Lásko, kde jsi?

BESTSELLER K POPUKÁNÍ - Na hledání lásky je někdy nejtěžší zachovat si vážnou tvář. Lásko, kde jsi? je knížka inspirovaná skutečnými příběhy o nevydařených schůzkách a přešlapech ve vztazích. Je věnovaná všem, kteří vědí, jak ošemetné (a někdy i absurdní) může hledání lásky být. Být svobodný nepřipadá Jamie Newmanovi moc zábavné, zvlášť tváří v tvář sexuálně agresivní rozvedené ženské nebo bohyni, která přesahuje jeho možnosti natolik, že by mohlo klidně jít o jiný živočišný druh. Nezapomínejme však, že ani pro dívku není hledání lásky žádnou procházkou růžovým sadem. Jen se zeptejte Laury McIntyreové, která se nedávno vypořádávala s nadrženým realitním makléřem a fanatickým cyklistickým nadšencem. Když do sebe Jamie s Laurou narazí (doslova), vypadá to, že by se na ně mohlo usmát štěstí – jenže nalezení toho pravého bývá někdy počátkem potíží…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/177897/lasko-kde-jsi-Rxe-177897.jpg 4.1159

Láska a život (1.)

Love... From Both Sides (2011)

Vydáno:, Fortuna Libri (ČR)

veveronka

První část mě nezaujala,ale jakmile se ti dva potkali,tak jsem se parkrát pořádně zasmála.Nejlepší na tom je,že to opravdu může zažít každý

Laughtubbe

To byla jízda :D Není nad začátky vztahů :D :D Na ty se vždycky vzpomíná nejlépe :D

Lenka40

Tak dlouho jsem se u knihy nenasmála a to myslím ,že jsem se smála pořádně nahlas :D .Báječné vyprávění zážitků při shánění partnera .Vřele doporučuji a hned se vrhám na další díl Láska na třetí .

Efkaf

Už dlouho se mi nestalo, že bych plakala smíchy při čtení :) Za mne úžasné odreagování :)

eva2114

Pačila sa mi.

Dresia
22.10.2017

Návrat domů k další osamělé masturbaci a chipsům s příchutí barbecue. Řvala jsem smíchy.

jana79
08.10.2017

Tato kniha je a bude navždy mým stálým společníkem v mojí knihovně. Já osobně se smála nahlas i ve vlaku. Nešlo to zadržet a netušila jsem jak moc je tato kniha zábavná. Mnoho hlášek vám zůstane v hlavě a mě po přečtení této super knížky donutí k úsměvu každý cyklista i práškovací letadlo. Takže chtěli by jste se smát a za břicho se přitom popadat tak rozhodně si přečtěte tuto knížku.

VAnna
27.09.2017

Skvělá a vtipná kniha, určitě doporučuji :D

fruitbueno
13.09.2017

Kdyby by mi někdo řekl, jak moc se u knihy Lásko, kde jsi? pobavím, asi bych si nejspíš ťukala na čelo. Nicméně od knihy jsem nic nečekala, nic o ní nevěděla, prakticky jsem k ní přišla jak slepá k houslím. O to víc jsem valila oči! Jistě, není to velká literatura, budoucí generace se o této knize učit nebudou, dalo by se vyčíst tisíc a jedna věc. Ale jako odpočinková četba na odpoledne plné deště naprosto dostačující. Mimochodem, některá přirovnání mě rozbila :D

kikoooša
24.05.2017

Za mě snad nejlepší "vztahově-humorná" kniha. Když jsem ji v knihkupectví zahlédla, ihned mě zaujal jak obsah, tak obal. Po přečtení první stránky jsem si řekla, že ji musím mít a nelituji. První kniha, u které jsem se vážně smála! :)

andrejqa
20.05.2017

Kniha se mi velice líbila. Byl to zajímavý děj, u kterého jsem se hodně nasmála :-D Určitě doporučuji, pokud chcete relaxovat a zároveň se trochu pobavit sáhněte po této knize :-)

JIVaJaH
20.05.2017

Tak tomu nerozumím...toto je literatura? Tolik kritiky na knížku Posel od Zusaka za to, že je psaná jazykem náctiletého a tady chvála za chválou u knihy plné vulgarismů, nechutností? Humorná kniha? Asi nemám smysl pro humor! Za mě ne!Hvězdy snad jen za to, že, jak koukám, si kniha čtenáře našla!

