Michelleee Michelleee komentáře u knih

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Hezké zakončení série. Je to taková oddechová knížka co se dobře čte.

21.05.2022 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Další super kniha od autorky. Vraha jsem nezvládla uhádnout. Spoustu postav, ale vůbec mi to nevadilo. Velmi čtivé.

20.05.2022 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Druhý díl o Reedovi a Darcy se mi líbil. Opět taková jednoduchá jednohubka s jasným koncem, ale moc hezky se to četlo.

18.05.2022 5 z 5

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

Rozhodně tento díl vše zachránil a pro mě byl nejlepší. U druhého jsem byla zklamaná a o filmu ani nemluvím... Bylo to napínavé od začátku až do konce. Mně rozhodně nevadí co autorka udělala s Massimem. Nechat se oklamat kouzlem hlavního hrdiny bylo účelem a tak to může být přeci i ve skutečnosti. Nacho je prostě boží !!!

11.05.2022 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Kniha byla určitě zajímavá a krásná, ale některé kapitoly mi přišly zbytečně dlouhé a jiné tam nemusely být vůbec. Kniha o těžkém životě, snech a cestou za jejich splnění.

11.05.2022 3 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Tentokrát se dozvídáme i něco o něm a jeho minulosti. Opět jsem spokojená s dějem a těším se na pokračování. Ach ty otevřené konce...

30.04.2022 5 z 5

Broučci Broučci Jan Karafiát

Moje první audiokniha a bylo to hezké poslouchat.

27.04.2022 4 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Ano bylo to hodně krátké, ale moc hezké čtení. Fakt super jednohubka na odreagování. Skyler je hodná holka a s ním chce být zlobivá. Oba mají svoji smutnou minulost a mně se to líbilo. Přečtu si i další díly.

27.04.2022 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Už teď mi je jasné, že Savage Trilogy bude úžasná stejně jako série Mount! Meghan je určitě jedna z nejlepších autorek erotické literatury. Temperance to neměla v životě jednoduché. Dozvídáme se tu něco o její minulosti, o jejím nadání a taky poznáváme její potřeby, které princ umí výborně zvládnout. O něm toho moc nevíme, ale to nevadí. Konec je neskutečný a už se nemůžu dočkat pokračování.

26.04.2022 5 z 5

Ten den Ten den Blanka Lipińska

Čekala jsem od druhého dílu trochu víc. Musela jsem občas vynechávat některé věty, aby mi ten začátek víc utíkal. Knížka je hlavně o sexu, ale i ten sex se dá popsat mnohem lépe než je popsán tady. Massimo zařídil krásné Vánoce, ale s těmi drogami mě zklamal. Každý se tu zamiluje prakticky hned a okamžitě se berou.. Nacho byl skvělý, zajímavý a já jsem si ho oblíbila. Laury myšlení je občas zvláštní no, ale i třetí díl si ráda přečtu.

25.04.2022 3 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Nedokážu říct, který díl byl lepší. Možná o trochu víc Romantik, ale nadšená jsem pořád stejně. Tentokrát je děj o sestře Eden. Konečně se dostalo s láskou i na Ashu. Na začátku jsem byla určitě překvapená u odhalení Profesora, ale pak už mi bylo vše jasné, jak dopadne. Což mi vůbec nevadilo a klidně si někdy přečtu knihu znovu. Skvělá oddechovka.

22.04.2022 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Tentokrát byl příběh o Gretchen a její minulosti. Začátek mě nepohltil, tak jako vždy, ale pak se nedalo odtrhnout od děje a musela jsem dočíst. Měla jsem knihy půjčené, ale jsem tak nadšená, že si musím celou sérii koupit taky. Celkem je 14 dílů, tak doufám, že letos aspoň ještě jedna knížka vyjde. Nemůžete to někdo urychlit ?? Nemůžu se dočkat..

19.04.2022 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Potřebuji víc hvězdiček, protože tohle bylo dokonalý!! Pro mě nejlepší díl, neuvěřitelně čtivý, napínavý a s originální zápletkou. Konečně máme možnost nahlédnout do minulosti hlavní hrdinky a dozvědět se, co všechno prožila. Kniha byla od začátku velmi čtivá a poutavě byly napsány obě časové roviny. Josie a její toxická matka, tak takové dětství nechce mít někdo a stejně se veškerá pravda ukazuje až po mnoha letech. Určitě doporučuji!!!

19.04.2022 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Hodně jsem si oblíbila hlavní hrdinku Josie Quinnovou. Jsem ve finále ráda jak to dopadlo s jejím vztahem a těším se na pokračování. Doufám, že se brzy dozvíme něco z její minulosti. Opět skvělý díl, který doporučuji přečíst. Rovnou jdu pokračovat v sérii.

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Pohodová oddechovka s humorem.

14.04.2022 4 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Ve druhém díle se více dozvíme o Mountovi a jeho minulosti. Kniha krátká a tak byla okamžitě přečtená. Moc se mi série líbí.

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Přečteno jedním dechem. Jsem ráda, že jsem počkala až budu mít všechny tři díly. Otevřený konec, takže lepší mít další knihu po ruce.

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

První kniha, kterou jsem od této autorky četla a musím říct, že se mi hodně líbila. Hlavní hrdinka Josie Quinnová mi připomínala Eriku Fosterovou ze série Roberta Bryndzy. Josie, policistka je dočasně suspendována, ale taky jediná komu se dá věřit. Perfektně zpracován příběh, který byl moc dobře promyšlený. Autorka psala krátké kapitoly, ve kterých pokaždé odhalíte novou informaci k případu, což vás nutí číst dál a dál. V podstatě od prvního okamžiku se nenudíte. Povedená detektivka, určitě doporučuji!!

13.04.2022 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Moc pěkná a čtivá knížka. Začalo to zcela jako romantické klišé a skončilo to se zajímavou zápletkou. Líbil se mi vtipný začátek a prolínání minulosti s přítomností. Obálka se mi moc nelíbí.

11.04.2022 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Příběh novinářky Lady Sophie, se kterou jsme se už setkali v knížce Kavárna v Kodani. Kniha mě bavila, sice ne tolik jako Kodaň, ale byla to super odpočinková, pohodová knížka. Oklamaná Sophie se vydává na výměnný pobyt do New Yorského magazínu, kde se setkává s Bellou, majitelkou pekárny, nad kterou jí pronajímá byt a s okouzlujícím Toddem, který je nejen bratrancem Belly, ale pracuje ve stejném časopise jako Sophie. Konec byl zajímavý.

11.04.2022 4 z 5