Kizuizi Kizuizi komentáře u knih

Sál smrti Sál smrti Peter May

Mě se tahle série moc líbí, každý díl doslova hltám. A musím složit autorovi poklonu - daří se mu u mě probudit nesnášenlivost :) minule jsem nesnášela archeologa, tentokrát jsem nesnášela zástupkyni :))) kdopak to bude příště?

06.02.2020 5 z 5

Kniha M Kniha M Peng Shepherd

Musím přiznat, že úplný začátek mě moc nebavil. Ovšem pak jsem se začetla tak, že jsem knihu nebyla schopna odložit. Ano, také jsem si párkrát zkontrolovala svůj stín :) (naštěstí je tam kde má být!) Skvělá kniha se zajímavým (možná trochu překvapivým) koncem.

20.01.2020 5 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Tak to jsem nečekala :) ale paráda!

17.01.2020 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Já nějak nevím :( začátek super, polovina super, třičtvrtiny super, konec katastrofa. Konec budu vážně nějakou dobu vstřebávat, ten se mi opravdu nelíbil.

18.11.2019 3 z 5

Hra na nikdy Hra na nikdy Jeffery Deaver

Přiznám, že ze začátku jsem byla poněkud zmatená “levly”. Pak se vše vysvětlilo a konečně jsem pochopila. Jinak myslím že je to dobrý start nové série a Shaw se moc líbí. Jeffery držim pěsti a těším se na další díl! ;)

09.11.2019 4 z 5

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Série s Linkem je pro mě něco jako záruka dobrého čtení a vždy knihu doslova zhltnu. Tentokrát mne ale potrápil začátek - vyloženě mne nebavil, proto o hvězdičku méně. Zbytek knihy už hodnotím velmi kladně.

02.11.2019 4 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Super, super, super! Nenacházím jiných slov a nutně potřebuji další díl!

29.10.2019 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Skvělá!!! Ale ten konec.. to je vyloženě ošklivé! To nevydržim tohleto...

24.09.2019 5 z 5

Game Game Anders de la Motte

Kniha nebyla špatná, téma se do dnešní mobilní doby hodí. Jak už tu bylo několikrát zmíněno, vadily mi anglické fráze - sem tam nějakou bych unesla, ale bylo jich opravdu až moc. Ale určitě mne to neodradí od dalšího dílu (jen za to uberu hvězdičku).

13.09.2019 3 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Opět perfektní - Carl s Asadem jsou výborná dvojka :)

09.09.2019 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Páni! Tak tohle jsem nečekala - i když po knize Manželovo tajemství by mě to asi nemělo překvapit.
Skvělá kniha, která nechá prostor vlastní představivosti a pak ji v závěru bravurně pošlape :) mohu jedině doporučit!!!

07.09.2019 5 z 5

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Opět skvělá práce Camilly. Sice je možné mnoho věcí odhadnout, ale určitě to příběhu neubírá.
A jen tak mimochodem: budu muset zkusit upéct ty jejich skořicové šneky - vždycky na ně dostanu chuť :)))

05.09.2019 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Skvělá, čtivá kniha, která je napínavá až do posledních stránek! Určitě doporučuji.

01.09.2019 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Dočteno se zatajeným dechem a mám chuť zvolat “paráda”! Mnohem lepší než Konec léta a už se moc těším na další knihu.

27.08.2019 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Skvělá kniha, velmi čtivá. Četla jsem na doporučení a rozhodně nezklamala.

19.08.2019 5 z 5

Vdovy Vdovy Lynda La Plante

Skvělá a úžasná kniha! Jsem tak nadšená, že ani nedokážu momentálně napsat shrnutí, aniž bych “vyžvanila” obsah :)) Určitě se k ní ještě vrátím :)

29.05.2019 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Moc často se nepouštím do nových knih, na které ještě není skoro žádná čtenářská recenze. Ale tato kniha mne lákala a proto jsem si řekla, že to risknu - a vyplatilo se! Je to skvělá kniha, čtivá a i přesto, že jsem ji teprv dočetla, už teď se těším na další případ se Sayer.

22.05.2019 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Skvělá kniha! Svižná, napínavá..až je mi líto, že jsem ji už dočetla. Mohu jen doporučit.

14.05.2019 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Skvělé! Zajímavý nápad a kniha udrží napětí až do konce. Za mě prostě super :)

27.04.2019 5 z 5

Agonie smrti Agonie smrti Bernhard Aichner

Nó... abych tak řekla, první díl se mi líbil (neokoukané prostředí, dobře napsané, čtivé). Druhý díl už jsem spíš odtrpěla a řekla si, že do třetího už “nejdu”. Jak je vidět, přece jen mi to nedalo, protože většina názorů na první dva se shodovala s mými a tento chválí. Ovšem zde se tedy od většiny silně odkláním - tento díl už dle mého názoru nemusel být. Brunhilda zas důvěřuje komukoli a opravdu mi většina věcí přijde velmi nereálná. Já bych to asi uzavřela tímto: neslibuj, když nedokážeš splnit...

24.04.2019 3 z 5