Kizuizi Kizuizi komentáře u knih

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Docela dlouho jsem váhala, zda knihu číst - nikdo ji moc nedoporučoval, zde také nemá vysoké hodnocení.. nakonec jsem si řekla, že ji stejně zkusím. A byla jsem nadšená. Příběh je napsán tak zajímavě, že jsem si dokonce i vyhledala prostředí na netu, abych se podívala, jak to v reálu vypadá. Trochu mne "ničila" ta jména, ale jak se říká: přežila jsem to :)
Autorovi držím pěsti a těším se na další díl!

29.03.2019 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Knihu jsem četla na doporučení - na začátku mne moc nebavily ty různé popisy, ale vydržela jsem a musím říct že to bylo skvělé! Nyní knihu i já velmi ráda doporučím.

25.03.2019 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Krásný příběh.. silný, dojemný, smutný a zároveň šťastný... myslím, že víc netřeba dodávat..

23.03.2019 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Škoda, že nejde dát víc hvězdiček! Skvělá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Martin je sympaťák, není to žádný neprůstřelný hrdina a občas mu upadne zbraň :) Překvapil mne konec, takže si kniha udržela napětí až do finále. Určitě budu v sérii pokračovat!

19.03.2019 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Trvalo dlouho, než jsem se k autorovi odhodlala a je to škoda. Kniha je skvělá, čtivá a Carl s Asadem se zařadili mezi mé oblíbence :) brzo poběžím pro další díl!

13.03.2019 5 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Skvělá kniha! Konečně jsem se po dlouhé době dostala ke knize s pořádným počtem stran, je dobře napsaná a doslova mne pohltila. Kdybych mohla, dala bych těch hvězdiček víc :)
Určitě stojí za přečtení!

07.03.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Plný počet hvězdiček! Čtivé, napínavé - prostě super. Stoprocentně si přečtu i další díly.

20.02.2019 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Napínavá kniha, u které mi napřed trochu vadilo "přepínání postav", ale když jsem se začetla, již mi to problém nedělalo. A přiznám se, že takový konec jsem nečekala...

19.02.2019 5 z 5

Krásný holky Krásný holky Karin Slaughter

Kniha přečtená jedním dechem - prostě jsem musela co nejdřív vědět, jak to dopadne :) Dobře napsané, čtivé, zajímavý i když dost smutný příběh. Myslím, že to není kniha pro každého ... když si člověk vezme, že to není nic nepravděpodobného, občas z toho dost mrazí.

11.02.2019 5 z 5

Dobrý ročník Dobrý ročník Peter Mayle

Krásná oddechová kniha, ke které se ráda vracím. Líbí se mi i filmové zpracování, které mi přijde maličko jiné, ale je skvěle obsazené a to nádherné prostředí...

07.02.2019 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Koupila jsem jí v akci, s tím, že jsem nevěděla do čeho jdu - ale jsem tak nadšená, že si určitě přečtu celou sérii. Doslova přečteno jedním dechem :)

04.02.2019 5 z 5

Služebník smrti Služebník smrti Sam Christer (p)

I když již na obálce lákají na Sherlocka, toho je tam jen velmi málo. Ale nemyslím si, že by to knize něco ubralo. Velmi pěkně napsané, čtivé.

04.02.2019 5 z 5

Fantom Manhattanu Fantom Manhattanu Frederick Forsyth

Na knihu jsem se docela těšila, ale jsem z ní trochu rozpačitá. Kniha se sice čte velmi dobře. ale... Předmluva mi přišla zbytečně dlouhá, moc se mi nelíbilo rozdělené vyprávění a upřímně řečeno mě absolutně odrovnal konec.

04.02.2019 2 z 5