Lucy Lucy komentáře u knih

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Nebylo to vůbec špatné, má první kniha od autorky. Trochu vleklé a vraha jsem od poloviny tušila. Ale dobrý, na tak mladou autorku a Vesnice, je ještě lepší. Jen ty vztahy Linhartová a Beneš... trošku mimo. Ale závěr, pěkný, napínavý.

27.01.2024 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Opět povedený díl s Kim . Mě fakt tahle inspektorka baví , i její povaha.
Díl je zaměřený na rasismus , je hrozné , když se zamyslím , že se tohle v dnešní době může opravdu dít, jen kvůli barvě pleti, či orientaci, vyznání ??..
Každopádně opět čtivé, napětí až do konce, ten to díl mě bavil trochu více než minulý - doporučuji .

06.09.2023 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Další, krásný detektivní příběh. Lisa Regan, to snad ani jinak neumí. Zatím všechny díly velmi zdařilé, ikdyž Matčin Hrob, tak ten u mě vede. No co dodat - případ tentokrát souvisí s Gretchen a její nečekanou minulostí a sériovým vrahem párů. Takže si říkám, kdo bude příště Noah? Nebo někdo jiný z Josina blízkého okolí. Nechme se překvapit,. Jdu na další díl. Každopádně kdo má rád třeba Angelu Marsons, nebo Roberta Bryndzu a jejich detektivky, tak tuhle sérii určitě doporučuji.

08.02.2024 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Povedený druhý díl, vyšetřování napínavé a zajímavé rozuzlení,jen konec,mi trochu vadil. Souhlasím s Laurou,..byl vůbec viník prvního zmizení potrestán? Tak nějak, to pak už policie vzdala. Též vztahová situace Adama a Lauri, trochu moc nemluví,nic si řádně nevysvětlí,na to jací to jsou detektivové, tak v osobním životě trochu,jako mimo a nevím zda se takhle někdo chová ve třiceti letech. Ale jinak super čtení, určitě doporučuji. Druhý díl, ještě snad lepší, než první. Jdu číst třetí. Tak uvidíme

23.01.2024 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Tak tuto knihu hodnotím, jako jednu z nejlepších od autorky, přečetla jsem naráz. Opravdu povedená

29.04.2021 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Tak tenhle díl se opravdu povedl, zatím nejlepší ze všech tří co jsem četla. Od začátku do konce napínavý příběh. Nechtěla jsem knihu odložit ( no občas musím spát). Tedy tohle rozuzlení a vysvětlení, perfektní nápad, určitě doporučuji. Lisa Regan, tedy psát určitě umí. Jdu na další díl s Josie.

02.02.2024 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Tak mě se kniha opravdu líbila, přečetla jsem ji skoro na jeden zátah. Pohodové čtení. I jsem slzu ukápla.

25.10.2022 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Velmi dobře napsaná kniha,tím způsobem, že se dobře čte a nenudí. Příběh zajímavý, úplně bych neřekla psychologický thriller,ale ty zvraty jsou super. To jsem úplně nečekala,ani ten konec. Doporučuji, přečteno za večer. Od autorky určitě přečtu ještě další knihu.

17.03.2024 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Tak co řict... prostě tahle série s Kim Stone se povedla a zatím mě vyloženě žádný díl nezklamal,super témata,ze života, napětí..atd. Ale..Angelo Marsons,cos mi.. nám,to provedla, Jako proč? Ten konec, to jsem brečela jak želva a jak píší ostatní,fakt se mi chvilku nechtělo pokračovat. No, uvidíme jestli to dál půjde. Protože mě ta jejich souhra opravdu bavila i jejich povahy. A hvězdu dolů za Keva Dawsona....

