Lalina3 Lalina3 komentáře u knih

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Naprosto dokonalý styl psaní, kvalitní, přitom lehký, vtipem to vážně jen srší, zakázaná láska, napětí,... Nemám co vytknout.

28.03.2017 5 z 5

První jsem si myslela, co na těch skoro 500-ti stránkách bude, protože anotace byla vcelku jednoduchá.
Ale hned po dočtení první kapitoly jsem věděla, že se určitě nebudu nudit. Byl zde poutavý děj, autorka měla super styl psaní, Aubrey mi byla symatická, Daniel později taky.
Kniha mě bavila, byla to super oddychovka. Měla jsem ji přečtenou poměrně rychle, krásně se četla.
Doporučuji. :)

18.02.2017 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Kniha se naprosto perfektně četla, Tate mi byla moc sympatická, Milese mi bylo moc líto, ale štvalo mě, že nechtěl mít s Tate nic víc, než si domluvili, i když jsem to chápala.
Brečela jsem samozřejmě jako želva. :D

Naprosto okouzlující kniha. Emoce, emoce, emoce.
Moc doporučuji.

07.01.2017 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Úžasná kniha!
Málo kdy se povede skloubit romanťárnu s nějakým takovým závažným tématem, jako je např. znásilnění. Tady se to povedlo. Na to téma tu bylo nahlíženo vážně, ale přitom tam byla obrovská sladká láska, která ale zakusila nějaké to ,ale'.
Jsem ráda, že jsem si knihu přečetla, moc mě bavila, proto mě mrzí, že druhý a třetí díl není a nebude přeložen do češtiny. Snad si je někdy přečtu v originále.
Moc doporučuji. :)

17.09.2016 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Super kniha. Četla se naprosto sama. :)
Někteří zde píší, jak se zde opakuje jen hádky, usmiřování a sex, pořád dokola. Jo, možná je to pravda, ale mně to nijak od očí nebilo a nevadilo mi to. Beru to jako jeden úžasný celek.
Varuju ty, kteří si to chtějí přečíst: pokud nemáte v záloze druhý díl, radši se do toho ani nepouštějte. :D :D
Já v záloze druhý díl nemám a dřív než v říjnu se k němu nedostanu, takže mi nezbývá, než si počkat. Ale jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál.
Někdy se Hardin choval jako naprostý blbec, až jsem někdy přemýšlela, jak si to vůbec k Tess může dovolit. Bylo mi celkem líto Noaha, ale co se dá dělat :D
Kniha mě bavila a četla se mi strašně rychle. Měla jsem ji přečtenou (na mě) za rekordní čas. Takže doporučuji a těším se, až si přečtu další díl. :)
Za mě stopro 5*

08.07.2016 5 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Celá série byla naprosto luxusní. Obdivuju, že něco takové autor dokázal napsat...
Moc doporučuji. Tento příběh ve vás zůstane navždy :-)

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Super!
Bylo úžasné číst děj z Tobiasova pohledu.
Krásná kniha, doporučuji :-)

Zkouška věrnosti Zkouška věrnosti Julie Kagawa

Úžasná kniha, moc doporučuji. :-)
Nemůžu se dočkat dalšího dílu.
SPOILER!
Věta, kterou Garret řekl: ,,Voják Řádu svatého Jiří se zamiloval do draka" mě skoro rozbřečěla, protože podle logických statistik je to opravdu nemožné :-D
Mimochodem, dost by mě zajímalo, koho si vybere. Drak v ní chce Cobalta, její lidská stránka zase Garreta. Opravdu mě zajímá, jak to bude pokračovat, i když si to budu muset přečíst v originálu...

Dávám zasloužených 5 hvězdiček. :-)

Malibu v plamenech Malibu v plamenech Taylor Jenkins Reid

Kniha se četla moc pěkně, užila jsem si ji. Ale Carrie Soto a Evelyn Hugo mě bavily víc :)
Ale můžu doporučit, jen nečekejte zázrak.

