lucie8854 lucie8854 komentáře u knih

Knihonoš Knihonoš Carsten Henn

Tato knížka je pohlazení po duši. Neskutečně milý příběh. Moc doporučuji.

22.07.2022 5 z 5

Vzdělaná Vzdělaná Tara Westover

Jeden z nejsilnějších příběhů, který jsem, kdy četla.

19.07.2022 5 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Nádherná kniha, moc se mi líbil příběh i postavy jsem si zamilovala. Jednu hvězdičku dávám dolů kvůli pomalém rozjezdu a délce knihy, myslím, že by kniha mohla mít klidně o 150 stran méně.

01.07.2022 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Začátek, jak už mnozí píšou, složitější. Ale potom se to rozjede a je to pecka. Mezi hlavní dvojicí to správně jiskri, moc jsem si je oblíbila. Těším se na další díl a doporučuji.

27.06.2022 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Moc se mi líbila myšlenka paralelních životů a hrdince závidím, že do nich mohla nahlédnout. Nicméně příběh samotný mě zase tolik neoslovil. Čekala jsem sice něco jiného, ale určitě nelituji, že jsem knihu četla.

27.06.2022 3 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Přečteno za jedno odpoledne. Knížka má spád, čte se moc dobře. Bavila mě, doporučuji.

27.06.2022 3 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Opět super oddychovka, bavila mě o malinko méně než předchozí díl.

27.06.2022 4 z 5

Ztracena v bílém šumu Ztracena v bílém šumu Javier Castillo

Za mě tedy celkem zklamání. Kniha by mohla mít klidně o polovinu méně a nic by se nestalo. Ten příběh má určitě potenciál, ale to jak ho autor rozvedl...nevím...moc mi to nesedlo, vadilo mi příliš mnoho časových linek. Na to jaká to měla být bomba, jsem zkrátka čekala něco víc.

27.06.2022 2 z 5

Všechno nejlepší, Anno Všechno nejlepší, Anno Petra Jirglová

Upřímně nechápu vysoké hodnocení knihy. Mě tedy vůbec nesedla. Je těžké číst knihu, kde je hlavní hrdinka, tak protivná a hysterická, že s ní vůbec nemůžete sympatizovat. Opravdu nevěřím, že by se skoro ve třiceti letech někdo mohl chovat takhle. Za mě bohužel zklamání.

29.08.2021 odpad!

Osm Osm Radka Třeštíková

Neoslovila mě, musela jsem se k ní vracet a četla ji dost dlouho.

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Za mě nejlepší od Hartla.

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Mě se kniha líbila a dobře se mi četla. Občas jsem se jen ztrácela v tolika příbězích a propojenich.

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Bohužel mi nesedl styl psaní knihy, příliš mnoho kudrlinek, děj popisován příliš preslazene.

Karamelová džungle Karamelová džungle Tereza Salte

Libila se mi víc než prvotina. Oceňuji, že autorka poodkryla i stránky o kterých se musí mluvit velice těžko. Ale jinak styl psaní pro mě stále hodně kudrlinkaty, sladký.

24.01.2021 2 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Za mě asi nejslabší knížka od autorky. Hotýlek mě moc nechytl.

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Za mě druhá nejlepší knížka od Mornstajnove. Je velice ctiva, zajímavý příběh.

24.01.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek. Krasne napsána. Přečetla jsem ji jedním dechem.

24.01.2021 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Bohužel za mě velké zklamání. Na knihu jsem se těšila, bohužel mi, ale vůbec nesedla. Vadilo mi, že autorka neuvozuje přímou řeč a celý děj se poměrně táhnul. Ani vyprávění z pohledu celé rodiny se mi nelíbilo.