Vražedná naděje

Vražedná naděje
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534298/bmid_vrazedna-nadeje-65f30379766d5.jpg 5 137 137

Madison Harperová série

< 4. díl

Detektiv Madison Harperová se těší na Den díkůvzdání, který po letech strávených ve vězení konečně zase oslaví se svým synem. Ale ani jí, ani městečku Lost Creek není poklidný sváteční den dopřán. V domě na okraji města je totiž bez známek života nalezena Terri Summersová, pečovatelka z místního domova pro seniory. Byla to laskavá žena, která si žila svůj život a do ničeho se nepletla, tak proč by jí někdo ubližoval? Madison má pramálo vodítek a náhlé úmrtí v policejním týmu do vyšetřování vnese ještě větší zmatek. Plné ruce práce má i Nate Monroe. Rozhodl se totiž prozkoumat odložený případ, jehož stín se nad Lost Creek vznáší už šest let – zmizení manželky a vnuka Vince Radera, majitele místního bistra. Podaří se Nateovi vyřešit záhadu a najít odpovědi, po kterých Vince tak dlouho prahne? Oba případy jsou spletité a plné neznámých a naděje na jejich rozmotání může být vražedná.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Kniha Zlín

Gone to Her Grave , 2022

monte
20.07.2024 5 z 5

Ani tento díl neměl chybu. Napínavé a překvapivé odhalení pachatele. Madison a Nate sympatická dvojka a úžasný Brody

musivila
12.07.2024 5 z 5

Tato série je neskutečná. Čtvrtý díl a opět pecka.
Nebudu opakovat, co už je uvedeno v anotaci a víc rozhodně prozradit nechci. Kniha na 100% stojí za přečtení. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

Macek1978
10.07.2024 5 z 5

Opět napínavé, zamotané. Možná zatím nejlepší díl?

Evule *
09.07.2024 5 z 5

Napínavé, čtivé, já jsem touto sérií nadšená. Skvělý díl, Brody je borec. Už se těším na pokračování.

Ajina76
04.07.2024 5 z 5

Opět přečteno jedním dechem. Těším se na další.

kachnes
03.07.2024 5 z 5

Tohle je opravdu moc vydařená série . Už se těším na pokračování

Nekonečná
03.07.2024 5 z 5

Celou sérii mám přečtenou a moc se mi líbí, nejvíc první a teď tento čtvrtý díl. Hlavní hrdinové Madison a Nate jsou sympatičtí a féroví lidé, zamilovala jsem si je,také všechny ostatní postavy jsou uvěřitelné. Jsem milovnice psů a koček, takže jejich čtyřnohý kamarád a parťák Brody je můj oblíbenec číslo jedna! Knihu doporučuju a netrpělivě vyhlížím pokračování série.

wilsonka
29.06.2024 5 z 5

Opět super díl, oba hlavní představitelé jsou sympatičtí. Kniha se čte hezky, krátké kapitoly. Těším se na další díl.

Kocourek
28.06.2024 5 z 5

Tak přečteny všechny čtyři díly za sebou a moc mě to bavilo. Autorku jsem opět objevila náhodou a dobře tak. Teď jen doufat, že Albatros přeloží dalším tři díly série ( osmý vyjde na podzim) . Tahle parta nesourodých vyšetřovatelů a přátel je opravdu fajn. Zajímala by mne i série s Deanem Mathesonem, ale to si asi budeme muset počkat . ( A nebo se dobře naučit anglicky ) .

anovy64
24.06.2024 5 z 5

Opět skvělý díl. Dva případy, které mají společného jmenovatele a díky pečlivé Madison se vše objasní. Nate je tentokrát trochu upozaděn, ale to knize neubírá na čtivosti.

petrarka72
22.06.2024 3 z 5

Je to jako na houpačce - čtivé, standardně slušně napsané pasáže střídají fráze, nad kterými bezděčně obracím oči v sloup (bohužel často v dialozích). Jinak zápletka dobrá, i když pachatel patrný cca od poloviny, a hlavní postavy nosné. A vím, že další díl po čase snesu.

Adinlea
21.06.2024 5 z 5

(SPOILER) Vyborne!!!! Tahle serie me bavi, je ctiva, zajimava a vzajemne propletena.
Jen jedna pripominka a spoiler - dejova linka s navrativsim se otcem je ujeta… to se opravdu nepovedlo, neni nijak mozne vysvetlit, ze alespon zpovzdali nesledoval zivot dcer…

Hella
19.06.2024 5 z 5

Tahle série si zatím drží naprosto dokonalou úroveň a Madison i Nate nám doufám budou moci dělat radost ještě hodně dalších dílů. Na DK aktuálně 97%.

alexis818
13.06.2024 5 z 5

Skvělý díl,doufám že bude hodně dílů.

ydnac
07.06.2024 5 z 5

MADISON, NATE, BRODY A OWEN.
SPRÁVNÁ ČTYŘKA.
OPĚT SKVĚLÝ DÍL !!!

Madison hledá vraha mladé dívky. Byla zastřelena ve svém bytě a našel ji její přítel, který však nezavolal policii, ale utekl...
Nate otevírá starý případ.
Vince si ho najal, aby znovu prověřil zmizení jeho ženy a vnuka.
Odpovědi však mohou být horší než člověk čekal...
Brody to je prostě miláček :-) a statečný a věrný pejsek :-).
Owen je chytrý mladík a Madison se na něj může spolehnout. Owen jí nachystá nečekané překvapení :-).
Nečekaná událost mě zaskočila stejně jako Madison a měla jsem strach o ....
Nemůžu prozradit o koho.

Tato série se čte prostě sama :-).
Doufám, že bude ještě hodně dílů :-).
Rozhodně doporučuji :-).

Terka1975
03.06.2024 5 z 5

Moc zdařilé pokračování dvou originálních vyšetřovatelů. Je to trochu poklidnější vyšetřování než díly předešlé, ale o to více osobnější. Až konec je velmi dramatický. Objeví se zde nová postava, která dává příslib dalšího pokračování. A také jedno nové zvířátko.

Evka27
02.06.2024 5 z 5

Dnes přečteno na jeden zátah. Další super pokračování série, takže se těším na podzimní pokračování.

Fleur213
26.05.2024 5 z 5

Úžasná, návyková série. Postavy si zamilujete, u zápletek budete zadržovat dech a těžko si tipnete vraha/záporňáka. Autorka vytvořila fenomén, který táhne každým dílem víc a víc. Nemůžu jinak, než číst další díly, které v ČR zatím nevyšly, v angličtině. Pátý díl vyjde "až" na podzim, ale do té doby nevydržím čekat. Doufám, že v tomhle tempu (2 překlady za rok) bude nakladatelství i nadále pokračovat. Děkuju, že Wendy vydáváte.

Jana65
25.05.2024 5 z 5

Tak další díl přečtený a musím říct, že super. Kniha byla od začátku napínavá, žádné protahování. Čtení jsem si skvěle užila a moc mě potěšilo, že budou další díly. Už se moc těším.

london.calling
19.05.2024 5 z 5

Vyborna serie.
Dej odsypa ve vrazednem tempu, zadne hluche misto nebo zbytecne slovo.
Zajimava zapletka, skvela hlavni hrdinka a jeji partak.
Autorka dopsala uz 8 dil, tak se mame na co tesit.

2022  88%Pád do tmy
2023  93%Volání o pomoc