15.03.2024 4 z 5

Carrie Soto se vrací Carrie Soto se vrací Taylor Jenkins Reid

Víte, jak poznáte výborného autora? Dokáže donutit člověka, aby si přečetl knihu o něčem, co ho vlastně vůbec nezajímá :D
Tenis je někde úplně dole na seznamu něčeho, co by mě zajímalo. A kniha je opravdu z 90 % o tenisu. Přesto jsem ji hltala, četla se fakt sama. A užila jsem si ji. Můžu doporučit.

26.02.2024 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Za mě pecka, moc jsem si to užila! Velmi dobře se to četlo, napětí, ke konci už jsem byla napnutá jak gatě. Moc doporučuju

08.06.2023 5 z 5

To byl zmatek, autorka přeskakovala z jedné věci na druhou a hrozně jsem se ztrácela. Už jsem od ní četla Svědectví a tam se nic takového neobjevovalo. Takže kniha jako taková se mi nečetla dobře, ale samozřejmě informace byly přínosné, Nina je výborná koreanistka, to bez pochyb.

30.05.2023 3 z 5

Rudá špionka Rudá špionka Elizabeth Blackwell

Velmi naivní, tak pohádkový konec by v realitě opravdu, ale opravdu nešel.
Přesto se kniha četla nádherně, nemohla jsem se odtrhnout. Doporučuji.

29.05.2023 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Já si to myslela, že první díl je jen rozjezd... No druhý díl paráda! Nemůžu se dočkat třetího. Maas prostě nezklame. Nikdy. Člověk se směje až se za břicho popadá, další kapitolu brečí, další se bojí, další je naštvaný... Celý ten kolotoč emocí prožívá s hrdiny... Maas je špička!

28.09.2022 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Kniha je úžasná a fakt krásně a rychle se čte, ovšem v tomto díle mi vadily určité zvraty... Přišlo mi, že si to chce autor udělat trošku lehčí, tak čtenářům prostě oznámil zvrat a jak se to stalo, jak se to sakra možné, už si člověk musí domyslet :D Navíc i ta plochost postav mi tu začala lézt na nervy, na druhé straně to ale vyvažovaly brilantní filozofické monology Nimba.
I když jdu asi proti názoru všech, tento díl mi přišel prostě trošičku slabší. Ale nemůžu se dočkat, až rozečtu 3. díl a zjistím, jak to všechno nakonec dopadne :)

11.10.2021 4 z 5

Zloděj čísel Zloděj čísel Hayley Barker

Díky krátkým kapitolám velmi čtivé, téma je opravdu originální a autorka ho dokázala dobře zpracovat. Nemohla jsem se odtrhnout :)
Podle mě by to byla i vhodná povinná četba pro střední školy, kniha má v sobě skryté poselství.
Opět tu byly technické kravinky, ale děj byl tak vymakaný a zajímavý, že to autorce s radostí odpouštím.
Doporučuju!

11.02.2020 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Mead prostě umí psát! Série Sukuba byla boží a tak jsem se nechala zlákat na tuhle sérii a jsem ráda! Opět čtivé tak, že jsem knihu tahala všude s sebou a snažila se ukořistit každou vteřinu, abych si mohla přečíst další větu. Samozřejmě jsem si zamilovala Rose a Dimitrije, Lissa mi nevím proč úplně sympatická není, ale dojem z knihy mi to ani v nejmenším nekazí.
Takže za mě 5* a hned se pouštím do dalšího dílu :))

17.05.2019 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Zápletka hodně dobrá, nebylo tu ani tolik vaty jako u Stalkera. Vraha jsem neuhodla.

11.05.2019 4 z 5

Jazyky světa Jazyky světa Jozef Genzor

Naprosto dechberoucí kniha. Pro lingvisty a nejen pro ně je to hotová Bible :))

02.04.2019 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Opět úžasné :)) vůbec mi nevadilo, že se tu nevraždilo, nebojovalo, taková závěrečná ,,nuda‘‘ náhodou k sérii sedla jako prdel na hrnec :))

22.03.2019 5 z 5