17.09.2023 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Pekná, napínavá detektivka, mám ráda případy Kim Stone,tento díl mě bavil trochu více, než předchozí. Jelikož jsem před tím přečetla Roberta Bryndzu a jeho Eriku Foster, trošku je to podobné,tak kdo ji má rád určitě doporučuji i Kim Stone. Trochu pro mě jako rodiče, těžké téma, ale velmi dobře napsané. Mě tedy osobně Kim sympatická je, ona není arogantní, její chování je vlivem toho co prožila v dětství a určitě se jí nedivím když to vyprávěla v prvním díle,skoro jsem držela slzy. Neumím si to vůbec představit. Knihu určitě doporučuji,celou sérii,..čtu další díly.

16.08.2023 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Opět dobrá, napínavá detektivka RB, jinak asi neumí, trošičku slabší než minulé díly,ale určitě doporučuji.LK

07.08.2023 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tak , tedy tento díl zatím nejlepší z těch prvních tří. Zajímavé téma a zápletka, napětí od začátku do konce. Erika taky super, série s ní mě opravdu baví. RB v knihách začlení vše orientaci, barvu pleti a k tomu super napínavé příběhy. Jako kdo umí , ten umí. :-). Jen toho čaje za den :-))

12.07.2023 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Tak tenhle díl mě opravdu pobavil, přečetla jsem na jeden zátah. Super

02.01.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Tak konečně případ, který nijak nesouvisí s Josie, ani jejími kolegy. Někdo unese malou Lucy z dětského hřiště. Rozjíždí se pátrací akce, kde se postupně odhaluje minulost Lucyiny matky, která vlastně není ta za koho se vydává. Od začátku napínavé, příběh vtáhne. Takže super. Malinko bych více vyjasnila konec. Ale jinak série paráda. Za mne nejlepší díl zůstává zatím Matčin Hrob.

15.02.2024 4 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Další skvělá kniha od R.B., jak jinak. Děj ke konci již trochu předvídatelný, ale určitě , opět čtivé - taková oddechovější detektivka. Na prázdniny super.

02.10.2023

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

První má kniha od Roberta Bryndzi. Chvilku mi trvalo než jsem se chytla na začátku knihy, ale jen opravdu pár stránek . pak již ok, kniha se velmi dobře čte. Erika občas na ránu :-),ale začne být sympatická a chci vědět jak to s ní bude dál. určitě doporučuji a čtu další díly .Zatím super

12.07.2023 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Další díl s Josie Quinnovou, nový případ, který se dotkne jejího přítele Noaha a jeho rodiny. Trošku pomalejší začátek,ale pak akce střídá akci.Jen můj osobní pocit - moc se mi nelíbilo,jak se chová Noah k Josie, doposud, takový charakter a teď úplně změna? Chápu, že prožíval trauma,ale po předchozích dílech, mi to k němu nešlo. To samé jeho sestra. Jinak případ z minulosti,trochu nečekaný důvod, všech vražd v současnosti a konec pro mě malinko zvláštní. Předchozí díly mi přišly o trochu lepší. Ale celkově tahle série super.

15.02.2024 4 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Druhý díl s Josie, a ta to série , mě opravdu baví . Je to trochu styl Robert Bryndza a jeho Erika( kdo má rád) . První díl, byl o malinko lepší. Tady trochu těch dětí bylo hodně, malinko překombinované, ale čtení napínavé. ten styl mě baví, čtu jedním dechem a chci vždy už znát konec. Takže Lisa Regan zatím super, jdu na další díl. A snad bude mít Josie i víc štěstí v osobním životě.
PS: Přesně tu otázku co má Kačka knihomol , jsem si také položila. Takže Kačko uvidíme v dalších dílech .

01.02.2024 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Další díl , Dívka v ledu mě malinko nadchla více, ale jen o trošku. Kniha se opět perfektně čte, napínavá až do konce a dále mě zajímá osud Inspektorky Eriky Fosterové. další díl už koupen

12.07.2023 4 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Pěkné, napínavé , čtivé, trochu jako když jsem v patnácti četla Stopy Hrůzy,ale lepší. Je tam lehce nadpřirozeno. Dobrý zvrat, prostě super,oddych. Přečteno za den.

13.08.2023 5 z 5