Příchuť zla přehled

Příchuť zla
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521085/bmid_prichut-zla-64de0697ce2b5.jpg 5 236 236

Madison Harperová série

< 3. díl >

Minulost volá. Třetí díl návykové detektivní série. Madison Harperová s pomocí Natea Monroea konečně očistila své jméno. Teď musí znovu vybudovat svou kariéru a také vztah se synem, s nímž se během uvěznění nesměla vídat. Hned první den cestou do práce Madison najde havarované auto, v něm spoustu krve a opuštěné batole. Vzápětí se rozjíždí vyšetřování plné komplikací. Nateovi se mezitím ozve otec Jack Connor, což nevěstí nic dobrého. Vezme spravedlnost do svých rukou, nebo ďábelského kněze přenechá s největším sebezapřením policii?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Kniha Zlín

Little Girl Taken , 2021

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Příchuť zla. Přihlašte se a napište ho.

dennictenar
dnes 5 z 5

Super díl. Tuto sérii zařazuji mezi své oblíbené a už se těším na další díl.

Nelly
16.06.2024 4 z 5

(SPOILER) Opět skvělý díl, napínavý a zamotaný, série prostě stojí za přečtení. A že linka s C. už nebude pokračovat, mi nevadí. Někdy se vyplatí nenatahovat... Jen mne mrzí, že už zde nebude R.

Duchoslp
14.06.2024 4 z 5

Návrat Madison k policii jí zavede k hodně zamotanému případu. Tahle linie byla v pohodě, ale Nate a otec Connor? Asi jsem čekala něco víc. Celkově, ale hodnotím pozitivně

všechny komentáře

Související novinky (2)

10 nejprodávanějších eknih (říjen)

10.11.2023

Desetkrát a dost, Příchuť zla a další knižní novinky (42. týden)

15.10.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Příchuť zla v seznamech

ve Čtenářské výzvě16x