Karamelová džungle

Tereza se na sklonku třicítky znovu ocitá na startovní čáře, ale svých snů se nehodlá vzdát. Místo aby budoucnost plánovala, nechá se vést intuicí. Narychlo sbalí svůj život do pár kufrů a se svým mužem Johnem Erikem se přestěhuje z poklidného Osla do pulzující Prahy. Obstojí jejich pohodový skandinávský přístup v džungli českého byznysu? Řada nečekaných zkušeností je dovede až za poznáním, že jestli něco vážně chtějí, musejí brát překážky jako výzvy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450938/big_karamelova-dzungle-K8i-450938.jpg 3.8177

Kniha Karamelová džungle

josefina_silena

Tereza Salte mi byla vždy velmi sympatická. Obě nás spojovalo Norsko - žila jsem tam ve stejné době jako ona a dařilo se mi... no, možná o něco trochu hůř než jí. Proto jsem v ní při čtení jejího blogu nacházela jakousi kamarádku, která měla podobné problémy. Její první kniha pro mě byla zklamáním - vše bylo až moc přecukrované. A bohužel taková byla i Karamelová džungle. Jako člověku jí moc fandím a přeju jen to nejlepší. Za mě je skvělou blogerkou, ale stále mě nepřesvědčila, že je i dobrou spisovatelkou. Blog toho prostě snese víc než papír.

Blanchidlo

Já mám obě knihy od Terezy Salte ráda, obě se mi dobře čtou, líbí se mi styl, kterým jsou napsané. Přesto mám Šlehačková oblaka o kousek radši :)

TessieP

Svět influencerů a blogerů jde většinou tak trochu mimo mě. Terezka je ale jedna z mála, kterou sleduji na instagramu a sleduji ji ráda. Mám moc ráda její severský styl života a její sympatickou rodinu. Knížka se četla hezky, měla vtipné i smutné části a byla přesně taková, jakou jsem jí čekala - upřímná, autentická, otevřená. Oproti Šlehačkovým oblakům jsem se občas ztrácela při proudu myšlenek, ale nijak to nebránilo tomu si knihu užít.

reniboro

Nemohla jsem se začíst :( chvílemi jsem se ztrácela, jak autorka přeskakuje sem a tam. Čekala jsem víc podrobností o založení firmy. Pak jsem se ale začetla :) a bylo to fajn. Kapitola o mamince mi přišla bravurní, i když jsem se ze začátku bála, že bude jen opakovačka z oblak. Ale nebyla. Celkově dvě hvězdy dolu ;)

VeruMalfoy

Knížka mi docela ubíhala, až na pár chvil, kdy jsem měla problém se znovu začíst. Autorka umí vyprávět pohodovým a sympatickým stylem. Ilustrace v uvnitř jsou moc milé. Knížka lehce navazuje na Šlehačková oblaka, i když myslím, že se dá číst i samostatně.

lisell
02.12.2021

Milé oddychové čtení. Pokud hledáte přijemnou knížku, kterou přelousknete za jeden večer, je Karamelová džungle přesně pro vás.

brunette362
11.11.2021

Příjemně psaná kniha s hezkými ilustracemi, která nenadchne ani neurazí. V knize mě bavily určité pasáže hlavně o podnikání. Přišlo mi, že autorka používá až moc často podobné formulace vět. Z knihy vyzařuje skandinávský klid, který předává důležité myšlenky.

jarusa
24.10.2021

Terezainoslo celkem poutavě popisuje svůj svět a hlavně svůj příběh.