kikibo kikibo komentáře u knih

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

MI LU JU
Jadis je skvela, Sera je boží a Nyktos je láska

01.04.2023 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Ja myslela ze toto je posledni dil, co to je za koneeeec sakra potrebuju dalsi ! To nezvladnu to cekani

18.08.2022 5 z 5

Svět démonů Svět démonů Sally Green

Tak nějak nevím co si o tom myslet, pár zvratů tam bylo, ale wow momenty to nebyly. Jsem ráda,že jsem se dozvěděli víc o světě démonů a jak funguje. Nejvíce mě bavila Tash a Edyon s Marchem.Catharine dobrý, ale něco tomu chybělo, nedělalo mi problém knihu odložit a nečíst i 2 dva dny. Tak jako tak se těším na třetí tíl a snad už se dozvíme jak vše dopadne.

09.02.2020 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Jako první to přede mnou četla sestra, ta z toho byla odvařená, tak jsem si to taky přečetla abych věděla co na tom tak viděla. Mám ráda tyhle příběhy,věděla jsem že se mi to bude líbit,ale sakraaaa to bylo fakt skvělé, už mám rezervovaný 2. díl v knihovně a nemůžu se dočkat až začnu .
Jediné co mě neustále otravovalo jak si stopadesátkrát řikali miluji tě + ta blbost obou dvou při hádkách. Lezlo mi to na nervy jak to bylo furt a to samé:DMOhli si za to oba, Ale to k tomu asi patří, nevadí přešla jsem to a jede se dál.

24.11.2019 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Prvních 100 stran trošku pomalejších , ale pak už se to rozjelo a měla jsem to přečtený za pár dní. Fajn romantická oddechovka, líbilo se mi Kultiho a Salmonely přátelství :D

23.11.2019 5 z 5

Smrt před branami Smrt před branami Sabaa Tahir

Co to? Jak to? Takhle to nemohlo skončit přeci :D ať si Sabaa pohne a dopíše 4. díl sakra!

14.11.2019 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Napsáno neskutečně čtivým stylem, Vyrovnalo se to prvnímu dílu kde byl Kaden a Allie, Spencer a Dawn jsou skvěle doplňující se pár, radost číst tuto knížku ❤️

28.10.2019 5 z 5

Zjizvený král Zjizvený král Leigh Bardugo

První půlka knihy byla zdlouhavá a nedělalo mi problém knihu chvíli odložit, až od půlky to nabralo spád a dočkala jsem se čeho jsem chtěla a naplnilo se mé očekávání, ale ten konec?! proč? :D to zas budeme muset čekat na další díl Bůh ví jak dlouhooo
Zoja boží, Nina skvělá jako vždy, Nikolaj láska má :D

24.10.2019 4 z 5

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Dokonalé ❤️

11.10.2019 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Bala jsem se ze po tom co nastavila S J Maas uz nenajdu nic podobneho co me tak nadchne, ale totooo je ma dalsi top serie ❤️ Prvni dil za den precteny jak nic a vrham se na dalsi, skveleee!

20.08.2019 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Začátek se táhl, ale když to člověk překousl pak už to jelo, jak mělo. Opět geniální konec :D ty mě rozsekávaj, nesnášim čekání na další díly, ale prý je novela o Taryn a Jude? aspoň si to čekání nějak zkrátim. a Strana 168 -srdcovka

12.08.2019 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Naproto mi to vzalo dech, knihu jsem musela několikrát odložit abych to vydýchala, co mám teď dělat se životem ?! ????smala jsem se, brecela smutkem i dojetim . ten konec je... jak to říct, uspokojivý a přesto by to chtělo ještě něco, doufám, že bude nějaká novela!!
Potřebuju ji.
Naprosto famózní zakončení nejlepší a mé nejoblíbenější série .

06.08.2019 5 z 5

Něžná pomsta Něžná pomsta Johanna Lindsey

Dobrá jednohubka :)

19.06.2019 5 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Čtivé. zábavné oddechové , Lukova babička byla skvělá :D :D

14.06.2019 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Můj šálek čaje, další prosím! :D

06.05.2019 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Tento typ knih, mě vždy vytrhne z knižní krize, oddechové. romantické, sladké .Přečteno za den a půl, stránky ubíhaly jedna za druhou. Skvělé počteníčko :D

02.05.2019 5 z 5

Prokletá krev Prokletá krev Ange

Nenadchne, neurazí.

09.03.2019 3 z 5

Tri temné koruny Tri temné koruny Kendare Blake

MIluju knížky, které mě chytnou od začátku a hltám je až do konce a tohle je jedna z nich. Bomba !

09.03.2019 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Jsem z toho tak smutná, že nemohu začít číst další knihu :( Furt o tom přemýšlím, Sama je mi tak líto , a ten hajzl ,když teď vím jak skončil mám úsměv na rtech :D a Lysandra, Yrene i Ansel... nedostává se mi slov, fakt mě to sebralo. Asi to až moc žeru ,ale jinak se to nedá. :D

21.01.2019 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Jak jsem Chaola neměla ráda, tak tady se to otočilo o 180 stupňů , a Yrene -kdo by ji nemiloval. Na další střípek z historie a o Maeve jsem koukala jak sůva z nudlí :D Maas to má skvěle promyšlený. Prosím ať už je léto , potřebuju poslední díl. Nutně.

19.01.2019 5 z 5