Podzimní případ přehled

Podzimní případ
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394584/bmid_podzimni-pripad-CEs-394584.jpg 5 672 672

Roční období série

< 2. díl >

Nový napínavý příběh Anderse de la Motte dobyl ve Švédsku vrchol žebříčku bestsellerů. Pět dlouholetých kamarádů stanuje u zatopeného kamenolomu ve Skane. Letos odmaturovali, teď čeká je poslední letní koupání a potom skutečný život. Když se však rozední a spustí se první podzimní déšť, jeden z nich leží v temné vodě mrtvý. Nešťastná náhoda, uzavře to policie, mnozí v Nedanasu však pochybují. Když se sem o dvacet sedm let přistěhuje Anna Vesperová, kriminalistka, která prchá ze Stockholmu před vlastní tragédií, dají se události do pohybu. Zatímco Anna zoufale střeží svá tajemství, čím dál mocnější síly se jí snaží bránit v rozkrývání minulosti. Nakonec nemá na vybranou. Musí znovu otevřít případ z podzimu roku 1990, o němž chce málokdo mluvit… ale nikdo na něj nezapomněl.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Höstdåd , 2017

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Podzimní případ. Přihlašte se a napište ho.

zimka.r
18.06.2024 4 z 5

1. Smrt přichází na prohlídku, 2. Smrt číhá na jarmarku, 3. Konec léta, 4. Podzimní případ....Tohle bylo trošku delší. Sice se četlo rychle, závěr opět překvapující, ale Konec léta byl o trošku lepší :) Nicméně u jsem v čekačce na další díl :)

brndovka
10.05.2024 5 z 5

Kniha bavila, zajímavý příběh. Stojí určitě za přečtení.

AlenaF
29.04.2024 5 z 5

Skvělý druhý díl série. Doporučuji.

všechny komentáře

Související novinky (2)

Čtvrtý příběh švédského autora Anders de la Motte

11.01.2021

Knižní novinky (9. týden)

24.02.2019

Citáty z knihy (2)

Ovlivnit se dá jen přítomnost a budoucnost.

Nejhorší hádky jsou mezi těmi, kteří se milují.

Kniha Podzimní případ v seznamech

ve Čtenářské výzvě80x