Zkouška věrnosti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Před dávnými lety byli draci na pokraji vyhynutí. Ti, kteří přežili, se skrývali v lidské podobě a jejich moc sílila. Uběhla staletí a draci se připravují na okamžik, kdy lidem ukážou, kdo je skutečným pánem světa… Sledovat, začlenit se, splynout. Přesně to má za úkol dračí dívka Ember. Má poslouchat, nevyčnívat z řady a slepě plnit rozkazy. To vše pod taktovkou supertajné a nesmlouvavé dračí organizace s názvem Talon. Jenže Ember se to vůbec nelíbí......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259932/big_talon-spolecenstvo-draku-zkouska-ve-a9D-259932.jpg 4200
Nahrávám...

Komentáře (53)

Kniha Zkouška věrnosti

petr_
04. dubna

Jsem zklamaný. Děj je příliš jednoduchý a plochý až snadno předvídatelný, takže mě nezaujal.

Byxy123
18.02.2022

Knihu jsem přečetla dvěma dechy. Ten první byl, že se jedná o dobře vymyšlený svět, který chcete objevovat a s každou stránkou doufáte, že se dozvíte něco víc, něco co tam vyloženě sedne a řeknete si "tak proto". Ten druhý dech byl, že některé scény byly až tak zdlouhavě napsané, že jsem měla tendenci otáčet stránky a číst si jen přímé řeči. Pak jsem se zase vrátila a přečetla i popis, ale myslím, že by se to stávat nemělo. Každopádně se těším na další díl.


jitka_dankova
30.11.2021

První díl série o dracích mi doslova učaroval. Příběhy, ve kterých figurují tato nádherná bájná stvoření, miluju. A tady o to více, protože draci zde mohou mít i lidskou podobu a taky se třeba klidně zamilovat. Ano, v podstatě je celý příběh o vztazích, nikoliv o nějaké akci, to je dobré vědět dopředu (kdekdo přehlédl, že nejde ani tolik o fantasy, jako hlavně o dívčí román...). Mně to velmi vyhovovalo a postoje a názory hlavní hrdinky se mi líbily, text je čtivý, prostě mi knížka sedla.
Problémem je akorát očekávání z pokračování, kdy se obávám, že půjde o téma milostného trojúhelníku (to nesnáším) a navíc následující díly ani nejsou přeložené... ale i tak do toho půjdu, prostě když jde o draky, tak se neznám.

radkazajcek
23.03.2021

Nádherně vymyšlený svět draků. Bohužel jsem nevěděla o žánru, na mě moc romantických scén a málo příběhu. Na začátku možná trochu nudné, pak se to rozběhne. Příběh mi přijde málo rozvinutý.

Lexa123
25.02.2021

Normálně fantasy už nečtu ale tahle kniha mě zaujala. Zajímalo by mě, jak to celé skončí. Tuto knížku jsem dostala od kamaráda a musím uznat že mě bavila. Sice si ji asi znovu nepřečtu ale bylo to zajímavé odreagování. Příjemný pohled je, jak se Ember bouří a zároveň postupné uvolňování citů vůči lidem a stejně tak u vojáka, jež ji měl zabít. I přes tvrdý výcvik jsou vaše city zranitelné a sami za ně rozhodujeme.

Arya38
25.12.2020

Tak tuhle knihu jsem objevila úplně náhodou. Na začátku se sice nic moc neděje, ale pak to je opravdu zajímavé. Knihu jsem si moc užila. Za mě tedy *****.

Majka1979
06.06.2020

Pre mňa je fantasy o drakoch srdcovka, milujem ich a aj táto kniha ma nesklamala, som bola prekvapená ako som sa s tou knihou zžila. Už teraz sa teším na pokračovanie, ktoré som práve začala čítať :)

Neeko
04.03.2020

Ember je prostě něco jako já, chce žít volně a bez pravidel, proto jsem se dokázala až moc vcítit a užila si každičký moment :3

1