martineknatasa

Šikmý kostelŠikmý kostelKarin Lednická

Doporučuji k přečtení, krásná kniha a jdu na druhý díl.

Tiché rokyTiché rokyAlena Mornštajnová

Krásné... Opět další krásná kniha od této spisovatelky. Vřele doporučuji.

02.02.2020

Žena v kleciŽena v kleciJussi Adler-Olsen

Je to má první přečtená kniha od této autorky. Moc se mi líbila. V kůži oběti bych tedy být nechtěla, ale dvojice detektivů - nádhera. Skvěle napsané, má to spád a těžko se člověk od knihy utrhne. Jdu na další díly.

09.06.2020

HoubařkaHoubařkaViktorie Hanišová

Začala jsem a četla a četla dokud nebyl konec. Kniha ve mně zanechala hluboký dojem. Doporučuji k přečtení.

25.09.2020

Skryté kartySkryté kartyAngela Marsons

Asi bych opakovala stále to samé co bylo napsáno přede mnou. Angela Marsons je prostě skvělá, těším se na další díl. Čím více jejích knih
čtu. Tím více se mi líbí.

19.05.2020

Zlámané kostiZlámané kostiAngela Marsons

Kniha se hezky čte, kdo po ní sáhne, nebude litovat.

21.05.2020

Tichá modlitbaTichá modlitbaAngela Marsons

Moc se mi knihy od Angely Marsons líbí, hezky se čtou, jsou napínavé, mají spád. Od jejích knih se nemohu odtrhnout a přečtu skoro najednou. Vřele doporučuji.

30.05.2020

Pohřbená pravdaPohřbená pravdaAngela Marsons

Kniha opět nezklamala. Prostě radost číst. Už se těším na 9. díl.

08.06.2020

Pokrevní poutaPokrevní poutaAngela Marsons

Celá série je skvělá. Právě dočítám mnou nepřečtený poslední díl a už mám 9. díl. Těším se na něj. Angela je prostě skvělá, krásně se její knihy čtou, jsou napínavé ..... no prostě jděte do toho.

04.06.2020

HanaHanaAlena Mornštajnová

Moc krásné a smutné. Snad už nikdy víc.

28.05.2019

NaslouchačNaslouchačPetra Stehlíková

Moc pěkně napsaná kniha. Je to radost číst a hned jdu do 2. dílu.

19.06.2020

Mrtví promlouvajíMrtví promlouvajíLinda Castillo

Mně se knihy od Lindy moc líbí, pravda, dost často opakuje v každém dílu, stále stejné věci a to stejnými slovy - ale, neuráží mě to. Knihy jsou velice čtivé, líbí se mi ale už se blížím ke konci série a těším se na jiné knihy a autory.

18.07.2020

Mlha nad Shadow SandsMlha nad Shadow SandsRobert Bryndza

Kniha se mi velmi líbila, už se těším na další díl. Doporučuji k přečtení.

20.12.2020

Noční lovecNoční lovecChris Carter

Přečetla jsem 3 díly. Paráda, moc se mi knihy líbí. Jdu číst 4. díl. Doporučuji.

Hora mezi námiHora mezi námiCharles Martin

Ve mně nechala kniha hluboký dojem. Přesto, že už je to nějaký čas co jsem ji přečetla, stále mi nejde z mysli. Vřele doporučuji k přečtení.

30.04.2019

Osudný slibOsudný slibAngela Marsons

Opět, jsem nebyla zklamána. Kniha napínavá..... prostě paráda.

28.06.2020

Já jsem smrtJá jsem smrtChris Carter

Napínavé od začátku až do konce. Opět skvělá kniha od Chrise Cartera. Doporučuji přečíst.
Krátké kapitoly ukončené tak, že člověk musí číst stále dál.

Hovor se smrtíHovor se smrtíChris Carter

Opět nejsem zklamaná, kniha je napínavá a dobře se čte. Doporučuji.

Slepá mapaSlepá mapaAlena Mornštajnová

Moc se mi líbí jak autorka píše, už se těším na další její knihu.

10.11.2019

River WildRiver WildSamantha Towle

Tuto tematiku zrovna moc nemusím, váhavě jsem knihu otevřela, začetla se a pak bylo těžké od ní odejít. Tak citlivě napsaná kniha na toto téma se hned tak nevidí. Vřele doporučuji k přečtení, nebudete zklamáni. Spisovatelku i knihu dávám do oblíbených.

06.10.2020

HotýlekHotýlekAlena Mornštajnová

Moc pěkné. Jdu na Tiché roky.

29.01.2020

FajaFajaPetra Stehlíková

Přečetla jsem Faju za pár hodin. Krásné..... Moc se těším na pokračování.

20.06.2020

Když zpívají cvrčciKdyž zpívají cvrčciCharles Martin

Velmi pěkně napsaná kniha. Hned jsem se pustila do další od tohoto spisovatele. Přidávám si ho do oblíbených. Knihu vřele doporučuji.

Hlava světaHlava světaRebecca Gablé

Kniha se moc pěkně čte, čtenáře zaujme dějem - vřele doporučuji. Pustila jsem se do dalšího dílu.

Kavárna v KodaniKavárna v KodaniJulie Caplin

Má první kniha od této spisovatelky - moc se mi líbila. Jdu číst Pekárnu a autorku si přidávám k oblíbeným.

15.06.2020

X způsobů smrtiX způsobů smrtiStefan Ahnhem

Napínavé, čtivé, prostě bezva. Těším se na další knihu s Fabianem Riskem.

03.09.2020

PočátekPočátekDan Brown

Mě se kniha líbila. Doporučuji k přečtení.

30.01.2020

18 pod nulou18 pod nulouStefan Ahnhem

Kniha se dobře čte. Autor udrží pozornost čtenáře až do konce. Jdu číst další díl.

17.04.2020

Kanibal z Nine ElmsKanibal z Nine ElmsRobert Bryndza

Bylo to napínavé a skvělé. Po první třetině knihy jsem doma nic nedělala a jen četka ..

02.05.2020

V temnotěV temnotěCara Hunter

Tak jsem přečetla už všechny 3 díly. Moc se těším na další. Knihy od této autorky nejdou nedočíst (když je čas tak v kuse).

17.05.2020