AnetV
25.03.2017

U knihy jsem se skvěle bavila, jako už dlouho ne, skoro mi těch chudáku bylo až líto, zažít tolik trapasů :-) Určitě se pustím i do pokračování.

kikibo
30.01.2017

Knizku jsem si cetla v praci a musela jsem ji 5x odlozit protoze jsem z toho mela zachvaty smichu, ze tam na me kazdy koukal a ze byc to cetla v mhd nepripadalo v uvahu :D Naprosto skvela pohodova oddychovka :)

niknikita
24.01.2017

Skvělý, nápaditý humor s trochou vulgarismů, které Spaldingovi odpouštím. Neodpustím si malé varování čtenářům: Nezobejte u čtení této knihy buráky, chipsy a vlastně nezobejte raději nic...

kanitsuj
16.09.2016

Tato knížka je vskutku velmi humorná, ani nepamatuji, kdy jsem se při čtení tolik nasmála jako u situace s "fajitas":-))) Mám dojem, že 3/4 jsou lepší než poslední čtvrtina a také některé vulgarismy tam snad nemusely ani být, proto dávám o jednu hvězdičku méně.

Terez67
14.08.2016

Tak u této knihy se nedalo nesmát. Jako chvilkama sem si říkala toto číst nebudu kuli vulgarismum a tak ale nakonec jsem to překousla a dobrý bavilo mě to.Je zajimavý kolikrát se k sobě vracely ale už od začáku jsem si řikala že se k sobě hodí.A taky se mě líbylo jak to bylo napsaný z obou stran.

lucie5503
06.08.2016

Tahle kniha mě donutila se fakt zasmát nahlas a to se tolik nestává. Moc se mi líbilo to, že zde byl pohled na věc obou hlavních postav a navíc jsem si ani neuvědomovala, ze to jsou jen pouhé zápisky ať už na blog či do deníku. Krásné, vtipné a celkem i poučné oddechové čtení :-)

23.06.2016

Před sobotním kinem jsem se zatoulala do Levných knih. Říkala jsem si, že tam jdu jen krátit čas. Jen se podívat. Možná si přečtu pár písmen. Možná si čichnu k nějaké knize. Rozhodně nebudu nic kupovat ! Potom jsem si všimla té knihy. Obálka byla pronikavě růžová a o něco méně pronikavě modrá. Ta růžová má barvu tak trochu jako žvýkačka Pedro a ta modrá mi připomíná barvu jednoho modrýho pánskýho trička s krátkým rukávem. Obě barvy jsou stejně zastoupeny. Prostě polovina obálky je modrá a polovina růžová. Absolvent genderových studií by byl vzrušen. Odsoudila jsem tu knihu ještě než jsem ji otevřela. Pohled na malá bílá a zlatá srdíčka mi vsugeroval myšlenku, že to bude nějaká lepidlová ptákovina. Jenomže potom jsem si přečetla první větu - Ach Bože, její dech páchne, jako by se otevřely brány pekelné.... Super! To bude asi ze života! A tak jsem tu knihu koupila. Doma jsem napustila vanu. Horká voda, pěna a knížka. Čtu. Čtu a studem mi zčervenala i bílá pěna s vůní oliv, která vůbec nevoní jako olivy. Vlastně se mi nezdá, že by ta pěna nějakou vůni měla. Ne mě nerozčiluje autorův slovník. Ty vulgarismy jsem už slyšela a některý taky používám. Ale je mi za něj trapně. Ten sloh je mizerný. A hlavní hrdina se vyjadřuje jako retardovaný žák druhého stupně základní školy. V první kapitole se dozvím, jak Jamieho sperma postříká obraz s portrétem Ježíše Krista. Chudák Kristus. Už ho nestačí přibít na kříž. Už se po něm stříká bílkovinou. Naštěstí druhá kapitola je mírnější a třetí ještě mírnější. No Shakespeare to není, ale k vlastnímu překvapení zjišťuji, že se v některých chvílích nahlas řehtám. Voda je po dvou hodinách studená. Jsem v polovině knihy. Zbytek dočtu následující den. To seznamovaní Jameiho a Laury je pěkný. Je pěkný sledovat myšlenky a pocity každýho z nich. Vlastně jim dost fandím, aby jim to vyšlo. A možná je v tom trochu škodolibosti vdané ženy, že další pár to má společně "až na věky."

