Volání o pomoc přehled

Volání o pomoc
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510341/bmid_volani-o-pomoc-4YV-510341.png 5 292 292

Madison Harperová série

< 2. díl >

Temná pravda za oponou smrtících lží. Druhý díl návykové detektivní série. Madison Harperová se vrací do Lost Creek a s pomocí Natea Monroea hledá odpověď na řadu otázek: Kdo ji dostal do vězení za zločin, který nespáchala? Co se stalo s jejím synem? A kdo zabil její bývalou přítelkyni? K tomu se přidá smrt místní dívky, z jejíž sebevraždy se vyklube dílo zvráceného vraha. Vyšetřování postupuje a Madison si myslí, že je připravená na všechno. O tuto jistotu ale přijde, když na policejní stanici v poutech přivlečou jejího vlastního syna…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Domino

Cry for Help , 2021

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Volání o pomoc. Přihlašte se a napište ho.

Ciarra
včera 5 z 5

Tento díl je ještě lepší než předchozí, zřejmě proto, že už není třeba popisovat minulost Natea a Madison a autorka šla rovnou na věc.
Čtenář se může těšit na chvíle napětí (já měla občas nervy nadranc), nečekaně dějové zvraty, akci a stránky budou lítat před očima.
Na krátké kapitoly jsem si zvykla, už tolik nerušily.
Přečteno za víkend a doporučuji.

TeaPeter
09.06.2024 4 z 5

Knihu jsem četl až po třetím dílu, takže jsem si spíše doplňoval nepochopené souvislosti. A rozhodně to nebyla žádná maloměstská selanka. Madison i Owen si prošli opravdovým očistcem pokřivených rodinných vztahů, než se k sobě zase dostali. Je hrozné, co si příbuzní z hlouposti a zloby dokážou udělat.

jarmila7388
30.05.2024 4 z 5

Napinavé až do konce už jsem si myslela,že Madison neočistí z tí vraždy svého kolegy.Těším se na další díl

všechny komentáře

Související novinky (2)

10 nejprodávanějších eknih (září)

10.10.2023

Smrtící volání, Varšavský sirotek a další knižní novinky (14. týden)

02.04.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Volání o pomoc v seznamech

ve Čtenářské výzvě8x

Štítky knihy

detektivní a krimi romány thrillery krimi odsouzení nevinného

Autorovy další knížky

2022  89%Pád do tmy