Lásko, kde jsi?

BESTSELLER K POPUKÁNÍ - Na hledání lásky je někdy nejtěžší zachovat si vážnou tvář. Lásko, kde jsi? je knížka inspirovaná skutečnými příběhy o nevydařených schůzkách a přešlapech ve vztazích. Je věnovaná všem, kteří vědí, jak ošemetné (a někdy i absurdní) může hledání lásky být. Být svobodný nepřipadá Jamie Newmanovi moc zábavné, zvlášť tváří v tvář sexuálně agresivní rozvedené ženské nebo bohyni, která přesahuje jeho možnosti natolik, že by mohlo klidně jít o jiný živočišný druh. Nezapomínejme však, že ani pro dívku není hledání lásky žádnou procházkou růžovým sadem. Jen se zeptejte Laury McIntyreové, která se nedávno vypořádávala s nadrženým realitním makléřem a fanatickým cyklistickým nadšencem. Když do sebe Jamie s Laurou narazí (doslova), vypadá to, že by se na ně mohlo usmát štěstí – jenže nalezení toho pravého bývá někdy počátkem potíží…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177897/big_lasko-kde-jsi-Rxe-177897.jpg 4.1197

Láska a život 1.

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Love... From Both Sides, 2011

Kniha Lásko, kde jsi?

Kaduri
29.12.2021

V jednom z predchádzajúcich príspevkov som uviedla, že s toľkými psychopatmi v rámci jednej knihy som sa ešte nestretla. Tak oprava, TOTO je tá kniha.
O to desivejší je fakt, že kým predtým sa jednalo o vymyslený thriller, táto knižka je inšpirovaná reálnymi zážitkami autorových priateľov. A nie, nejedná sa o pobyt na psychiatrii, ale o džungľu zvanú randenie.
Ku knižke som spočiatku pristupovala obozretne. Anotácia sľubovala salvy smiechu. No v tomto žánri je náročné udržať tenkú hranicu medzi vtipom a trápnosťou a vy potom trpíte spolu s autorom. To našťastie nie je prípad tejto knižky.
Naozaj som sa smiala nahlas. Najviac ma dorazilo rande s cyklistom, či s fanúšikom ultraľahkých lietadiel.
A keď konečne objavíte partnera vašich snov, ešte zďaleka nemáte vyhraté...
Príbeh ku koncu trošku stratil tempo, takže jedna hviezdička dole. Výbuchy smiechu nahradil úsmev na tvári.
A to predsa stačí, nie:)?

ela1972
07.07.2021

Taková veselá kniha na prázdniny.

vivula
17.02.2020

Viděla jsem slečnu ve vlaku, která četla knížku a nekontrolovaně vybuchovala smíchy. Četla tuhle věc a já si ji hned taky koupila. Druhý den jsem takhle ve vlaku seděla já a bublala smíchy co 5 minut. Některé ty pasáže byly napsané tak realisticky, že jsem si připadala, jako bych u toho byla. Moc se mi to líbilo a opravdu mi to zvedlo náladu.

janasim
07.01.2020

Bomba,bomba,bomba! Tohle bylo skutečně super! Nepamatuji si knihu, u které bych se tolik zasmála. Ano, je peprná, něco je už moc, ale já se nemohla přestat smát a teď jen přemýšlím, mám-li hned číst pokračování nebo nějaký čas počkat, abych si ho pak lépe vychutnala. Jenže to bylo tak dobrý a tak nevím, jestli vydržím.

booklovertina
03.01.2020

Romantiku veľmi nemusím, ale táto dilógia sa podarila. Ľahký štýl písania, v knihe prevládal vtip a nebolo to zbytočne preromantizované.

Nikusha
18.09.2019

Tak tohle se dle mého povedlo. Hned od začátku je to vtipné, poutavé a ještě jednou vtipné. Moc se mi líbí styl autorova psaní, jeho příměry a metafory. Jasně, každý má jiný pohled na humor, ale tohle, ač je to chvílemi "možná moc" ,prostě vtipné je :) Doporučuji každému 15+. Své malé švagrové (12) bych tuhle knížku asi nepůjčila :D

Lucinka007
15.08.2019

Nevím, kde začít, tak třeba takhle: Naprostá paráda! Super knížka plná vtipu i sarkasmu. Podle názvu by se mohlo zdát, že se jedná o nějakou slaďárničku, ale tak to vůbec není. Musím říct, že jsem se u knížky doopravdy hlasitě smála. Můžu jen doporučit!

klarinka9974
09.07.2019

Kniha je plná příběhů o nevydařených schůzkách, které vás budou bavit, rozesmívat a nutit vyprávět trapasy dál. Úžasné pobavení u knihy, bezvadný příběh a šťastný konec je skvělé odreagování na pracovní dny a dlouhé večery.