mekkejla
22.06.2016

Jako jo, není to nic hlubokomyslného a je jasné, jak to dopadne, ale takový záchvat smíchu, jaký jsem měla u příběhu s fajitas, jsem u žádné knížky nikdy nezažila :-D Za slzy smíchu prostě musím dát 5 hvězd ;-)

Lenka40
26.05.2016

monushka
22.05.2016

Po hodne dlouhe dobe jsem u knihy brecela smichy. Na jednu stranu mi bylo Jamieho a Laury lito, na tu druhou jsem rada, ze me takto bavili. Tesim se, az si prectu pokracovani.

oluskace
11.05.2016

Knížka u které jsem se hodně pobavila. Líbila se mi, ale škoda, že jsem ji tak rychle přečetla :(

DK197
09.05.2016

Knížka, kterou jsem přečetla tak nečekaně rychle, že se nestačila dostat ani do kategorie "PRÁVĚ ČTU". Knížka, kterou jsem dlouho nemohla dostat do ruky. Na kterou jsem se těšila. A rozhodně nejsem zklamaná!

Ta knížka je tak neuvěřitelně zábavná, že se prostě budete smát. A každý, kdo občas řešil problém - co s tím, že už nechci být single - bude chápavě kývat hlavou a vzpomínat na své vlastní milostné přestřely a trapasy.

A poznamená, že cesta k lásce bývá různorodá...

bara9550
05.05.2016

Knihu jsem přečetla za skoro den, kdybych měla u postele lampičku, určitě bych to zvládla i dříve. Tak hrozně jsem se nasmála, Konec je vcelku jasný, kdo s kým bude, když sečtěme jedna a jedna dohromady... ale opravdu jí moc doporučuji.
Určitě si ji při další příležitosti přečtu znovu.

blankaa89
11.04.2016

Odpočinková kniha, u které se opravdu místy budete smát :))

žaňulle
23.03.2016

Tuto knížku jsem koupila kamarádce k narozeninám s přesvědčením, že to bude další z nudných romantických blábolů, které ona ráda čte. Rozhodla jsem se, že si kousek přečtu, abych věděla, co jsem jí to vlastně koupila a už jsem se od toho nemohla odtrhnout. Bylo to tak vtipné a pravdivé, že mi to vyrazilo dech a vážně jsem přemýšlela, že si knížku nechám. Ještě jí nemám přečtenou, což je trochu zvláštní když jí komentuji, ale bylo pro mě velice těžké se odtrhnout od čtení... sakra, ono už je půl sedmé...měla bych začít něco dělat..

Siwan
08.03.2016

Blbý obal i název knihy mě odrazoval, protože jsem ji automaticky zařadila do červené knihovny. NENÍ TOMU TAK! Takhle od srdce jsem se už opravdu dlouho nezasmála....řeknu to jinak, po tom co syn usnul, jsem musela jít číst do koupelny, protože bych ho záchvaty smíchu vzbudila. S nadsázkou a humorem popsané útrapy randění. Každý kdo alespoň jednou zažil "špatné" rande by si ji měl přečíst. Doporučuji.

vyska
14.02.2016

Nedokážu se přestat smát a to jsem tu knihu dočetla před několika dny.
I kamarád, který takový žánr nečte, si po mém vyprávění knihu musel přečíst.
Vynikající, nepamatuji si co mě kdy tak dostalo do kolen. :)))

Kariol
07.02.2016

Srdcovka, kterou si přečetla i moje sestra, která jinak nečte!

Nick Spalding

Nick Spalding