Kskaja Kskaja komentáře u knih

Od toho se nedalo odtrhnout!

14.03.2024 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Skvělá knizka. Mělo to vše, co příběh ma mít. Opravdu jsem si čtení užívala. První setkání s autorkou a chci si přečíst od ni vše! Teď hned :D
Závěr byl excelentní.

30.12.2022 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Příběh se mi líbil. Vykreslení doby, žádné kruté příběhy. Fajn, odpočinkové a čtivé

08.03.2023 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Top! Bylo to skvělé. Od knížky se nedalo odtrhnout.

23.04.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Mrzí mě, že jsem ke knížce přistupovala s nechuti. Před touto knihou, jsem četla par nic moc příběhu. Takže jsem si pořádně nevychutnala začátek.. Kde zpívají raci rozhodně stojí za to si ji přečíst a vychutnat. Krásný, originální námět. Příroda okouzlující. Doporučuji.

03.02.2022 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Velice čtivé. Děj ubíhá rychle. Bavilo mě to, i když to bylo dost předvídatelné. Psychotrillery mám ráda.

06.01.2022 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Čtivé, napínavé. Čte se to samo. Kniha mě bavila.

05.01.2023 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Vyhovovaly mi krátké kapitoly, v tu chvíli jsem se přestala děsit 536 stran. Styl a forma psaní geniální. No za to 3 hvězdy. Pořád nevím, zda mě kniha vlastně bavila. Bylo to čtivé, ale příběh vazl.. nemělo to tu správnou hloubku.

10.12.2022 3 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Opravdu jsem se bála, že mě knížka nebude bavit a opravdu mě bavila. Přečetla jsem si ji díky čtenářské výzvě. Krátké a svižné kapitoly. Žádný zdlouhavý popis osob nebo prostředí. Zápletka super. Spokojenost.

26.01.2022 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Skvělá kniha. Čtivé, svizne, napínavé. Tleskám

14.02.2024 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Tuto knížku jsem chtěla mít rychle za sebou. Hlavně z důvodu, že jsem si tady tím kolotočem neplodnosti sama prosla a všem těm pocitům jsem rozuměla, nechtěla jsem je znovu zažívat. Naštěstí to u nás dopadlo dobře:) .

Kniha se čte sama, poutavá. Dej není zdlouhavý. Kapitoly z minulosti už mě ke konci nebavilo, proto jedna hvězda dolů.

04.06.2023 4 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Dvě hvězdy za kapitoly z minulosti. Jen kvůli nim sem to dočetla. Jinak mě to nebavilo. Co věta to ,,vtipné,, přirovnání. A v 59 letech dědek...? To mi nesedelo.

29.01.2022 2 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Tohle byla bomba. Hned od první stránky čtivé. Dlouho jsem přemýšlela, zda si knizku přečíst, bala jsem se, že bude moc drsná. Ale bylo to akorát. ;) Doporučuji k přečtení.

20.01.2022 5 z 5

Loď plná nevěst Loď plná nevěst Jojo Moyes

Krásné čtení. Kniha mě bavila. Čtivé. Začátek trochu složitější. Ale po nalodění už si jen užíváte příběh.

26.03.2024 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Tak za prvé, velmi děkuji uzivateli Emma27 za prozrazení deje. Stačí napsat na začátek komentáře SPOILER. Chtěla jsem si přečíst názory na knihu, než ji rozectu a co se nedozvim...!! Takže jsem od začátku knihy věděla.

A za druhé. Kniha velice čtiva, napínavá, úplně mě pohltila a fakt skoda, ze jsem věděla...
Knihu doporučuji!

25.12.2022 5 z 5

Znamení Blíženců Znamení Blíženců Lenka Lanczová

Tohle je srdcovka prostě :) ...

08.02.2022 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Z této knížky jsem nadšená. Na čtení jsem se těšila a užívala si ho. Super napínavé a oddechové.

29.12.2021 5 z 5

V jabloňovém sadu V jabloňovém sadu Susan Wiggs

Moc hezké čtení. Obalka je nadherna.

08.12.2021 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Výborná kniha. Jsem nadšená. Čtivé, žádná hluchá mista. Super.

21.11.2021 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Uf, ted jdem ji docetla. To byla jizda.Paradni kniha, ktera vas vtahne a nepusti.

28.12.2017 5 z 5