Vášnivý hříšník

A je to tady! Kdo nám ještě chybí do mozaiky božských, vášnivých a hříšných přátel? Lola a Oliver. Sem s nimi. Lola miluje komiksy, sama je píše a kreslí. Oliver vlastní obchod s komiksy, je jejich vášnivý fanoušek. Už vám to došlo? Jim dvěma ještě ne. Milují se, ale nevědí o tom. Dokonce by se dalo říct, že dělají všechno pro to, aby se to neprolátlo. Od začátku až dokonce pořádně zamotaný příběh. A od začátku až do konce nabitý vášní, emocemi, sexem, ale i nedorozuměními a hádkami. Lola už prostě čekala moc dlouho, až se splní její dětský sen udělat film podle svého vlastního komiksového scénáře, a Oliver je vážně trochu moc nesmělý a upjatý. Pochopí Lola, že láska je stejně důležitá jako pracovní úspěchy? Najde Oliver mužské sebevědomí a odvahu pustit se do vztahu, který skrývá nebezpečí, že ho zničí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308655/vasnivy-hrisnik-WWq-308655.jpg 3.9505

Wild Seasons 3.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Jota

Dark Wild Night, 2015

Kniha Vášnivý hříšník

MilackovaN

Za mě mnohem slabší než předchozí dva díly z této série. Přišlo mi to hrozně moc přehnané a protahované. Zápletka taky nic moc.. Kdybych přeskočila prvních 100 stránek, které jsou jen o tom, já ho chci / já ji chci / ona mě asi nechce / on mě asi nechce, asi bych to hodnotila jinak.

Aveli

Opět skvělý děj prošpikovaný sexuální touhou hlavních postav. Na knihách od autorky (autorek) se mi líbí hlavně střídání pohledů obou hlavních postav. A Lola s Oliverem jsou skvělé postavy, moc se mi líbil jejich příběh. Dva kamarádi, kteří teprve musí přijít na to, že k sobě něco cítí a pak vymyslet, co s tím.

Nika30

Takhle knížka pro mě byla ze všech tří dílů co jsem zatím četla nejzmatenější. Lola mě překvapila ale taky mě jak bych tak řekla docela s.... A Oliver?? Z brýlatého slušňáka v sexy idola. Oukej proč ne?? Jejich myšlenkové pochody mě mnohdy dost štvali ale rozhodně stojí za to si jejich příběh přečíst. Ať už pro zábavu a nebo jenom pro dokončení linky

lihate

Myslím, že spoustě hlavních postav dokážu porozumět a najít pro ně pochopení. S Lolou dokážu soucítí a vžít se do jejího života. Vím, jaké je to mít art block, ve chvíli, kdy je kreativita to nejdůležitější, co při práci používáte. Je to jako byste zničeho nic zapomněli mluvit jazykem, který umíte od narození nebo jako byste zapomněli chodit. Jakoby najednou bylo všechno cizí, daleko a nešlo na to dosáhnout. Tahle kniha shrnuje život umělecké duše z emočního a citového pohledu. Je to duše introvertní, tichá, zádumčivá, přemýšlivá, trochu osamocená ale hrozně moc milující a laskavá. Je složité najít rovnováhu v sám sobě se všemi těmito vlastnostmi, ale když se najde určitě to stojí za to.

Na políčku stojí dívka pod duhou a snaží se nacpat si do srdce víc takových knih. Díky nim se cítí, že jí někdo rozumí.

johana3160
06.12.2020

Takova klasika. V polovine me prestala bavit protoze byl jasnej scenar. Postavy vlastne takove nikake, pribeh nicim neprekvapi, ale ani moc nezaujme... Celkove kniha neoslni ani neurazi.

Kristy.Seb
13.11.2020

Lola a Oliver se mi z příběhu líbili nejvíc. Trošku mi k nim nesedne, že se vzali jako zbytek party a přitom se spolu tenkrát nevyspali?
Oliver byl skvělý, jak měl přečtenou Lolu, jak jí měl přečtenou a s jakou láskou a něhou se k ní choval.
Nejlepší příběh z celé série.

Siegrid
30.09.2020odpad!

Nuda, bohužel kniha nemá ten drive a šťávu, kterou v předchozí sérii autorka uplatnila

Lussy239
23.08.2020

Tento díl ze série se mi zatím líbil nejvíce. Přijde mi, že jde o nejuvěřitelnější příběh z první trojice knih. Dva přátelé, kteří se milují ale postupně si na to musí přijít. Vnitřní boj mezi vztahem a kariérou. Za mě se tento díl vydařil :)