katka-kacav3318 katka-kacav3318 komentáře u knih

Supernova Supernova Marissa Meyer

Úžasné. Od toho se dalo velice špatně odtrhnout. Bylo to poutavé a jako každá kniha od Meyerove super.

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Super to bylo. Od funkce magie až po skvěle postavy.

Snílek Neznámý Snílek Neznámý Laini Taylor

Slyšela jsem na tuto knihu hodně smíšených názorů a popravdě řečeno jsem se moc neměla k tomu abych to přečetla. Toho ale lituju. Je to úžasné. Velice se mi líbí styl psaní a úžasný příběh.

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Zakončení série bylo super. Strašně se mi líbí vývoj Cardanovy postavy. Celkově to byla jedna z nejlepších sérii, co jsem kdy četla.

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

PERFEKTNÍ

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Nechytilo mě to jako Měsíční kroniky, ale i tak jsem si to užila. I když Nova mě irituje.

Warcross Warcross Marie Lu

Až na ten konec se mi to líbilo

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Tak tohle je jinak drsný. Jude není postava, kterou by autorka balila do toho, jak je drsná a přitom za celou knihu nic tak drsneho neudělá, jak tomu většinou je. Ona je opravdu úžasná. A nebudu tu snad ani zmiňovat Cardana ten je opravdický parchant, ale i tak ho miluju.

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Opět jdu asi proti proudu, ale mě se takovéhle knihy líbí. Užila jsem si to. A bohužel si nemohu vypůjčit další díly kvůli nynější krizi.

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Hodně jsem slýchala, že ta série za nic nestojí. Mně se ale velice líbí. Jak zajímavým světem, tak opět úžasným princátkem.( určitě víte o jakém z tě dvojice mluvím).

25.03.2020 4 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Slaďáren není nikdy dost. Nic víc k tomu neřeknu. Vždycky když mi někdo tu knihu zmíní mám na tváři úsměv.

Podlý král Podlý král Holly Black

MILUJU tuhle sérii. Jednu chvíli si myslíte, že už je vše tak jak má být a potom BUM. Potřebuju akutně poslední díl. Škoda jen že se vydání posunulo.

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Trilogii Poslední polibek jsem nedočetla, protože to pro mě byl nudné, ale Zlodejský tanec to už jsem si nechala líbit.

Pozorovatelka Pozorovatelka Anna Bright

Plusové body za zrzavé postavy.

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

Zajímavé zajímavé. Takový reteling jsem tedy nečetla. To, že můžeme změnit náš osud a tím kdo jsme. Hezké poselství

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Po přečtení jsem si opravdu přála abych to srdce neměla. Rozhodně by to bolelo méně, než když mi ho autorka rozpulila. I když se dalo jasně očekávat, jak to dopadne. Přece jenom jsem viděla film. I tak masakr.

Eliza a její nestvůry Eliza a její nestvůry Francesca Zappia

Tak jsem si chtěla dát trochu odpočinek od fantasy a sci-fi knížek. Myslím, že jsem udělala jen dobře, protože jsem narazila na tohle. Je to něco úplně jiného, než na co jsem normálně zvyklá. Máte tam defacto dva příběhu a k tomu ten jeden je komiks a druhý správňácká romaňtárna.

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Prosím pěkně potřebuju další díl, protože si nemyslím, že existuje člověk, ktery by byl s koncem spokojený. Jediné co mi tam, jako milovnici romantiky chybělo, byla právě ta romantika. Nebo aspoň trochu víc kontaktu mezi hlavními hrdiny

Lov stínu Lov stínu AdriAnne Strickland

Rychle prečtené. Hlavní postavy jsou sympoši.( teda ne úplně všechny). Ale Nev mi jen potvrdil, že mám slabost pro princátka.

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

No ještě mě čeká Zjizvený král a na toho se moc těším jelikož Nikolaj mi jaksi přirostl během čtení této série k srdci.