katynais katynais komentáře u knih

Ze zacatku vtipne, ale pak se vsechny hlasky zacly opakovat a kniha mou pozornost postupne ztratila

16.03.2015 2 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Přečteno jedním dechem, i když to nebylo vůbec hezké

29.04.2023 4 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Ze začátku jsem si říkala, proč má ta kniha tak vysoké hodnocení..ale pak jsem to pochopila. Dlouho mě kniha nerozbrečela, ale konec Slavíka ano

01.02.2024 4 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

čekala jsem si trochu více, z nejakeho duvodu me nedokazala pohltit...ale jsem vdecna ze ziju v teto dobe...ukazala mi jak lidi meli hrozne tezky zivot a na jednu rodinu spousta nestesti a bidy.. nedokazala bych tam zit

13.06.2020 2 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

zklamání, žádné napětí, zvrat vzrušení..

03.07.2020 2 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Dojemný příběh, pádla bych si být tak silná a obětavá jako Anna...

29.04.2020 4 z 5

Zvěrolékař mezi nebem a zemí Zvěrolékař mezi nebem a zemí James Herriot (p)

Jelikož miluju anglii i skotsko, tak to pro me byla trochu srdcovka, uplne jsem si pod autorovym kopírováním krajiny a farmářů, vybavovala tamní krajinu. Řada jsem se ke knize vracela, vždy jsem si u ni odpočinul,pobavila se a cítila klid a mir:)

18.07.2017 4 z 5

Pověz včelám, že se nevrátím Pověz včelám, že se nevrátím Diana Gabaldon

Z posledních dílů je to ten nejpovedenější. Konečně málo politiky. Zase jsem se mohla ponořit do jejich příběhu a užívat si jejich život. Kdo se dostal až k 9. dílu, nemá to jinak a pochopí, co tím chci říct. S těžkým srdcem se s nimi loučím, bohužel asi na delší dobu:(

29.01.2023 4 z 5

Sběratel sněhu Sběratel sněhu Jan Štifter

To je přesně ta knížka, co vás dostane tim, ze je naprosto jiná než všechny ostatní. Doznívá ve vás ještě nějakou dobu po předčtení. Hodne postav, ve kterych jsem se chvilema ztracela. Nemohla jsem ji číst před spaním, protože jsem pak měla těžké sny...

19.04.2019 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

cekala jsem vic, autoro vi se nepodarilo vyvolat ve me strach, pohybujici se obrazy a carodejne schopnosti se tam vubec nehodily..

03.04.2019 2 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Libilo se mi prolinani postav a deju, hezky pribeh, ale na me trochu nemastny neslany, zadne napeti, nic co by me nenechalo spat a nutilo cist dal a dal...

30.03.2019 2 z 5

Na knihu se musi koukat jako na scenar ne jako na dalsi dil Harryho Pottera. Pokud to budete bray jako predlohu k divadlu, tak si knihu uzijete, podle me je ten pribeh velice povedeny. Klidne bzch na to do divadla sla

18.10.2016 3 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Horožně mě zklamala, 3x jsem se snažila jí prokousat, ale vždy jsem zkončila na několikáte straně, protože mě vůbec nezaujala a v ději jsem se ztárcela:(

04.04.2012 1 z 5

Nebe nezná vyvolených Nebe nezná vyvolených Erich Maria Remarque (p)

kniha je strhující, ale to jsou všechny jeho knihy

28.02.2011 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

kniha je strhující, ale to jsou všechny jeho knihy

28.02.2011 5 z 5

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Čekala jsem více, ďˇautor mě nedokázal svým vyprávěním pohltit, takže i kdyz zajímavé téma, tak pro mě čtení bez zážitku

02.10.2023 3 z 5

Paví hody Paví hody Jan Štifter

Celou knihu pro mě nevýrazný příběh se spoustou otazníků..Až poslední stránky byly to na co jsem.od Štiflera zvyklá a kvůli čemu mám jeho knihy ráda.

15.09.2022 3 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Americká klasika, přijde mi to vše tak předvídatelné. Kdo ale chce romantiku, tak ji dostane i dobry konec. U tehle mi ukapla i slza u smutne pasaze. Dokonce jsem i chvili zapochybovala o stasnem konci, ale nastesti se nekonal:)

08.08.2019 3 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Cekala jsem na nejakou myslenku, ktera bude odhalena na konci, ale nic. Vubec nevim, co bylo smyslem te knizky?

31.07.2019 2 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Zase jesna kniha co me chytila za srdce. Citila jsem tu lasku i to zoufalstvi. Skoda, ze se Stella nerozhodla jinak...

30.06.2018 4 z 5