Podzimní případ

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nový napínavý příběh Anderse de la Motte dobyl ve Švédsku vrchol žebříčku bestsellerů. Pět dlouholetých kamarádů stanuje u zatopeného kamenolomu ve Skane. Letos odmaturovali, teď čeká je poslední letní koupání a potom skutečný život. Když se však rozední a spustí se první podzimní déšť, jeden z nich leží v temné vodě mrtvý. Nešťastná náhoda, uzavře to policie, mnozí v Nedanasu však pochybují. Když se sem o dvacet sedm let přistěhuje Anna Vesperová, kriminalistka, která prchá ze Stockholmu před vlastní tragédií, dají se události do pohybu. Zatímco Anna zoufale střeží svá tajemství, čím dál mocnější síly se jí snaží bránit v rozkrývání minulosti. Nakonec nemá na vybranou. Musí znovu otevřít případ z podzimu roku 1990, o němž chce málokdo mluvit… ale nikdo na něj nezapomněl....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/394584/podzimni-pripad-CEs-394584.jpg 4.650
Série:

Roční období (2.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Kalibr
Orig. název:

Höstdåd (2017)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (25)

Kniha Podzimní případ

Přidat komentář
harena
včera

Velké překvapení, druhý díl je mnohem lepší než Konec léta. Před mnoha lety se pět nerozlučných kamarádů, kteří se měli moc rádi, opilo a servalo a je možné, že zavinili smrt jednoho z nich. Sympatická kriminalistka Anna přes odpor místních začne pátrat. De La Motte napsal neuvěřitelně napínavý a promyšlený thriller se skvělou amosférou, bez brutálních popisů vražd a mučení. I když ke konci už naťukával, jak to vše bylo a bude, já jsem to neuhodla. Určitě pět palců a milovníkům thrillerů doporučuji.

Arwen777
09. července

Na tuto knihu jsem se dlouho těšila a vyplatilo se. Kvalitní napínavá detektivka, která není založená na krvavých scénách, ale na pozvolném odhalování vztahů mezi lidmi, pohnutek a dávných i současných motivů. Chytrá zápletka, poutavé vyprávění a neočekávané rozuzlení. Rozhodně si přečtu i Konec léta a těším se na další díly série. Doporučuji!

Agatha84
08. července

Tož tohle byla jízda. Jsem nadšená a vlastně ani nemám slov. Snad jen: prosím o další pokračování.. :-)

nadali
08. července

Svěží sloh, některé dějové linky předvídatelné, ale i tak moc pěkná detektivka :-)

rodak
30. června

Líbilo se mi stejně jako Konec léta a tak se těším na další případy.

hanap
24. června

Kniha se mě líbila, přečetla jsem ji jedním dechem. Napínavý ,dramatický příběh pro mě překvapivé rozuzlení, sympatická policistka.

Lenkafrankova
23. června

Super. Skvělé napsané, krásně se čte. Mihu doporučit

Dáduše
18. června

Úplně jiný příběh, než autor psal dříve. Četla jsem Game a mám pocit, že tohle spisovateli sedí daleko víc. Ze začátku jsem sice měla trochu problém se začíst, ale nakonec to byla jízda. Příběh, jazyk i atmosféra knihy skvělá!! Musím přiznat, že to rozuzlení mi vyrazilo dech, to jsem opravdu nečekala:-)


Štítky

švédská literatura

Autor a jeho další knihy

Anders de la Motte
švédská, 1971

všechny knihy autora

Kniha Podzimní případ je:

v Právě čtených6x
v Přečtených61x
v Čtenářské výzvě5x
v Doporučených6x
v Knihotéce63x
v Chystám se číst152x
v Chci si koupit47x