kikibo kikibo komentáře u knih

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Naproto mi to vzalo dech, knihu jsem musela několikrát odložit abych to vydýchala, co mám teď dělat se životem ?! ????smala jsem se, brecela smutkem i dojetim . ten konec je... jak to říct, uspokojivý a přesto by to chtělo ještě něco, doufám, že bude nějaká novela!!
Potřebuju ji.
Naprosto famózní zakončení nejlepší a mé nejoblíbenější série .

06.08.2019 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Ja myslela ze toto je posledni dil, co to je za koneeeec sakra potrebuju dalsi ! To nezvladnu to cekani

18.08.2022 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

O můj bože, já tu knížku miluju a rhys ❤ občas bych chtěla aby fantasy byla realita :D už teď vím že ji budu čist znova, Dočetla jsem v práci a mám sevřenou hruď , ať už jsem doma abych se vrhla na 3. díl.

26.10.2018 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Můj šálek čaje, další prosím! :D

06.05.2019 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Tento typ knih, mě vždy vytrhne z knižní krize, oddechové. romantické, sladké .Přečteno za den a půl, stránky ubíhaly jedna za druhou. Skvělé počteníčko :D

02.05.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Prvních 100 stran trošku pomalejších , ale pak už se to rozjelo a měla jsem to přečtený za pár dní. Fajn romantická oddechovka, líbilo se mi Kultiho a Salmonely přátelství :D

23.11.2019 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Nemám absolutně co vytknout, při čtení jsem se smála i plakala. Sžila jsem se s Feyre a při čtení vše prožívala jak kdybych byla ona. Po dočtení, jsem knihu jen zaklapla a koukala půl hodinu zasněně do stropu a přemýšlela, co budu dělat dál :D Potřebuju něco v podobném duchu, tak snad budu ze Skleněného trůnu nadšená jako z této série. 1000000/10

31.10.2018 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Nemám slov , můj žebříček nejoblíbenějších knih se právě rozrostl a hurá na druhý díl.

13.10.2018 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Prvních 100 stránek přečteno v nemocnici během chvilky, po týdnu jsem se k tomu nutila vrátit,ale vyplatilo se, najednou jsem do toho spadla, a nyní jsem v půlce druhého dílu, napínavé čtivo, Můj šálek čaje:)

06.09.2018 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Každá kniha ze série přečtena za jeden den, pohltilo mě to,ale naprosto.
Určitě se k ní v budoucnu ještě vrátím, za mě jedna z těch lepších sérií co jsem četla :)

02.11.2017 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Jedne z nejhezcich knizek co jsem kdy cetla , krasny pribeh

27.04.2017 5 z 5

Zjizvený král Zjizvený král Leigh Bardugo

První půlka knihy byla zdlouhavá a nedělalo mi problém knihu chvíli odložit, až od půlky to nabralo spád a dočkala jsem se čeho jsem chtěla a naplnilo se mé očekávání, ale ten konec?! proč? :D to zas budeme muset čekat na další díl Bůh ví jak dlouhooo
Zoja boží, Nina skvělá jako vždy, Nikolaj láska má :D

24.10.2019 4 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Čtivé. zábavné oddechové , Lukova babička byla skvělá :D :D

14.06.2019 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Jsem z toho tak smutná, že nemohu začít číst další knihu :( Furt o tom přemýšlím, Sama je mi tak líto , a ten hajzl ,když teď vím jak skončil mám úsměv na rtech :D a Lysandra, Yrene i Ansel... nedostává se mi slov, fakt mě to sebralo. Asi to až moc žeru ,ale jinak se to nedá. :D

21.01.2019 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Jak jsem Chaola neměla ráda, tak tady se to otočilo o 180 stupňů , a Yrene -kdo by ji nemiloval. Na další střípek z historie a o Maeve jsem koukala jak sůva z nudlí :D Maas to má skvěle promyšlený. Prosím ať už je léto , potřebuju poslední díl. Nutně.

19.01.2019 5 z 5

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Dokonalé ❤️

11.10.2019 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

DO příběhu jsem se začetla stejně rychle jako do Dvorů :) Miluji Maas :D

10.12.2018 5 z 5

Búrlivé vyznanie Búrlivé vyznanie Johanna Lindsey

Dočteno všech 11 knížek, a chytilo mě to za srdce, nevím co teď budu čist protože jsem hlavou v oblacích, Četlo se to samo, Neví někdo jestli vyjde knížka o Jack ? nebo jestli už vyšla ale jen v angličtině? Vůbec se mi to prostředí nechce opouštět, bude mi trvat než zase budu nohama stát pevně na zemi :D Doporučuju !
Beautiful Tempest- anglické pokračování příběhu o Jack, snad to vyjde i v češtině

02.02.2018 5 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Přečteno jedním dechem, stejně tak následující 3 díly. Pro fanoušky fantasy a světa víl jako stvořený:)

16.09.2017 5 z 5

Lásko, kde jsi? Lásko, kde jsi? Nick Spalding

Knizku jsem si cetla v praci a musela jsem ji 5x odlozit protoze jsem z toho mela zachvaty smichu, ze tam na me kazdy koukal a ze byc to cetla v mhd nepripadalo v uvahu :D Naprosto skvela pohodova oddychovka :)

30.01.2017 5 z 5