Zloděj čísel

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hošiko a Ben jsou na útěku od chvíle, co při poněkud výbušném závěru Posledního čísla spálili cirkus Silvia Sabatiniho na popel. Ale Benova matka se nezastaví před ničím, aby ho našla a pomstila se. Podaří se jí ho zahnat do kouta, kde je jako lapené zvíře nucený obětovat sám sebe, aby zachránil Hošiko a ostatní. Nejsmrtelnější číslo na světě povstalo z popela, a jestli si Ben myslel, že jako divák nahlédl do jeho nejtemnějších koutů, čeká ho překvapení. Skutečnou hrůzu toho, co leží pod povrchem, totiž zakusí na vlastní kůži, když se sám stane vystupující hvězdou nového cirkusu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/426816/zlodej-cisel-BaS-426816.jpg 41
Série

Poslední číslo 2.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, King Cool
Orig. název

Show Stealer, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Zloděj čísel

karol.cadex
18. ledna

Poslední číslo jako první díl se mi popravdě líbilo o dost více a přišlo mi víc naléhavější a rozhodně ne jako YA literatura.
Zloděj čísel ale na mě působil šíleně naivně, dialogy byly strojené, neustálý boj dobra se zlem dokola, nic navíc.
Hošiko miluje Bena, Ben miluje Hošiko, Benova matka je stupidní nacistka, cirkus je plný smutných dětí, Ben zachrání děti, Hošiko zachrání Bena. Asi takhle v kostce.
Budu ale o dost radši, když puberťáci budou číst tohle než aby poslouchali Ortel a sdíleli příspěvky Tomia Okamury a rostli z nich odporní rasisti.
Pro třináctiletá děcka to asi účel splní.

Autor a jeho další knihy

Kniha Zloděj čísel je v

Právě čtených2x
Přečtených1x
Čtenářské výzvě4x
Knihotéce3x
Chystám se číst43x
Chci si koupit45x
dalších seznamech1x