Křídla

Aprilynne Pikeová nadchla svým debutem i slavnou autorku ságy Stmívání Stephenii Meyerovou. Není divu, příběh - originální fantasy s přídechem thrilleru a horroru, ale i s prvky love story - o dívce se zvláštním jménem Laurel se čte doslova jedním dechem. Patnáctiletá hrdinka jde poprvé do školy (předtím ji učila matka) a snaží se přizpůsobit novému prostředí. Brzy najde přítele, který jí podá pomocnou ruku. David se nemusí přemáhat, nová spolužačka je nesmírně krásná, jemná a milá dívka. Vypadá jako víla, říká si David, ale to ještě netuší, že není daleko od pravdy a že jej po boku Laurel čekají pěkně horké chvíle. Bytosti z jiného světa se dostávají mezi lidi a začíná boj na život a na smrt....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94947/big_kridla-kridla-URK-94947.jpg 3.8440

Křídla 1.

Literatura světová, Romány, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Wings, 2009

Kniha Křídla

Luigi1
06.11.2020

Oddychová četba,která se mi líbila a dobře se četla

Lea_41
26.06.2020

Po této knize jsem šáhla v knihovně je proto, že mě zaujala obálka. Když jsem byla menší, hodně mě zajímaly víli. Že začátku to bylo takové zvláštní. Ale pěkně zpracované.

DreamerX9
28.03.2020

Tahle kniha je spíš pro mladší čtenáře. Čtení je jednoduché taková oddechovka řezená mezi klasické (holka na střední škole která je neobyčejná) plus milostný trojúhelník. Příjemné počtení.

SpiritErised
07.02.2020

Knihu jsem četla v rámci čistky ve své knihovně. Pamatuju si, že se jednalo o dárek v době mých 13-14 let. Bohužel jsem se ke knize v té době nedostala. Věřím tomu, že kdybych po ní bývala tehdy sáhla, docela by se mi líbila. Dnes už jsem na tenhle typ příběhů asi moc stará.

viola5163
05.02.2020

Bylo to krásné a čtivé. Pěkný námět ke světu víl. přečtu si další díl, ale přesto mi tam něco chybělo.

elyonka9643
21.11.2019

Cokoliv o vílách prostě musím mít. A přestože tohle je ze začátku dost předvídatelné a absolutně nejsem cílovka, tak mě to moc bavilo. Jsem zvědavá na další díly.:)

WifiCat
16.10.2019

Taková pohádka, oddechovka po náročné knížce na odreagování. Narazila jsem na ní náhodou v knihovně. Začátek trochu nudný, od druhé půlky se četlo samo. Přenesete se do jiného světa, který není opravdový a on ten útěk od reality je občas potřeba. Od dob Stmívání se roztrhl pytel s autory, co píší o výjimečných puberťácích. . Zas mladý člověk, co je něčím jiný než běžní jeho vrstevníci.. :D Tohle je ještě snesitelné.

Andynka
03.10.2019

Roztomilá fantasy kniha pro mladší. Pro mě zatím výjimečná svoji originalitou, tak se těším na pokračování, jestli se to nezmění.