Vášnivý lhář

Na dvojku, co nechce randit ani se do sebe zamilovat, jsou spolu nějak často nazí. London Hughesová se po několika letech strávených na vysoké škole oddává surfování, po nocích pracuje za barem, vysedává s kamarády a důkladně zkoumá, jak to vlastně v životě chodí. Všechno jí jde skvěle, nic neřeší, nic neplánuje. Ale když ji jednou ráno spláchne pořádná vlna a večer ji úplně převálcuje sexy úsměv Luka Suttera, vychýlí se trochu ze svého kurzu… a nabere jeho směr. Jasně, Luke je na první pohled plejboj, ale vytrvalý hlas v hlavě jí pořád opakuje: Prostě to zkus – je to jen jednorázovka. Luke funguje v módu děvkaře tak dlouho, že už se ani nepozastavuje nad tím, co vlastně dělá. Ale po úžasné noci s London si uvědomí, že se od zničujícího rozchodu vůbec nikam neposunul, ať už se vrhal kamkoliv – a s kýmkoliv. Díky London zatouží zase po něčem víc. Každý vztah tvoří vždycky dva… a jejich minulost. London si s Lukem sice užívá, ale když zjistí, jaká je jeho minulost – konkrétněji, kdo je kdo v ní – všechno se nějak zamotá, což je přesně to, čemu se chtěla vyhnout. Pak už je to na Lukovi, aby změnil svůj život a přesvědčil ji, že nemá přehazovat výhybku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325222/vasnivy-lhar-iJa-325222.jpg 4.2490

Wild Seasons 4.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Jota

Wicked Sexy Liar, 2016

Kniha Vášnivý lhář

Kristy.Seb
14. listopadu

Tak tohle mě bavilo. Líbila se mi Lukova rodina, hlavně babička. Ten jejich humor byl skvělý. A Luk byl taky skvělý, ve vnitř to byl romantik a pro svoje nejbližší by udělal cokoliv. S London se k sobě perfektně hodili, ona nebyla žádná panenka, ale tvrdá holka, co si šla za svým.

domina

Chtěla jsem dočíst celou sérii, ale že bych z toho byla nějak odvázaná se říct nedá. Přeskakovala jsem docela dost stránky, protože mě to moc nebavilo

Pája699

Milý, jednoduchý a vtipný příběh London a Luka. Nejlepší hlášky měla babička :-D Kniha neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne. Pokud je to podle recenzí nejlepší díl ze série, tak si nejsem až zase tak jistá, jestli stojí za to si zbylé knihy přečíst. Uvidíme co přinese série Božský....

Lussy239

Tenhle díl byl z celé série nejlepší. Kniha se četla lehce a moc mě bavila. Příběh byl za mě asi nejvíce reálným ze všech 4 dílů.

mimi55

Skvělé letní čtení.

Lofda

Od tohoto dua autorek jsem přečetla téměř vše, co u nás vyšlo. Tenhle příběh nečtu poprvé, k Lukovi a "Logan" jsem se po čase vrátila - to je tak, když začnete sérii posledním dílem. No, pořád si myslím, že je to to nejlepší, co ty dvě napsaly. Neumím to pořádně vysvětlit, v rámci žánru to není žádné velké překvapení, ale tohle vyprávění mě prostě neuvěřitelně bavilo..

Leniii

Super počtení - mělo to šťávu, jiskru, šmrnc, energii :)
Za sebe rozhodně doporučuji!

rajcatko

Dalo se to, jen nechápu ten název..? V celé knize padla jen jedna lež a to ještě ze strany London. Naproti tomu, borec byl až nechutně upřímný, tak nevím..

Chci tě
Chci tě