_Lucie_97 _Lucie_97 komentáře u knih

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Když jsem knížku zacinala číst, říkala jsem si, že to bude běžná odpočinková romantika. Ale kdybych věděla, jak jsem se spletla - tadle knížka mě chytila za srdce a nepustila až do poslední stránky ️ zamilovala jsem si oba hlavní hrdiny a neskutečně jsem si užívala obou pohled na dané situace. Opravdu skvělá knížka, která v sobě nese spoustu životních mouder a zajímavých myšlenek! Jasné, pořad je to romantická knížka s erotickými prvky, ale má fakt koule a to pořádný ️

11.07.2022 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Naprosto skvělý příběh, kdy jsem se nedokázala odtrhnout a knížku odložit! První seznámeni s Erikou v mem případě proběhlo na jedničku a úplně si mě získala. Samozřejmě, občas její chování úplně neschvaluju a bylo by lepší, kdyby postupovala podle předpisů, ale díky jejímu životnímu příběhu ji vše odpustim. U takovýchto příběhu se vždy snažím odhadnout vraha - tady jsem šla správným směrem, ale netrefila jsem se, takže mě závěr velmi mile překvapil a už se mi dlouho nestalo, že bych neuhádla vraha! Takže velke plus ️

29.12.2022 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Tato detektivní série patří mezi moje nejoblíbenější a mám pocit, že každý díl je pro mě lepší a lepší hrozně mě baví, jak máme možnost nahlédnout pod slupku člověka, který má úplně jinak nastavené vnímání. Zároveň to ale nijak neromantizuje samotnou postavu.

06.04.2023 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Ten příběh mě dostal! Tristan je prostě neskutečný hlavní hrdina a ten by sebral srdce i mně (komu taky ne! ). Cely příběh je neskutečně silný, dojemný a plný vtipných momentu! To špičkovaní mezi dětmi a Tristanem jsem si užívala nejvíc. Pokud někdo zfilmuje tudle sérii, budu ho za to neskutečně milovat. Rozhodně mohu doporučit všema 10.

03.09.2022 5 z 5

Neskutečně silná knížka, která je zároveň i neskutečně čtivá. Hned několikrát mě chytla za srdce tolik, že jsem potřebovala od čtení pauzu. Mnohokrát jsem se musela zastavit a srovnat si v hlavně, co to čtu a jak šíleně náročný to muselo být! Za mě opravdu silný příběh, který má v sobě hromadu zajímavých myšlenek, poselství, utrpení ale i nalezení životního smyslu.

30.08.2023 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Přiběh mě neskutečně chytil a nepustil! Velmi mě bavilo, že jsme měli možnost nahlédnout do přemýšlení narušeného sériového vraha. Celkově se mi tento druhý díl líbil více, než první!

05.01.2023 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Zatím za mě nejlepší díl ze série! Konečně Erika tolik netruchlila, i když stále tam takové scény byly zbytečně moc natlačené. Celkově příběh se mi líbil zatím úplně nejvíc a musím se přiznat, že jsem absolutně nevěděla do posledních pár kapitol, jak příběh dopadne. Velmi mě rozuzlení překvapilo a to mile.

20.03.2023 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Úžasný příběh! Postavy máji hloubku a snadno jsem si je oblíbila. Zároveň jsem se smála od první stránky, což je velký plus

01.05.2023 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Celou sérii naprosto zbožňuju, ale tento díl byl za mě zatím nejslabší. Celkově jsem si čtení užila, příběh mě bavil a vytáhnul. Jen s porovnáním s ostatními měl tuctovou myšlenku. Konec mě samozřejmě potěšil a hodnotim knížku velmi pozitivně! Ale druhy díl u mě zatím stejně vede! ️

23.10.2022 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Jsem z cele knížky mírně rozpolcená. Sice jsem ji přečetla jedním dechem a užila jsem si to, ale když se zpětně zamyslím, tak je příběh dost předvídatelný a přetažený za vlasy. Líbila se mi celá ta mírně strašidelná atmosféra, ale osobně nemám rada typ konce, který je zde zvoleny. Takže za mě průměrná ale velmi čtivá knížka, která má možná až zbytečně velký humbuk okolo sebe.

