Vražedná naděje

nehodnoceno
Vražedná naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534298/bmid_vrazedna-nadeje-65f30379766d5.jpg 0 0 1

Madison Harperová série

< 4. díl

Detektiv Madison Harperová se těší na Den díkůvzdání, který po letech strávených ve vězení konečně zase oslaví se svým synem. Ale ani jí, ani městečku Lost Creek není poklidný sváteční den dopřán. V domě na okraji města je totiž bez známek života nalezena Terri Summersová, pečovatelka z místního domova pro seniory. Byla to laskavá žena, která si žila svůj život a do ničeho se nepletla, tak proč by jí někdo ubližoval? Madison má pramálo vodítek a náhlé úmrtí v policejním týmu do vyšetřování vnese ještě větší zmatek. Plné ruce práce má i Nate Monroe. Rozhodl se totiž prozkoumat odložený případ, jehož stín se nad Lost Creek vznáší už šest let – zmizení manželky a vnuka Vince Radera, majitele místního bistra. Podaří se Nateovi vyřešit záhadu a najít odpovědi, po kterých Vince tak dlouho prahne? Oba případy jsou spletité a plné neznámých a naděje na jejich rozmotání může být vražedná... celý text

Toto vydání ještě nevyšlo. Zobrazit vše. Má být v prodeji od 13.05.2024
Literatura světová Detektivky, krimi
Bude vydáno: , Kniha Zlín

Gone to Her Grave , 2022

PetraN17
18.04.2024 5 z 5

Jsem nadšená, četla jsem všechny díly po sobě a je mi líto, že jich zatím není víc :))
Ústřední postavy jsou mi sympatické - hlavně Brody a případy se proplétají tak, že nestačím koukat.. Série se mi moc líbí a určitě doporučuji si ji přečíst

2022  88%Pád do tmy
2023  92%Volání o pomoc