lucie8854 lucie8854 komentáře u knih

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Od druhého dílu jsem měla velká očekávání jelikož na goodreads je kniha velmi dobře hodnocená. A nezklamala. Příběh byl super a líbilo se mi, že se zde objevovaly postavy z minulého dílu. Jen konec mi přišel až moc velké klišé. Doufám, že u nás vyjdou i další autorčiny knihy.

25.06.2023 5 z 5

Neznámý žalm Neznámý žalm Laura Thalassa

Asi půjdu proti proudu, ale za mě je druhý díl zklamání. První díl se mi celkem líbil a čekala jsem, co přinese pokračování. Bohužel ani po 200 stránkách mě kniha nezaujala, samá nuda, bohužel jsem se nedokopala ji dočíst, což je u mě co říct jelikož nesnáším nedočtené knihy.

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

Takto to bylo bohužel velké zklamání. Upřímně nechápu vysoká hodnocení zde a hype okolo knihy. O divoké říši a světě jako takovém a jeho fungování jsme se nedozvěděli prakticky nic. Hlavní hrdinka je prostě ve všem nejlepší a celkově mi nebyla moc sympatická, uvidím jestli se dokopu přečíst si pokračování.

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Uff tak to byl emoční nářez, jak to Colleen umí:-D. Musím souhlasit hodnocením a podle mě se jedná o jednu z nejlepších autorčiných knih. Kniha se četla sama a zhltla jsem jí během dvou dnů, moc doporučuji.

09.06.2023 5 z 5

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Nemůžu dát jinak než plný počet hvězdiček. Tahle série je po dlouhé době fantasy, které mě nadchlo. Neskutečně sympatické postavy a krásně vestavěný svět. Jedinou malou výtku bych měla k vztahu hlavních postav, kdy to na mně zkrátka trvalo příliš dlouho než se konečně dali dohromady. Určitě se ke čtení ještě někdy vrátím.

09.06.2023 5 z 5

Miláčkové z metra Miláčkové z metra Kate Spencer

Bez mučení se přiznám že tuhle knížku jsem si koupila hlavně kvůli krásné obálce. Strašně se mi líbil začátek a seznámení hlavních hrdinů, bohužel potom knížka trochu stagnovala a konec byla na mě až moc kýčovitý. I přesto si myslím, že pokud hledáte pohodové, oddychové čtení na léto nebudete zklamání:-)

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Za mě tedy celkem zklamání. Po tolika nadšených recenzích jsem čekala mnohem víc. Postavy jsou strašně podobné hrdinům Z krve a popela. Nic nového.

17.04.2023 3 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Mornštajnová opět dokazuje, že je to paní spisovatelka s velkým S. Neskutečně silný a mistrovsky napsaný příběh. Nemohu jinak než 5*.

16.04.2023 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Colleen je prostě sázka na jistotu a ani teď nezklamala. Bohužel za mně to na 5* není. Myslím, že autorka má mnohem lepší, ctivejsi a vtipnejsi knížky. Každopádně mě ale nezklamala a pokud máte rádi její knížky určitě stojí za přečtení.

28.01.2023 4 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Autorka se ozehavych témat vážně nebojí. Knížka se mi líbila, ale za mě nejlepší pořád zůstávají Vrány.

25.01.2023 4 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Nádherně čtiva kniha. Autorka opět nezklamala. Jak už tu bylo zmíněno, doufám, že dílo bude zařazeno do povinné četby. 5/5*

13.11.2022 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Ani druhý díl mě nezklamal. Už se nemůžu dočkat třetího dílu.

11.11.2022 5 z 5

Smrt v ledu Smrt v ledu Amy McCulloch

Povedený thriller, moc se mi líbilo nevšední a zajímavé prostředí a to jak se ho autorce povedlo vykreslit. Konec mi přišel takový zvláštní, prekombinovany. Ale jinak jsem si čtení moc užila. 4*

04.11.2022 4 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

S takovým koncem bude čekání na další díl skutečný hel. Maasová se zase ukázala v plné parádě.
Česká korektura je ale opravdu bída, chyb bylo na můj vkus příliš. CooBoo by se mělo zamyslet.

01.11.2022 4 z 5

Noc zázraků Noc zázraků Elizabeth Berg

Krásná knížka jako dělaná do podzimních dnů. Pohladí po duši.

23.10.2022 5 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

To je tak krásná kniha. Čtení jsem si moc užila. Pro mně jedna z nejlepších knih tohoto roku. Moc doporučuji.

06.10.2022 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Tak tohle bylo velké překvapení. Kniha možná klame obálkou i názvem, čekala jsem jednoduchý oddechový příběh, ale je v ní o tolik víc. Oceňuji těžká témata, která v knize jsou a doufám, že v češtině vyjdou i další autorciny knihy. Moc doporučuji.

22.09.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Parádní oddechovka. Přečteno jedním dechem. Doporučuji.

24.08.2022 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Knížku jsem četla na dovolené a dostala jsem od ní přesně to co jsem chtěla. Jednoduchou oddechovku u které vypnu, takže za mě spokojenost.

09.08.2022 4 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Silný příběh, libilo se mi, jak byl napsaný. Doporučuji hlavně rodičům.

24.07.2022 5 z 5