Spletité lži

Spletité lži
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515185/bmid_spletite-lzi-kgl-515185.jpg 5 664 664

Další jedinečný, napínavý příběh od královny současné krimi. Inspektorka Kim Stoneová už viděla ledacos, ale pohled na oběť, která se našla v místní průmyslové zóně, vyrazí dech i jí. Když poté Kim oznámí zdrcující zprávu manželce zavražděného, Dianě Phippsové, nemůže se ubránit pocitu, že na ženině reakci něco nebylo v pořádku. A pak Diane a její rodina zmizí, v přírodní rezervaci je objevena další mrtvola a Kim se svým týmem narazí na stopu, která spojuje oba případy. Má to však háček – tajemství téhle stopy je přísně střeženo. Dokonce i některými z Kiminých kolegů…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Kalibr

Twisted Lies , 2021

helcab
předevčírem 5 z 5

Tak během dovolené opět jen čtu a čtu. Tento díl jsem dala ani je za 3 dny, napínavé, zamotala a nečekaný konec. Za mě super a jdu já další díl.

Dajine
23.07.2024 5 z 5

Skvělé čtení, jako celá tato série.

kolacky
14.07.2024 5 z 5

Hodně drsné. Paní Marsons má speciální kousek fantazie, která produkuje obzvlášť hnusné padouchy. Ale i chytrou Kim a její partu.

ivoiro
14.07.2024 5 z 5

Tohle byla další skvělá kniha této autorky. Jen houšť těchhle počinů by to chtělo.

mariva
06.07.2024 3 z 5

Pro mě zatím nejslabší kniha z těch, které jsem ze série četla. Zbytečně drastické scény nemusím a teď si asi dám od detektivek na chvíli pauzu. Tohle bylo fakt až moc brutální.

dalia1769
25.06.2024 4 z 5

Tentokrát obzvlášť drastický případ, popisy mučení se místy nečetly snadno. Přesto napínavé od začátku až do konce, četlo se jedním dechem.

Neo1tex
13.06.2024 4 z 5

Je to fajn. Autorka to má "zmáknutý" a ví, jak takový příběh napsat, aby to bylo zábavné číst. Na druhou stranu je to prostě jen další detektivka. Nenadchne, neurazí, nepřekvapí. Mainstremová zábava...

pavlaK98Q
03.06.2024 5 z 5

Krimi s Kim jsou prostě fajn, čtivé, překvapivé a z pár posledních dílů mám radost z vývoje hlavní hrdinky. Myslím, že autorka musí být zčásti geniální, protože si série drží stále vysokou laťku a to jsme u 14.dílu. Rozhodně to stojí za přečtení.

kyssling
26.05.2024 5 z 5

Skvělé pokračování, originální napínavý příběh, možná zbytečně místy až příliš brutální připomínající Chrise Cartera. Bravo !

SisinkaRa
23.05.2024 5 z 5

Výborný díl famózní detektivní série.
Libilo se mi tam úplně všechno!
Doporučuji a chci další díly.

schvomis
16.05.2024 4 z 5

Knihu jsem četla, hned jak vyšla. Hned po přečtení a i teď s odstupem můžu říct, že tenhle díl je jiný, než zbývajících 14. O co v knize jde, jsem odhalila brzo a pak mi to tím pádem nepřišlo tak zajímavé. Linka s Frostovou mě bavila. Závěr knihy mě nijak nepřekvapil.
I když celkově mě Kim stále baví, tak za mě nejslabší kniha ze série. I tak hodnotím na 80%.

bigben
12.05.2024 5 z 5

U hodnocení knížek této autorky se většinou opakuji - skvělý zamotaný příběh s rozuzlením až na konci, napětí, výborná hlavní vyšetřovatelka se svým týmem.

london.calling
07.05.2024 5 z 5

Vyborna serie. Nejde odlozit.
Celou jsem ji precetl v anglictine v Kindlu, u nas mame jeste par knih v serii navic, ale urcite se brzy dockate prekladu i do cestiny.

lil320
03.05.2024

První kniha od této autorky. Super čtení..připomíná Chrise Cartera..Četla jsem to jedním dechem. Jedna věc mi tam tedy vadila. Už to tu bylo někým zmíněno..obrovská brutalita v případě nevinných lidí. K dosažení cíle pachatele úplně mimo, neadekvátní, a hlavně nelogické i..A také jsem nepochopila prolog..co to tam bylo za ženu? Za to dám o hvězdičku méně, ale rozhodně si přečtu další knihu

TVer
29.04.2024 5 z 5

Skvělé jako vždycky. Autorčiny knihy jsou jedny z mých nejoblíbenějších.

dikobraz
27.04.2024 5 z 5

Opat fantasticka cast! Kim nam sice trochu zjemnela, ale nijak to nevadi. Asi starne... Na tu trochu nesmrtelnosti som si zvykol, ved este bude par casti, takze nieco musi vydrzat a prezit.

vivula
22.04.2024 5 z 5

Sérii čtu co vyšla první kniha a Kim prostě miluju. Nedávno jsem ale na Databázi projížděla obálky a četla anotace a zjistila jsem, že zhruba od páté knihy si, až na pár výjimek, vůbec nevybavuju děj, natož pachatele a celé mi to splývá. Ale to určitě nehrozí u tohoto kousku. Za mě to byl nejlepší díl. Napínavé od začátku do konce, a téma pro mě nevšední, zajímavé. A linka s Frostovou už byla jen třešnička. Velká spokojenost.

Hana62
07.04.2024 5 z 5

Angela nezklamala. Další díl, zase z jiného soudku. Sice dost drsné, skoro Nesbo...
Naděje na další díl!!
Líbí se mi povahový posun Kim, začíná být docela snesitelná.

hlenicka
31.03.2024 5 z 5

Co se mi na Marsons líbí je to,že u čtení nemusíte moc přemýšlet a nekoušete si nehty. Tady vždycky všechno tak hezky zapadne na své místo,její pracovní kolektiv by jí kdekdo mohl závidět. Tak pěkné vztahy se nevidí jen tak někde.
Knížka se čte tak,že čtenář sám neví,že něco čte,stránky se otáčí tak rychle a samy,že už čtu poděkování na poslední straně. Tuhle serii miluju.
A Boyda, o tom žádná!

vera4669
21.03.2024 5 z 5

Jeden z parádních dílů této série. Napínavé od začátku až do konce. Zápletka se mi líbila a uvidíme jaké bude pokračování :)