počasí dostali domů včas. Jejich letadlo ale havaruje a oni se ocitají uprostřed zasněžených hor bez naděje na záchranu. Jak dlouho tu budou uvězněni? Jak si obstarají potravu a přístřeší? Hledají k sobě vztah, přehodnocují minulost a čelí krutým nástrahám nemilosrdné divočiny. Dramatický boj o přežití v extrémních podmínkách v nich probudí sílu, o níž neměli tušení... Podlehnou v mrazivé pustině zraněním těla a duše, nebo znovu uvěří v lásku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352721/hora-mezi-nami-1fZ-352721.jpg 4.4749
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Motto
Orig. název

The Mountain Between Us, 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (272)

Kniha Hora mezi námi

Přidat komentář
misa.novakova
20. března

Krásný příběh, napínavé, úžasně napsané. Chvílemi až těžko uvěřitelné a pohádkové, ale to vůbec neubírá na hodnocení.

tereza2627
18. března

Tak jednu chvili jsem si rikala, ze uz to je hrozne dlouhy, ze uz tam jsou dlouho a nic se poradne nedeje...ale jako ten konec?! Cozee?! Jsem mela slzy na krajicku. Tohle jsem opravdu necelala, konec knizky opravdu TOP.


Jara.v
11. března

Kdyby byla možnost dát víc hvězdiček, tak neváhám. Fantastické, strhující, dech beroucí čtení. Skvěle napsaný příběh o silné vůli a odhodlání, sebezapření, komunikaci mezi lidmi a nehynoucí lásce. Fantasticky popsaný děj bez zdlouhavých pasáží. Na konci jsem i brečela u posledních asi pěti kapitol – dojemné a smutné zároveň. Nechtěla bych to prožít na vlastní kůži, ale pravděpodobně si knihu přečtu za nějaký čas znovu. Zanechala opravdu neuvěřitelný dojem.

malen
10. března

bylo to moc čtivé, i když místy až pohádkové, ale proč ne ?

Kniholapka
06. března

Seznamujeme se s dvěma naprosto cizími lidmi, které pojí letecká katastrofa a měsíc strávených v krutých a přitom nádherných horách. Nedalo se hrdinům nefandit! Cizinci, kteří byli odkázaní jeden na druhého, na každý jeden krok vpřed, na Benovu schopnost lovit a najít správný směr. Za tu dobu si svěřili mnoho a motiv velké lásky, která nás osvobozuje a pojí s duší toho druhého, zde nabyl skutečných rozměrů. Melancholický a trochu přitažený proud Benovo lásky Rachel mi zde nevadil. Naopak myslím si, že mnoho vysvětloval a doplňoval celou mozaiku příběhu.

packlik
28. února

Úplně úžasný příběh...nemohla jsem se od ní odtrhnout. A opravdu jsem celou dobu byla šťastná, že je mi teplo a piju čaj.

Lena78537
22. února

Pěkný příběh o lidské solidaritě a touze přežít. Kniha se četla velmi dobře, ani jsem ji nemohla odložit. Doporučuji.

katerina.marko
19. února

Příjemná a čtivá knížka. Rozhodně lepší než filmová verze

1 ...