Carrie Soto se vrací přehled

Carrie Soto se vrací
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528472/bmid_carrie-soto-se-vraci-657f5a6d01df1.jpg 4 242 242

Carrie Soto je urputná tenistka, která se nechvalně proslavila svým rozhodnutím vždy vyhrát za každou cenu. Ale ve chvíli, kdy odchází do důchodu, je nejlepší tenistkou všech dob. Překonala všechny rekordy a vyhrála dvacet grandslamových titulů. Sama Carrie si myslí, že si zasloužila každý jeden z nich. Obětovala téměř vše, aby byla nejlepší, s velkou podporou otce. Javier – sám bývalý šampion – ji trénoval už od dvou let. Ale šest let po odchodu do sportovního důchodu, v roce 1994, Carrie najednou sedí na tribunách, sleduje US Open a vidí, jak si její rekord přivlastňuje brutální, ohromující britská hráčka jménem Nicki Chan. V sedmatřiceti letech Carrie učiní přelomové rozhodnutí vrátit se z důchodu a ještě jeden rok se nechat trénovat otcem ve snaze získat rekord zpět. I když sportovní novináři tvrdí, že ji stejně nikdy neměli rádi. I když se její tělo už nehýbe tak rychle jako dřív. A i když to znamená spolknout hrdost a trénovat s mužem, jemuž kdysi málem otevřela své srdce: s Bowem Huntleym. Stejně jako ona si i on ještě potřebuje něco dokázat, než vzdá hru definitivně.... celý text

Literatura světová Romány Sport
Vydáno: , Kontrast Vintage

Carrie Soto Is Back , 2022

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Carrie Soto se vrací. Přihlašte se a napište ho.

Bara52
dnes 5 z 5

Uzasne...mam rada knihy se sportovni tematikou, a cetla jsem Evelyn Hugo. Z techto dvou duvodu musela tahle knizka byt pecka, takze jsem po ni v knihovne bez rozmyslu sahla. A taky ze byla! Uplne jsem se vzila do zivota Carrie, fandila ji, prozivala vyhry a prohry a dokonce mi ke konci zaslzely oci. A ten dokonaly konec, samozrejme jediny myslitelny, ktery me ale vubec nenapadl? Nad koncem jsem totiz ani nepremyslela, jak me bavil cely pribeh. Perfektni. Jedine co mi trochu vadi je, ze Carrie Soto neexistuje, ackoliv ji autorka vykreslila velmi zive, chtela jsem videt, jak ve skutecnosti vypada - ale google nic nenasel :D

mia.com
16.06.2024 3 z 5

Autorku miluju a proto na ni musim byt prisna. Tenis me absolutne nezajima, ale nemohla jsem v zadnem pripade vynechat knihu me milovane autorky, ze? V prvni casti, kdy nahlizime do zacatku nasi hrdinky, jsem poctive cetla vse. Ovsem pak uz me ty tenisove pasaze silene nudily, takze jsem je proste sproste preskakovala, vcetne samostatnych clanku a rozhovoru. Jinak je to urcite zase skvely pribeh, dokonale vykreslene postavy tak, jak to autorka umi. Proste mate pocit, ze ty lidi znate. Par malinkych narazek na jina autorcina dila vam da jeste vice pocit, ze ctete opravdovy beletrizovany zivotopis. Kazdopadne nekoho, kdo neco vi o tenise, to urcite muze bavit vice.

MilaJ
15.06.2024 3 z 5

Taková pohádka pro dospělé. Četlo se to dobře, jedna hvězdička navíc :)

všechny komentáře

Související novinky (4)

Žebříček nejprodávanějších knih (7. týden)

21.02.2024

Žebříček 10 nejčtenějších knih (únor)

15.02.2024

Černočerné srdce, Za zamčenými dveřmi a další knižní novinky (6. týden)

04.02.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Carrie Soto se vrací v seznamech

ve Čtenářské výzvě69x