Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

No nemám slov. Jen prostě potřebuji nutně další díl. Čtivé, napínavé a ten konec...

09.01.2020 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Ano! Moje nejoblíbenější série. Čtivé, akční prostě skvělé. Už teď se těším na další.

06.07.2019 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Nutně potřebuji další díl. Opět skvělé, napínaví a čtivé. Miluji Kim jako detektivku je to asi moje nejoblíbenější knižní postava současnosti. Už aby byl další díl.

08.07.2018 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Já jsem spokojená :) tohle je knížka přesně pro mě. Napínavá, čtivá prostě skvělá. Jsem zvědavá na další díl.

04.05.2018 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Mě se kniha líbila, byla velmi čtivá a přečetla jsem ji za dva dny. Jediné co mi vadilo bylo, že v kapitolách o Emmě nebyla vyznačena přímá řeč, za to hvězdička dolů. Jinak myslím, že je to povedená kniha, která udrží čtenáře ve střehu.

28.08.2017 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Byla to jízda. Opět skvěle a čtivě napsané. Děj byl velice napínavý a já jsem se od knížky nedokázala odtrhnout. Doufám, že autorka bude takto pokračovat i nadále.

10.07.2017 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Krásné, na to jak byla kniha tlustá se četla velice rychle. Krásně napsané, ale smutné. To jsou příběhy z války. Trošku mě mrzel konec. Určitě skvělá kniha, kterou bych doporučila.

10.04.2017 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Mě se kniha líbila, dobře se četla hlavně díky krátkým kapitolám (alespoň pro mě). Děj byl napínavý a velmi čtivý. Hlavní hrdinku jsem si zamilovala. Konec mě překvapil nečekala jsem takové rozuzlení ale byl to skvělý příběh. Určitě přečtu další díly.

07.11.2016 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Autorku jsem si velmi oblíbila, její knihy se čtou velice dobře. opět mě kniha nezklamala, děj ubíhal tak nějak sám, občas jsem se usmála nad nějakou pasáží. Konec byl krásný. celkově opět velmi dobrá kniha. Strašně se mi líbila ta vsuvka, kdy někdo popisoval situaci kdy vyděl tři sestry (trojčata) to bylo velmi povedené. Už teď se těším na další knížku od Liane.

26.10.2016 5 z 5

Konkurz na milence Konkurz na milence Simona Monyová (p)

Občas jsem se ztrácela v ději Bianky a Kamily a nevěděla o které je řeč nyní. Celkově byla tako kniha pro mě taková nepřehnelná a nezajímavá.

10.09.2013 3 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Mě se kniha líbila, dostala mě z čtecí krize. Trošku jsem to tušila po přečtení komentářů, že je podobná jiné knize.

04.01.2024 4 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Mě se kniha líbíla. Neurazila a já jsem si u ní odpočinula,

18.12.2023 4 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Nevím kde na to autorka chodí ale byla to opět pecka. Jelo to rychlostí blesku a měla jsem chuť to přečíst na jeden zátah. Vyhlížím další díl.

30.08.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Moje oblíbená. Opět parádička, já jsem spokojená. Těším se na další.

12.07.2023 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

První kniha pro mě od autorky, ze začátku mě moc nebavila, pak mě pohltila a byla jsem spokojená. Pustím se do další a uvidíme u nás v knihovně je hodně vychvalovaná.

02.02.2023 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Pro mě nenáročný děj, knížka se četla rychle a vraha jsem nečekala. Chvilku mi trvalo se zorientovat v postavách ale pak už vše bylo fajn. Pro mě ale zatím nejslabší od autorky.

10.02.2020 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Spokojenost. Kniha se skvěle četla a děj mě bavil. Dokonce víc ne Hana.

16.10.2019 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Mě kniha bavila, četla se rychle a jako oddechovka úplně ideální.

06.06.2019

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Pecka! Jako všechny předchozí díly. Kim mě opět nezklamala Kniha se četla skoro sama a už teď se těším na další díl. Za mě nejlepší detektivní série, kterou jsem kdy četla

09.01.2019 5 z 5

Co by můj syn měl vědět o světě Co by můj syn měl vědět o světě Fredrik Backman

Čtivé, oddechové. Moje první knížka od autora. Nejvíc mě pobavila Ikea, kde popisoval jak se nesmí chodit v protisměru :D My jsme tak šli a úplně mě to vyvedlo z míry a už jsem tam nechtěla nikdy jet :D

30.01.2018 4 z 5