05.05.2023 3 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Chvilku mi trvalo se do knížky zacist, protože se neustále střídají postavy, které příběh vypráví. Cely příběh je zajímavý, opravdu obviňujete každého hrdinu a prožívat příběh s nimi! Což je super. S koncem jsem spokojena, ale zcela upřímně bych měla lepší závěr. I přes to všechno se mi knížka moc líbila a čtení jsem si užila ️

28.06.2022 4 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Úžasná knížka. Hlavní hrdinka Sophie je chytrá a citlivá a hodně mi připomíná mě samotnou. Todd byl skvělý hlavní hrdina, který měl taky úžasný charakter gentlemana a zároveň člověka, který se boji závazku. Knížka má super poselství, že každý člověk má nějaký důvod pro své chování. Navíc miluju poznámky do dortech samozřejmě je to předvídatelný příběh, ale i tak mě knížka držela do poslední strany ️

“Na dortech něco je. Vyjadřují lásku. Jsou něco jako malička příruční objetí. Dorty se pečou na Vánoce, oslavy, svatby, narozeniny. Dorty jsou proste pro šťastně dny. Proto je tak Rada delam. Svět potřebuje víc štěstí”

21.02.2022 5 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Miluju tu knížku! Rozhodně to není nějak dokonalá literární dílo, ale strašně mi sedla a knížka asi už navždy zůstane mou srdcovkou

21.02.2022 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Další pokračování série, které jsem přečetla jedním dechem. Jsem moc ráda, že autor trochu změnil běžný styl vyprávění příběh, takže jsem si užila ten aha moment, kdo je vrahem a co se doopravdy stalo. Už teď se těším na další díl

10.05.2023 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Tak todle bylo něco! Neměla jsem velké očekávání, ale jsem velmi mile překvapena a knížka se mi neskutečně líbila příběh Rachel a Caina je silný a neotřelý a hlavně závěrečná myšlenka o andělech mě dojala.

30.04.2023 4 z 5

Jak se bránit toxickým lidem, manipulátorům a sociopatům: Příručka nejen pro vysoce citlivé lidi Jak se bránit toxickým lidem, manipulátorům a sociopatům: Příručka nejen pro vysoce citlivé lidi Shahida Arabi

Knížka je určena primárně pro citlivější povahy, které se často potkávají s někým druhem toxicity. První polovina je spíše teorická s hromadou příkladu a druhá polovina je zaměřená na možnou obranu a zdravé nastavení si hranic. Celá knížka mě velmi bavila a nejednou jsem se poznávala v příkladových příbězích a budu se k ni mistama vracet, protože je nabitá spoustou rad a tipů, které je potřeba si připomínat.

23.03.2023 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Hezky vystavený příběh, který mě chytil a netrpělivě jsem četla dal. Celkově se mi to napětí vážně líbilo, ale mám radši ty psychologické duchařiny. Toto na mě bylo místy maličko moc, ale moc se mi líbilo rozuzleni!

13.01.2023 4 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

První díl této série jsem si zamilovala, podobné jsem čekala i od této knížky, ale bylo to ještě lepší! ️ kniha má v sobě neskutečné moudra - například, že každý si svoje dětství pamatuje sebe sama jako toho hodneho. Málokdo má sebe sama ve zpominkách jako záporáka. A přitom svět není černobílý. Zatím nemám oblíbeného knižního hrdinu, který by mi fakt učaroval, ale Jacob to změnil je to on!

11.04.2022 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Já mám aktuálně velmi rozporuplné pocity. Knížka je na můj vkus zbytečně utahaná a děj by šel minimálně o půlku zkrátit. Knížka se mi líbila, ale čekala jsem víc.

09.03.2022 2 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Naprosto jsem se do toho příběhu zamilovala! Knížku znám už velmi dlouho, ale nějak jsem ji odkládala a nevěnovala ji moc pozornosti, protože jsem si myslela, že mě nebude bavit. A jak jsem se spletla. Knížka je plná něhy, hlubokých myšlenek a velkých uvědomění a po dlouhé době mě knížka pohltila natolik, že jsem zapominala na starosti běžných dni. Takže jestli váháte - jdete do ni

30.08.2023 5 z 5